• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Předáno Vyřazení portálových bonusů z hlavních odměn věže

Co říkáte na portálové bonusy jako hlavní ceny ve věži

  • Vyřadit

    Hlasy: 22 81,5%
  • Ponechat

    Hlasy: 5 18,5%

  • Celkový počet hlasujících
    27

Ryny

Pokročilý žák
Ahoj všem.
Nevím jak Vám ostatním, ale mě se už vyloženě zajídá dostávat jako jednu z hlavních odměn portálový bonus. Absolutně to neodpovídá vynaloženému úsilí a zdrojům ve věži.
Z výše uvedeného důvodu navrhuji vyřadit tuto možnost klidně bez náhrady.
Ryny
 

Reyahana

Učedník
Spíš bych navrhovala omezit, aby nebyly tak časté, ale nevymizely úplně, takže z hlavních beden pryč, v menších truhličkách klidně ponechat.
... hráči v nižších kapitolách je potřebují, v těch vyšších už tak moc ne, tak nějaký kompromis. Hodilo by se třeba krmení :cool:
 

Ryny

Pokročilý žák
Abych to upřesnil. Jde mi hlavně o bosse. V bonusových truhlách ať klidně zůstanou, ale na topu jde o čistý výsměch. Kupříkladu teď jsem měl kombinaci portál, diamanty a portál. Fakt není o co stát.
 

indian068

Znalec fóra
Tak jestli to dobre chapu pokrocili hraci maj neceho vice co uz nepotrebuji tak chcou omezeni,ostatni hlavne zacatecnici at si trhnou ? Jen proto aby nekteri nemely mnoho ostatni mene, to je zajimave
 

indian068

Znalec fóra
Casem je budou ptrebovat ale hlavne ze toho mam dost, tak proc to neomezit, onicem jinem tento navrh neni
 

indian068

Znalec fóra
Do ted to nevadilo najednou to vadi co bude potom vadit? Vysmech je uz tato anketa,ktera vznikla jen za ucelem vlastnih prospechu
 

GorGlin

Veterán
Že se v instantech na portál brodíme po kolena se tu řeší už dlouho.
Popravdě neznám hráče který je rád za každý ziskany exemplář.
Neříkám že nejsou, ale já o žádném fakt nevím.
 

GorGlin

Veterán
@indian068
Tedy předpokládáš, že ty případné tři bonusy týdně zásadně ovlivní většinu hráčů?
A co tedy myslíš s těmi mincemi a podobně, nic takového u bossu není.
 

Ryny

Pokročilý žák
Indiana68 asi nemá cenu přesvědčovat. Téma nechápe nebo záměrně rozporuje (ovšem tady zase já naprosto nechápu důvod). Neznám nikoho (ani začátečníky), kdo by o tyto odměny stál, a to především ve věži u bossů. Portály se dají sehnat i z bonusových truhel, z akademie atd. Raději bych na jejich místě viděl třeba královské rekonstrukce. Pokud by byla na topu alespoň 5% šance získat plánek, taky bych se nezlobil :).
 

pavelb

Učedník
A to já jsem rád za každou odměnu, která mi ve věži padne. Portálbonusy mi nevadí, ty se hodí vždycky a nikdy jich není tolik, aby jich nemohlo být víc :). Zejména menší města je rozhodně upotřebí a netopí se v nich. Souhlasím pouze s tím, že v hlavních odměnách u bossů by měly být alespoň 50%.
 

Lovec Krys

Legenda
Portálbonusy mi nevadí, ty se hodí vždycky a nikdy jich není tolik, aby jich nemohlo být víc :).
Asi takhle:
1643697159761.png

K tomu mi v inventáři hnije 15 obchodních stanic (to jsou ty, co produkují 10%PP po dobu 50 dnů), naštěstí nepadají ve věži moc často.

Pro mne osobně jsou PP ve věži neužitečný odpad.
Na druhou stranu chápu, že spousta hráčů jich moc nemá a každý padlý je pro ně odměnou.
Takže k návrhu se stavím neutrálně.

Ono je to stejně jedno, jelikož Marindor na beta foru potvrdil proceduru předávání návrhů, takže o tom, co se dostane až k vývojářům, rozhodují komunitní manažeři (a podle procedury se vývojářům předávají 3 návrhy každé 2 týdny z celého Elvenaru dle výběru komunitních manažerů).
 
Nahoru