• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Předáno Inspirující rozjímání

Jste pro?


  • Celkový počet hlasujících
    18
  • Anketa uzavřena .
Ostatní kouzla se dají řetězit a prodlužuje se doba jejich trvání => návrh je jednoduchý. Umožnit řetězit také kouzlo "inspirující rozjímání". Vadit by to snad nikomu nemuselo a já jsem rád, když můžu syslit bodíky i přes limit 10.
 

iDavis

Legenda
No, ono je trochu rozdiel z hľadiska časového trvania medzi kúzlom Inspirující rozjímaní a ostatnými, nie som si istý či by takáto možnosť sčítavania času nebola až priveľkým zjednodušením, ale povedzme že by to kompenzovali vyššie náklady na výrobu tohto kúzla, ako u relikvií tak u času stráveného výrobou v Magickej akadémii. Za mňa áno.
 

DeletedUser341

Guest
Přiznám se, že mne irituje si vždycky vzpomenout, že už mi skončí aktuální a musím tedy poslat nové kouzlo, takže bych možnost řetězení podpořil, nicméně pro zachování "částečné" rovnováhy současného stavu bych navrhl omezit "délku řetězu" (třeba na 3 kouzla, tj. celková délka nesmí přesáhnout 144 hod)
 

DeletedUser3281

Guest
Mě vadí hlavně to, když večer vidím, že kouzlo skončí za 3 hodiny, já jdu za hodinu spát ale mám tam 12VB, takže se mi tam nahromadí 15VB a o těch 5 přijdu, pokud bych neutratil jinak než do výzkumu, co vyzkoumám a otevřu až ráno právě... Takže to řetězení by se opravdu hodilo.
 

aikomi

Mistr slova
též jsem pro, kolikrat zapomenu,ze mi kouzlo konci, uvitala bych,kdyby to bylo jako u ostatnich kouzel....
 

Lovec Krys

Legenda
Jednoznačně ano.
Zrovna teď po dlouhatánské době jsem měl trošku horší přístup k internetu a toto řetězení by rozhodně pro takovouhle situaci přišlo hodně vhod.
 

luterina

Veterán
asi bych si hned nepředstavovala že bych ho nařetezila na několik dní dopředu, ale jistě bych uvítala když mi kouzlo končí v nevýhodnou dobu připojit k němu jedno pokračování..., tedy jsem pro :)
 

DeletedUser5908

Guest
Jsem pro. Užitečná možnost, zejména při krátkodobé neaktivitě.
 
mi ten nápad úplně zapadnul, což by byla škoda. Co dva dny si vzpomenu, že by se to hodilo, vždycky když mi kouzlo vyprchá, já dojdu domů a zjistím, že se mi negenerujou bodíky :(
 
Nahoru