• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Spotřeba lidí při stavbě budov

SmolicekPacholicek

Kolemjdoucí
Při stavbě budov je menší spotřeba lidí než je v popisu budovy a na Wiki, a obráceně - při prodeji se jich vrátí míń, než je v popisu (stejně, kolik se jich spotřebovalo, čili ztráta tam není).
Např.:
Dílna u Elfů - popis 18, skutečnost 16
Dílna u Lidí - popis 15, skutečnost 14
U jiných budov je ten rozdíl obdobný - namátkou Mramor u Elfů má být 20, je 18, u Lidí 21 vs. 19
Nezkoumal jsem, co se stane, když mám míň lidí než je v popisu, ale stejně nebo víc než je ve skutečnosti potřeba :)
 

Radvanus

Znalec fóra
To co popisuješ, způsobuje Zlatá propast. Při stavbě se ti sice na liště ukáže menší úbytek lidí než je pro danou budovu potřeba, ve skutečnosti se ti odečte správný počet, ale současně se ti přičte patřičný přísun lidí z propasti. U prodeje Je to stejné, ale opačně.
 

Reyahana

Učedník
V dalších kapitolách horské sídlo a dál jen tuším, že Termální pramen přidává populaci.
Zrovna jsem počítala do Elementálů, kolik čeho bude potřeba a oba divy mi aktuálně přidávají necelých 23% obyvatel ...což je sakra znát. o_O např. místo 1000 obyvatel na mramorárnu jich reálně budu potřebovat 770 ...
Takže to není chyba, je to závislé na úrovních tvých divů. ;)
 
Nahoru