• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Dobrodružství společenství

Luonnotar

Vedoucí herní podpory a Správce Wiki
Elvenar tým
Ahoj,
na Wiki je obecný popis Dobrodružství společenství a tedy jsou tam vypsány všechny odznaky, které se v něm mohou objevit. To, že některé nejsou vyžadovány v aktuálním kole, neznamená, že se nemohou objevit v kolech příštích. :)
 

GorGlin

Veterán
No, staré odznaky jako klobouk, nebo náramek tam chybí.
Já ocenuji, že jsou tam aktuální ty nové.
 
Naposledy upraveno:

Reyahana

Učedník
Také už jsem to zjistila, ale koukala jsem na wiki, že stránka byla aktualizována, tak jsem předpokládala, že to tak je.
 

GorGlin

Veterán
@voyager-1
Inno Wiki často nechává jen v lehce informativní formě a zrovna u DSka je to taková prazvláštní splácanina nového a starého.
A pokud budeme brát staré jako připravenost na hrozbu že Inno vytáhne jedno z předešlích 5-10 variant, tak tam nejsou odznaky, které zrušili a nahradili odznakem se stejným jménem a obrázkem.
Například náramek a klobouk.
 

voyager-1

Velmistr písma
@luterina Ty ještě virtuálně žiješ ? Jsem Tě nezaregistroval už půl roku, nebo i víc :)

Edit: No Ty už asi nejsi Originál. Originál by na mě zareagoval :)
 
Naposledy upraveno:

Dobrodej

Kolemjdoucí
na Wiki je obecný popis Dobrodružství společenství a tedy jsou tam vypsány všechny odznaky, které se v něm mohou objevit. To, že některé nejsou vyžadovány v aktuálním kole, neznamená, že se nemohou objevit v kolech příštích. :)

myslím, že by se vrátily ty vyřazené, je méně než málo pravděpodobné, ale nikdy neříkej nikdy.

Škoda však, že oficiální WiKi v mnoha ohledech nezohledňuje aktuální stav hry, alespoň ta česká, na anglické verzi je mnoho věcí aktuálnější a tak je lepší hledat informace na neoficiálních stránkách...
 

Radvanus

Znalec fóra
náramek
DS - náramek.PNG


vojsko = 4x velikost oddílu
 
Nahoru