• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Nedávný obsah od Reyahana

  1. Reyahana

    Terra incognita

    Hezkou neděli přeji, hledáme dva aktivní hráče, co s námi pojedou věž na max. - tj. zlatá věž týdně a turnaj, který máme vždy na několik bonusových truhel. Potřebujeme náhradu za odcházející hráče. Napište veliteli nebo zástupcům. :)
  2. Reyahana

    Diskuze Dobrodružství společenství

    Také už jsem to zjistila, ale koukala jsem na wiki, že stránka byla aktualizována, tak jsem předpokládala, že to tak je.
  3. Reyahana

    Terra incognita

    Aktualizuji ... máme 2 volná místa .... jsme aktivní spolek a rádi bychom někoho, kdo by nám pomohl udržet i nadále věž každý týden zlatou (tak jako doposud) ... v turnaji máme nad 10 truhel normu, tj. plánek je vždy jistý. Napište, rádi přivítáme novou aktivní posilu (vítané suroviny...
  4. Reyahana

    Diskuze Dobrodružství společenství

    Teď na to koukám a změny tedy jsou, opět se vrátily tedy do hry 15 minutové dílny, luxusní flakónek výroba 3 hod ze všech typů manufaktur ... no, tak zcela připravená nejsem, ale nevadí, to se dá. :))) Odstraněna citace. Embla
  5. Reyahana

    Diskuze Dobrodružství společenství

    Dobré ráno, městečko připraveno a popravdě se na DS po dlouhé době těším. :cool:
  6. Reyahana

    Diskuze Runové úlomky a jejich nové využití

    Jsi zlato ... :diamond: díky za vysvětlení
  7. Reyahana

    Diskuze Runové úlomky a jejich nové využití

    A jak to funguje to zablokování, po kolika runách atd? To jako pak nepůjde vůbec ... je k tomu nějaké info?
  8. Reyahana

    Diskuze Runové úlomky a jejich nové využití

    Je to úžasné, momentálně obrovský boom v divech...Spíš jsem překvapená, že nám vývojáři dali tak obrovské výhody... Nicméně, i když toho máme nastřádáno mnoho, za nějaký čas přijde pokles...a runy budou zase vzácností. To samozřejmě nevadí... Vyšší levely divů = těžší turnaje, tak ono to...
  9. Reyahana

    Předáno Vyřazení portálových bonusů z hlavních odměn věže

    Spíš bych navrhovala omezit, aby nebyly tak časté, ale nevymizely úplně, takže z hlavních beden pryč, v menších truhličkách klidně ponechat. ... hráči v nižších kapitolách je potřebují, v těch vyšších už tak moc ne, tak nějaký kompromis. Hodilo by se třeba krmení :cool:
  10. Reyahana

    Terra incognita

    Ahoj všem hráčům, jak těm novým, co ještě váhají vstoupit do společenství, tak i těm starým, co třeba chtějí změnit nefunkční spolek. Aktuálně máme dvě volná místa. Velmi náš spolek obohatí svitkař či elixírovník nebo ocelář (není vyloženě podmínkou). Napište veliteli nebo zástupcům...
  11. Reyahana

    Diskuze Nové odměny ve Věži věčnosti

    Nepamatuji si, kdy se odstartovali medvědi. Nevíte, jak dlouho ještě budou ve věži? Tuto už nepočítám, tu už mám odehranou. Díky za případné info.
  12. Reyahana

    Diskuze Návrat kouzelníků domů

    Já se držím stále ve stříbrné, ale věřím, že to klesne ... akorát mě zajímá, jaký smysl jsou budovy ve zlaté... když jsou to budovy, které se 100%ně získají během eventu a budou tedy 2x ??? je v tom záměr, že to jde nějak poskládat a bude set dávat činidlo 2x? nebo tomu nerozumím ... nějaký...
  13. Reyahana

    Diskuze Návrat kouzelníků domů

    @luterina Já dnes točila kvůli hladovým pokladům ... v Elementálech dávají 9400 many za 24/h, což je lepší než moje zastaralé lávové vejce. Jako malá budova na manu mi asi přijde nejvhodnější magická pila, ač jsem jí dlouho nemohla přijít na chuť ... @Jirinazel já to pochopila jako dobře...
  14. Reyahana

    Spotřeba lidí při stavbě budov

    To je dobré vědět, díky za info.
  15. Reyahana

    Diskuze Návrat kouzelníků domů

    Já jsem teď na obou světech na stříbře, ale ono je to asi tím, že nešetřím svitky a jak mám, tak je rovnou dávám do těch figurek na mapě, což se pak určitě změní, když člověk dojede až k denním úkolům. Taky netuším, čím to je... a postup vidím jen svůj a ne ostatních.
Nahoru