• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Návrat kouzelníků domů

Ludi

Veterán
Já na betě udělala všechny úkoly a konec taky jako Lovec Krys.
Tady také udělám všechny úkoly a Liga mě nechává klidnou, protože to je úplná pitomost. Jo, a na mapě mi z majáků eventová měna ne a ne padnout. Ale občas padnou semínka, sem tam VB a nějaký ty vojáci, prostě, jak by řekl klasik, lepší než drátem do oka ...:p
 
Naposledy upraveno:

Tinuviel

Pozorovatel
Ahojky, trochu to tu pročítám a nemůžu se zbavit pocitu, že není nad to postavit si kulturní budovu normálně ze sekce budovy. Jsem teď v kapitole konstrukti a nejlépe mi vychází akvadukt - celkem slušná kultura i produkce many. Je teda pravda, že ne všechny rasy mají slušné kulturní budovy, aniž by jsme museli utrácet dia, na druhou stranu, můžeme si je postupně našetřit z věžě a nebo získat od džinů (bohužel je to ale na dlouho, koupit si je je rychlejší), a promyslet do kterých budov by jsme je příp. investovali. Záleží hodně na tom, kam se chceme ve výzkumu posunout a co je naší prioritou.
Nejlepší budovu na produkci many, co jsem kdy z eventu získala, je lávové vejce, ale mám jen jednu. Ještě mám v inventáři z eventových budov, co mají slušnou produkci many, asi 4 lávová jezírka a necelý set karnevalové sady (chybí mi ta největší budova), ale ty jsou bohužel zastaralé a nevím, kolik many by dávaly v konstruktech, teda pokud by se produkce many nepřehoupla v produkci semínek.

Co se eventu týče, tak když to tak počítám: zbývá 11 dní a když budu uvažovat, že 1 bod mě stojí 25 svitků, jedna odměna mě stojí 500 svitků a už teď vím, že jich dostanu za splnění úkolů + denní docházku do konce eventu, zhruba 1000. Bohužel jich potřebuju 1500, takže pokud do toho nenasypu diamanty, tak celý set mít rozhodně nebudu, protože bonusová měna zrovna moc nepadá (za celou dobu jsem získala jen 660). Zatím promýšlím, zda to má či nemá pro mě cenu. A na ligu vůbec nepomýšlím... Když jsem viděla ten screen hned zkraje diskuze, tak to vidím na amatéry, nejvýše na bronz, takže nemá cenu řešit - zas tolik mi toho ty 2 budovy navíc nepřinesou, přijde mi to zbytečně moc drahý.
 

voyager-1

Velmistr písma
To se Ti zdá, ty budovy ze hry jsou slabší než eventové a 20 k many u advaduktu na 24 polích není moc.

dva hladový poklady který ještě jednou budou Ti na 24 polích dají o 12k many víc i trochu víc kultury.
U fontány z k. sady manu zůstává, v poslední kapitole je to 130k ale když Ti chybí jedna budova tak je to o 36k miň
 
Naposledy upraveno:

12alfa

Pokročilý žák
Na jednu stranu hra vyhlásí ligy, na druhou típne hráče u 64. úkolu... Hra přestává být hrou... :-( Navíc mi připadá, že se normální cestou (bez utrácení diamantů) Poutník celý nepostaví... Přestává mě to bavit.
 

Ladonka

Učedník
@12alfa máš pravdu, pokud by měla být liga opravdu soutěží, neměl by být omezen počet úkolů. V této podobě ligu také neřeším.
 

Marian24

Znalec fóra
Na jednu stranu hra vyhlásí ligy, na druhou típne hráče u 64. úkolu... Hra přestává být hrou... :-( Navíc mi připadá, že se normální cestou (bez utrácení diamantů) Poutník celý nepostaví... Přestává mě to bavit.
A jeste daj popelavyho fenixe prej na 2 percentni vylepšeni odmien eventovych a i s timhle popelakem s prehledem skončim v amaterske lize :D:D vždyť to je vysmech hračum tohle :D:D
 

pavelb

Učedník
No k těm ligám - já měl na betě štěstí na bonusové svitky - zhruba + 1600 a ukončil jsem event +1 bod ve stříbrné lize. Ke zlatu bylo hodně daleko. Tady to vůbec nehraju, jen sbírám kolem vesnice a za denní přihlášení.
 

Danber7777

Pokročilý žák
Ještě je daleko do konce eventu,ale očaroval jsem jen ptáka od vojáčků jsem nepopojel a držím se pořád na stříbrné pozici
 

DeletedUser6138

Guest
:D ja ptáka neočaroval,na poslední setovou budovu my chybí cca 1000svitku ;) bez stresu a dotování PaW budu mít set komplet.Zda se my tenhle event přístupnější normálním lidem (tzv neplaticim :D ) Graficky tenhle set je nic moc,uspořádání budov chaoticky ale produkce jako celku dostačující(lepší než drátem do oka).
 

luterina

Veterán
já to počítala a i když jsem neměla krmení na popeláka hned ze začátku plnění úkolů, tak s denními odměnami svitků, jejich sběrem okolo města a s úkoly co zbývají do konce události, bych měla, pokud budu otvírat nejlevnější "truhly", dostat poslední budovu ze setu v obou městech, jinak co jsem byla po vytočení všech svitků ve zlaté lize, tak jak přibývají ti co už svitky také použili, přehoupla jsem se do ligy stříbrné, tedy rozhodující bude asi poslední den události a vidím to, že bych mohla získat alespoň tu bronzovou.
 

Reyahana

Učedník
Já se držím stále ve stříbrné, ale věřím, že to klesne ... akorát mě zajímá, jaký smysl jsou budovy ve zlaté... když jsou to budovy, které se
100%ně získají během eventu a budou tedy 2x ??? je v tom záměr, že to jde nějak poskládat a bude set dávat činidlo 2x? nebo tomu nerozumím ... nějaký smysl by to mít mělo, ale zkuste mě nakopnout, nemohu na to přijít :D
 

voyager-1

Velmistr písma
při dvou panství poutníka se už dá postavit docela smysluplnej set na manu
v kombinaci s tou druhou budovou by to bylo skoro 80k za den na 16 polích.
¨v poslední kapitole teda.
 
Naposledy upraveno:

hrac552

Znalec fóra
Poslední budovu -osmou-půjde obtížně získat, naštěstí není nutná pro plnou funkčnost ostatních. Příjemný bonus od vývojářů.
 

luterina

Veterán
Tinu, přeji hodně štěstí v úlovku bonusů měny, ať ti jich napadá dostatek na tu poslední budovu ze setu. :)

@Martelan, je to tak, je jich 7.
Screenshot_2021-06-20-11-09-19-972_com.innogames.elvenar.jpg
 
ad liga: včera jsem vyplácal svitky a z cca 3000 utracených za nejdražší majáky se mi vrátilo - fanfáry - 200 svitků zpět... :zvracejícísmajlík: Budu rád, když uhájím bronz...
 
Nahoru