• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Nové odměny ve Věži věčnosti

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 500563
  • Vytvořeno

Reyahana

Učedník
Nepamatuji si, kdy se odstartovali medvědi. Nevíte, jak dlouho ještě budou ve věži? Tuto už nepočítám, tu už mám odehranou. Díky za případné info.
 

Hexik

Znalec fóra
tak aspon nekdo to pocita ja uz myslela ze ted je posledni tak pokud ne jedine dobre artefaktu mam stale jeste malo
 

Mescal

Znalec fóra
Mám celkem 4 artefakty medvěda, což je sakra málo na to, abych jej postavil. Uvidím, jestli se v příští věži poštěstí alespoň jeden. :)
 

GorGlin

Veterán
Já jich získal zatím pět.
Potřeboval bych ještě jeden.
Což není nijak obtížné, ale ani nijak jisté.
Na betě už je artefakt na pernikovou chaloupku, na které mi nezáleží.
Přiznám se, že se těším na klikání bez počítání kolik mi čeho padlo.
 

maxa21

Učedník
Je to taková divná věc. Proč se nová odměna jmenuje Perníkové panství, ale tváří se jako Perníková chaloupka? Čert aby se v tom vyznal....
 

Martelan

Znalec fóra
Tak koukám že perníkový panství se nekoná, je tam o5 klasicky Měsíční knihovna. Proti perníku asi byla PČR, takže smažky mají smůlu :p
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Omlouváme se, sada Měsíční knihovny se nám do Věže věčnosti dostala omylem, naši technici již pracují na opravě tohoto nedopatření! Prosíme vás tedy o trpělivost, během následujících hodin až dnů by mělo být vše uvedeno do pořádku, tj. do stavu nahlášeném v tomto tématu.
 

Prealiena

Velmistr písma
Člověk by čekal, že když tu chybu hlásili na betě už v květnu, tak si vývojáři dají pozor a na live servery pustí opravenou aktualizaci.:D
 

GorGlin

Veterán
Ale no tak, prostě se stala chyba.
Kdo o knihovnu stojí, už má jistě věž hotovou a kdo ne, bude mít dost času, aby ji odehrál opravenou.
Je to drobnost která nikoho dramaticky nepostihla.
 
Nahoru