• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Návrat kouzelníků domů

karhol

Znalec fóra
Já bych si v takovém případě taky založil spolek, kde bych byl jen sám. Několik takových hráčů i znám..
Vůbec nic to nezmění na stylu hraní samotář a přinese to některé výhody kolektivní hry - např. ten turnaj a získávání odměn.
Jen bych společenství po skončení eventů nerozpouštěl, nechal bych ho trvale.
Naštěstí to ale nemusím řešit,..
 

Jirinazel

Znalec fóra
@luterina
Poslyš, já jsem ani hlubší porozumění od těch, co hrají ve spolku nečekala a to je taky jeden z důvodů, proč nechci být ve spolku, aniž bych si cokoli odpírala. Nechtěla bych se mýlit, ale mám za to, že i ty jsi svého času psala něco o tom, že tě narůstající množství střetů a relikvií donutilo otevírat provincie mezi eventy a docela by mě zajímalo, jak se ti to daří teď, když se doba mezi eventy ustavičně zkracuje. A taky si vzpomínám, že při minulém eventu žehralo na velké množství střetů a relikvií více lidí a většina z nich ve spolku hraje. Proto jsem považovala Emhyrovu radu za vtip, já si totiž nedovedu představit, že bych celou věc obešla tím, že si založím fingované společenství. Prostě jsem chtěla na něco upozornit. Ale v mém případě je lepší nic sem nepsat, protože fakt, že hraju sama, ve veřejném mínění vždycky převáží jakýkoli "problém". :)
 

Reyahana

Učedník
@luterina
Já dnes točila kvůli hladovým pokladům ... v Elementálech dávají 9400 many za 24/h, což je lepší než moje zastaralé lávové vejce. Jako malá budova na manu mi asi přijde nejvhodnější magická pila, ač jsem jí dlouho nemohla přijít na chuť ...

@Jirinazel já to pochopila jako dobře míněnou radu, nic neobejdeš tím, že si založíš svůj spolek, kde budeš sama sobě pánem ... když nebudeš mít volný vstup, tak ti tam nikdo nepřijde. To se mi zdá jako rozumné řešení a dobrá rada.
 

voyager-1

Velmistr písma
bohužel žhavá jezírka stará tři kapitoly mi dají many o něco víc a výběr je možný dvakrát denně. Pravda, kultura je tam menší
 
Naposledy upraveno:

luterina

Veterán
tak jde o tu manu, já jsem zatím v Elvenarech, tak jí mám ještě malou spotřebu, ale jestli je ve vyšších kapitolách mana žádaná více, je dobré vědět na kterou se z celé události zaměřit..., potom ještě tu manu dává i set
 

voyager-1

Velmistr písma
budeš ji potřebovat opravdu hodně, já ted mám spotřebu přes 800k denně, ty dvě budovy ze setu nevypadaj nejhůř, 10 polí, při propojenosti myslím 50k za den
 
Naposledy upraveno:

Deleted User - 848885990

Guest
bohužel žhavá jezírka stará tři kapitoly mi dají many o něco víc a výběr je možný dvakrát denně. Pravda, kultura je tam menší

No pokud je to reakce na ty dva stromy...

První stom dává v setové konfiguraci (kterou máš) 96000 many / 24h. Druhý 116000 / 24h.

Ta 4 žhavá jezírka dávají za 24h celých 100800 many....

Tedy jezírka ani náhodou nedávají více many... staré sety jsou prostě OP.
 

voyager-1

Velmistr písma
@Tydlibum co to to tady zase motáš :) bavili jsme se o dnešní denní odměně v eventu která by mi dávala mín manu než tři kapitoly stará jezírka.
 

Deleted User - 848885990

Guest
Když se ve vláknu o eventu řeší problematika hráčů bez společenství, tak se to holt "zase" motá :):):)

Jinak samozřejmě souhlas, hladový poklad je poněkud "slabší" budova.
 

Lovec Krys

Legenda
@Tydlibum Jestli ono to nebude naopak. Ne, že staré budovy jsou OP, ale nové budovy jsou většinově odpad.
Asi jako když jsme dostávali z beden v událostech urychlovače, které vyměnili za požehnání na vojska (menší množství vojáků než za ty urychlovače), pak je vyměnili za ještě menší požehnání na vojska a ta pak nahradili přímo vojáky (opět menší množství než v těch požehnáních).
 

luterina

Veterán
Já bych to i jako radu a dobrou viděla, vzhledem i k tomu, že jí zde více hráčů jako rozumnou přijala a že si někdo udělá společenství, které si jen pro sebe uzavře, aby si mohl v turnajích nahrát odměny a v události do úkolů nějaké ty střety (v úkolech teď lze volit více možností jak je splnit), to za fingovaný spolek vůbec považovat nelze, nikde není psáno, kolik musí mít spolek minimum členů, tedy může mít klidně člena jen jednoho a pokud je to poctivý člen, byť je to jen jeden, je to spolek regulérně poctivý. Sama mám jedno město a mám i svůj spolek, právě pro ten účel mít přístup k turnaji, když z něj ty odměny nebo splnit úkoly v události potřebuji a když mi to ta hra v rámci férovosti umožňuje.
 
Naposledy upraveno:

Marian24

Znalec fóra
Ahoj, tak som dokončil všetky ukoly v evente a mam je zamknute.Teď možem robiť iba jeden ukol denne.Čo sa tyka tych lig v evente chcem k tomu dodať toto.Minul som všetky nahrane svitky a stačilo to iba na striebornu ligu do zlatej chybalo neakych 20 hulek.
Mam navrh preto na zmeny nazvov jednotlivych lig ....nasledovne.... Zlata liga premenovana na Liga ktory do toho vražaju prachy.....Strieborna liga premenovana Skutočny srdcari hry....atď.
Vytvorenie lig je nezmysel a je mi luto že podstivym hranim sa hrač nedostane na špicu ...ale bohužial prachy citit všade a plati to už j o tejto hre kde takyto hrači sa zvyhodnuju ktory nakupuju dia vo velkom pre mňa obrovske sklamanie .Keď hra už neni o hrani ale o peniazoch straca na svojej hodnote a čistote hrania.
 

GorGlin

Veterán
@Marian24
Se srdvaři nesouhlasím!
Jsem srdcař a teřba se tam nedostanu jen proto že nebudu mít při lodování štěstí na sxtra svitky
to není fér
 

Marian24

Znalec fóra
to je fakt som take zvedavy kde skončim v akej lige na konci eventu keď teraz možem plniť iba jeden ukol denne .Možna v amaterskej lige aj keď spravim všetky ukoly :D:D:D:D:D ten čo si nakupi svitky a nespravy ani ukol može vyhrať to je absurdita hry a dobre kvalitne hry o tomto niesu :D::D:D:D:D:D:D
 

GorGlin

Veterán
já na betě skončil v koníčku, ale nestlihl jsem utratit všechny noviny
odměny se sčítají, nebo každý dostane jen to co je uvedeno u jeho pozice?
 
Nahoru