• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Kovárna

Ve hře se hlavně aktivním hráčům hromadí neuvěřitelné množství věcí. Úlomky run, zlomené úlomky, portálové bonusy, úlomky kouzel atd. atd. Po vzoru řemeslné výroby bych se nebál zajít ještě dál a umožnit přeměnění těchto položek na něco užitečnějšího. Pochopitelně by se dala znovu využít Akademie kouzel a nebo úplně nová budova - třeba Kovárna nebo cokoli jiného.

Nechávám námět zatím trochu ve vzduchoprázdnu a čekám na případné nápady vás ostatních, pokud jsem vás zaujal, co všechno by to mohlo umět. Sám si to představuju jako klasický crafting, který nabízí nepřeberně možností co proměnit v co.

Mě šlo hlavně o tu myšlenku, kterou kdyby vývojáři přijali za svou, určitě by se z ní dalo hodně vyždímat. :)
 

Trumpetka

Znalec fóra
Uvítal bych něco podobného, nějaký druidí lesík, kovárnu, magickou chatrč, potulného obchodníka... a směnil úlomky kouzel a portály za urychlovače, za kouzla (krmení, činidla, teleport, magickou výrobu) a v nejhorším i za požehnání na mince, zásoby. A eventové artefakty za vybraný artefakt 3:1, bo 5:1, v nejhorším i 10:1. V jedné verzi DS se dalo zbavit i relikvií :)) to byl tehdy řev proti), dnes bych s nimi mohl dláždit.
 

Lovec Krys

Legenda
Nechal bych to v akademii kouzel, když tam může být záložka "Řemeslná výroba", může tam být i další záložka "Kovárna" s jinou funkčností než řemeslná výroba.
Je to lepší než další budova zabírající celé jedno rozšíření.
 

Mescal

Mistr slova
Uvítám jakékoliv řešení, které umožní směnit nepotřebné (napíšu) věci za ty věci, které hráč potřebuje.
Osobně se mi líbí řešení @Lovec Krys s přidanou záložkou v Akademii kouzel.
 

Hexik

Znalec fóra
me by trebas dalsi budova nevadila ale tak ve velikosti 3x3 nebo 3x4 by slo, do akademicke vyroby bych to nedavala narusovalo by to ty ostatni recepty teda jejich sanci je potkat
spis by se me libilo fakt neco ve stylu kovarny nasypete urcite mnozstvi tech ulomku nebo neco jineho co vam prekazi a ono vam to neco vyrobi neco konkretniho klidne zasoby mince nebo zakladni suroviny a klidne i s vyrobni dobou
a nebo jeste jina varianta obetiste obetujes nejake nadbytecne produkty a muzes ziskat z nekolika nahodnych jinych veci tam by mohla byt trebas i sance a neco vzacneho
 

Lovec Krys

Legenda
@Hexik Záložka "Kovárna" by fungovala nezávisle na řemeslné výrobě, pouze by byla v jedné budově. Samozřejmě, co by s tím návrhem udělali vývojáři je věc jiná.
 

Hexik

Znalec fóra
jasny pochopila jsem to jen jsem psala ze kdyby to melo unikatni budovu ze by me to nevadilo a jen ze by bylo asi komplikovane to radit do klasicke vyroby akademie
 

Mescal

Mistr slova
@Hexik nová budova není potřeba, je to zbytečné plácání místem. Vše by skutečně řešila nová záložka v Akademii kouzel. Tak jako se výroba kouzel nemíchá do Řemeslné výroby, tak by se záložka Kovárny nemíchala do výroby Kouzel či do Řemeslné výroby.
 

Hexik

Znalec fóra
ja vim ze mista nikdy neni dost na strane druhe kdyz je potreba kazdy si misto udela takze jsou to jen moznosti, rada vidim vic moznosti
 

hrac552

Znalec fóra
Nechal bych to v akademii kouzel, když tam může být záložka "Řemeslná výroba", může tam být i další záložka "Kovárna" s jinou funkčností než řemeslná výroba.
Je to lepší než další budova zabírající celé jedno rozšíření.
Navíc výroba v Kovárně by jako další významný element hry odčerpávala zdroje (tj. suroviny, kouzla, runy, úlomky atd.) od těch, kteří jsou velmi aktivní a produktivní a tím je ještě více motivovala. Podobně jako když byla do hry přidána Věž.
 

Hexik

Znalec fóra
no myslim ze uz nejaka predstava je tak tomu dej nejakou konecnou formu a k ni muzes to hlasovani vlozit
nakonec bysme se pak mohli i neceho dockat
 
Nahoru