• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Dobrodružství společenství

Mescal

Znalec fóra
@GorGlin - ad screenshot se zamčenými odznaky v jámě - nemyslím si, že to je správná úvaha. Když se mi dříve v DS povedlo to, co popisuješ, tedy, že jsem hodil odznaky tam, kde už jiný spoluhráč hodil o vteřinu dřív své odznaky, hra napsala hlášku v tom smyslu, že již přihazuji tam, kam již bylo přihozeno. Ale nic nebylo trvale zamčené.
Vážně nevím, co se stalo a dost mě to štve.
 

GorGlin

Veterán
Mě se v prohlížeči taky ukazovalo víc věcí
Rozdíl byl předpokládám v tom, jestli plně všechno nebo jen částečně.
 

OldMaGorr

Mistr slova
Pro návrat do města používám raději klávesovou zkratku "C" (City). ještě bych přivítal klávesovou zkratku i pro jámu, ale hlavně nějakou klávesovou zkratku, kterou by se daly potvrdit ty otravné hlášky typu "Sqělé" a další, které nejdou jen smazat přes ESC. Bohužel asi by to nemohlo být ENTER, která by z logiky věci bylo nejpřirozenější. A když už jsem se pustil do toho off-topic tak bych přivítal i na PC posunovátka na další budovu stejného typu jako jsou v mobilní aplikaci. Prostě abych nemusel dělat detektiva a hledat něco schovaného za jinými strukturami.
 

Ludi

Veterán
Poslední kapitolu mám hotovou, takže DS v klídku. Změna v hromadném sběru odznaků je velmi vítaná. Trochu mě mrzí ty 4 dílny na náhrdelník místo 3, ale co nadělám :cool: .
 

12alfa

Pokročilý žák
@Ludi, prosím tě, a to, že je na náhrdelník produkce ze 4 manufaktur, je z beta serveru nebo z nějakého oficiálního oznámení tady na fóru? Protože já tuhle změnu nikde neviděla popsanou... A docela to mění situaci... Předem moc dík za reakci!
 

Hexik

Znalec fóra
jo jo sber je luxus, a ted po dlouhe dobe bude takze obliba ds opet vzroste zatimco v posledni dobe dost upadala

proste skvele zmeny o ktere si hraci jiz davno rikali takze zejtra to vypukne ..

zmena tech 2 odznaku je neprijemna ale co se da delat kdyz uz neni problem se zbytky je jinde proste nekde vzdycky ten zadrhel byt musi, jen bych dodala ze nevim proc neoznamili tu zmenu ani tu ani na bete tam jsme to zjistili az kdyz ds zacalo
 
Naposledy upraveno:

Reyahana

Učedník
Teď na to koukám a změny tedy jsou, opět se vrátily tedy do hry 15 minutové dílny, luxusní flakónek výroba 3 hod ze všech typů manufaktur ... no, tak zcela připravená nejsem, ale nevadí, to se dá. :)))

Odstraněna citace. Embla
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru