• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Turnaje pro společenství

GorGlin

Veterán
Zatím jsem posílala proti všem ve svitkovém turnaji moje holky (lehkooděnci základní)
Taky jsem to řešil převážně holkama, pokud nebyla nějaké specifická situace, kdy naspoulili převážěn desertéři, na ty jsme poslal duchy, nebo střelci, tam šli golemové.
Bezestrát to nebylo ani prakticky, z některých střetů se mi vrátila necelá jedna jednotka, ale já jsem v elfech a sypu je tak rychle že mi to neva.

To by muselo mít společenství 500 lidí,
Nemuselo, kolik lidí u tebe má magické dílny a obytka by potřeboval plánek?
Když se zvládne domluvit aspon 20 členů a třeba jednou za měsíc nahrajou nějaké větší body, dosáhnou docela vysoko.

Přítelkyně na tenhle turnaj celkem úspěšně používala ty elfské golemy...
Někdy je taky vytáhnu, ale když má soupeř moc jednotek mágů, tak mi to chcípá.

Hraji na Winyandoru turnaje každý týden, jsem ve společenství, které má myslím nejvíce aktivních hráčů co se turnajů týče a dosáhli jsme jen na 6 milníků. Dosáhnout na všech 8 milníků ve společenství tak jak jsou je dle mého nemožné, leda založit uplně nové společenství zaměřené jen na turnaje. Tvé nadšení Maniacku je sice úctyhodné, ale myslím, že dosti nereálné, každopádně hodně štěstí... :)
Když vezmu, že milníků je deset, znamená to, že jset jich získali 8?
To mi nepřipadá jako špatný výsledek, hlavně když ho dokážete zopakovat každý týden.
Na desátý, musí každý člen, dohrát dokonce, 6 provincií, nebo za sebe najít sponzora.
To mi nepřijde nereálné.


V odměnách kvituji s povděkem, že runy padají i do nevyzkoumaných divů, takže až je vyzkoumám, nebudu začínat od nuly.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser341

Guest
Ty runy mne naopak překvapily nemile. K čemu je mi runa trpasličího divu, když jsem na začátku 5. kapitoly? A to ještě že napadl třeba orčí...
Je nějaké pravidlo, podle kterého jsou ty runy vybírány, nebo je to "naprosto náhodně"? Ví někdo?
 

Deleted User - 42211

Guest
Až se k trpasličím divům dostaneš, tak budeš za tu v zásobě ráda ;) Já myslím, že jdou čist náhodně, ale nevím
 

DeletedUser592

Guest
No ten desátý milník si nedovedu představit, nezapomínej, že chodíme do práce, žijeme, nehrajeme jen elvenar a turnaje ;) . Nai nejlepší hráči ve spolku nahráli 11942 a 10244 bodů, hlavičky na bojový systém a pěkně vysoko v žebříčku, pak až přítel s 4916 a já s 3796 body. tak si nevím představit jak máme dosahovat těch dest milníků, zapojilo se nás celkově 20 z 25.
 

klapa

Mistr slova
Taky jsem to řešil převážně holkama, pokud nebyla nějaké specifická situace, kdy naspoulili převážěn desertéři, na ty jsme poslal duchy, nebo střelci, tam šli golemové.
Bezestrát to nebylo ani prakticky, z některých střetů se mi vrátila necelá jedna jednotka, ale já jsem v elfech a sypu je tak rychle že mi to neva.


Nemuselo, kolik lidí u tebe má magické dílny a obytka by potřeboval plánek?
Když se zvládne domluvit aspon 20 členů a třeba jednou za měsíc nahrajou nějaké větší body, dosáhnou docela vysoko.


Někdy je taky vytáhnu, ale když má soupeř moc jednotek mágů, tak mi to chcípá.


Když vezmu, že milníků je deset, znamená to, že jset jich získali 8?
To mi nepřipadá jako špatný výsledek, hlavně když ho dokážete zopakovat každý týden.
Na desátý, musí každý člen, dohrát dokonce, 6 provincií, nebo za sebe najít sponzora.
To mi nepřijde nereálné.


V odměnách kvituji s povděkem, že runy padají i do nevyzkoumaných divů, takže až je vyzkoumám, nebudu začínat od nuly.

Pardon chybička, ano získali jsme jich 8 :) a hráli i lidé co běžně turnaje nehrají a neočekávám, že by hráli pravidelně a ani je k tomu nelze nutit, přece jen spousta lidí tuhle hru začala hrát jako budovatelskou. Jak jsem jiiž napsala, myslím si že na všechny milníky lze dosáhnout jen ve společenství, které bude na turnaje zaměřené a budou aktivně hrát všichni, nedokážu si představit, že by někdo jako sponzor za někoho nahrál dalších 17.600 bodů, stejně tak si myslím, že v současnosti takové společenství zatím neexistuje :)
 

DeletedUser592

Guest
Si nedovedu představit, že by někdo dal turnajů dokonce, natož každý člen společenství.
 

Lukula

Velmistr písma
Já budu souhlasit s @ManiackBean v tom, že turnaj se na 10. milník dojet dát. Podmínkou ale opravdu je dostatek aktivních hráčů. Tento první spolkový turnaj jsem dal jako zkoušku a navíc byl na mou bonusovku, takže jsem měl motivaci. Otevřel jsem 10 turnajů, stihl jsem každý dojet do předposledního kola, když jsem skončil, do konce turnaje zbývalo necelých 15 hodin a v žebříčku (Winyandor) jsem v tu chvíli byl na 3. pozici (na konci turnaje nevím, nekoukal jsem). Bodů jsem měl 15160. Takže pokud by společenství splnilo aktivitu všech 25 hráčů, na milník dosáhnout mohou.
Myslím, že ta odměna je schválně tak vysoko, už jen kvuli tomu, že jde o plánek na budovu za dia a tudíž vám nikdo jen tak bez snahy nevěnuje plánek na budovu, z které mu při vylepšení přitékají peníze...
Odměny jsou myslím v pohodě. Když se člověk snaží a obětuje nějaké vojsko a surky, odměnou mu je mraky VB a relikvií do bonusového zboží, tím pádem i rychlejší znovunabytí chybějících surovin... a o to si myslím, že jde především...
Začínám mít pocit, že by většina chtěla všechno téměř bez snahy, pokud možno zadarmo a co nejdřív. Ale to by už nebyla zábava, nebyla by motivace a tudíž by ani nemělo smysl tu hru hrát.
A teď mě můžete ukamenovat... ;)
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser2265

Guest
Jà souhlasìm ze by se dalo dojet vsech deset milnìku pokud màs spolecenstvì plnè aktivnìch hràcu. Jenze realita je ponekud jinà. Nè vsechna spolecenstvì majì plny pocet hràcu a natoz aktivnìch. Zapomìnàs i na ty malè co majì malè zàsoby a pomalè cviciste a taky na ty co jim boje nejdou. Nehodlàm nikoho nabàdat aby si vypràzdnil skladiste kdyz potrebujì rust. Dalsì problèm je ze pokud zacnes pozdeji kvuli pràci ci jinym povinostem tak uz se to spatne dohànì. Hledat novè hràce je taky problèm a i kdyby jich byl nadbytek, nevymenila bych nikdy zàdnèho hràce jen proto ze nezvlàdà dàt do turnaje dostatek bodu. Turnaje jsou jen càstì tèto hry a dàvàm prednost mìt takovou prima partu jako tet nez spolecenstvì plnè aktivnìch hràcu kterè dosàhne na desàty milnik. U nàs 21 hràcu ze 24prispelo jak mohlo, kazdy dle svych moznostì a pràve proto me mrzì ze ta jejich snaha nebyla ocenena trosku lìp. Nemàm na mysli mapu, popravde zatìm me moc nezajìmà ale v budoucnu az bude mìt i jinè vyuzitì kdo vì jestli ji nebudeme vsichni potrebovat a hlavne kolik z nàs za stàvajìcìch podmìnek na ni bude moci dosàhnout.
 

DeletedUser592

Guest
Navíc, kdo říká, že chceme mapku z poslední truhly, jenom, že při těch odpoledních jsem byla ráda za 4 hvězdy v těch provinciích, co jsem dala.
 

DeletedUser2070

Guest
@mourimka Tak aspoň něco, ne? Já hold vidím sklenici spíše z poloviny plnou než poloprázdnou :)
dàvàm prednost mìt takovou prima partu jako tet nez spolecenstvì plnè aktivnìch hràcu kterè dosàhne na desàty milnik
Tak v tom případě nemá smysl řešit, že v takovém spolku nedosáhnete na 10tý milník. Buď se budu soustředit na turnaje nebo budu mít prima partu lidí, kteří hru nehrotí. Vždyť i rodiče nám jako malým říkali: Nemůžeš mít všechno. Jen si na to vzpomenout :) Cítím, že změna v turnaji (a celkově poslední velké změny ve hře) jsou dělané spíše pro hráče aktivní, než pro ty co hru nehrotí a klikají ji třeba jednou denně. U těchto a zároveň těch malých, kteří nemají dost zboží na výkup, nebo je nebaví boje či jim nejdou, potom podle mě nemá cenu, změnu v turnajích moc řešit. No a hlavně nezapomínám na to, že i já jsem byl (a dle mého mínění stále jsem) malý a že tihle malí, také mohou porůst což jim v budoucnu opět pomůže lépe se do turnajů zapojit. A že na hraní někteří nemají moc času? Co na to říct, můžou být rádi, že mají alespoň nějaký čas. Mám kamaráda se kterým jsem hrál pomalu denně a od té doby co založil rodinu s ním nehraji vůbec. Ani on už moc nehraje, když se dostane na PC 1x týdne, je to pro něj pomalu malý svátek. Takto podle mě vypadá člověk co nemá čas hrát :D
A jak zde už dnes prohlásil Lukula - A teď mě můžete ukamenovat :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser592

Guest
Já taky, ale abych přispěla spolku na desátou truhlu sakra málo, to jsem byla u nás čtvrtá ;). naše společenství jede prostě na max výhru, dalijsme pouze tři milníky a to se nás snažilo 20.
 

DeletedUser2265

Guest
Mi jsme dali 4 a na 5 nàm chybela polovina bodu, ale nevadì hlavnì je ze byla spolupràce. A taky pro nàs tento turnaj zacìnal v blbou dobu takze uvidìme...
 

DeletedUser592

Guest
Třeba časem dáme i více :D. teda až se všichni naučíme bojovat.
 

DeletedUser76

Guest
Já jsem osobně jela na plno , co to dalo přes automat a měla jsem 15200 bodů. Dosáhla bych i na 17000 , ale už jsem nechtěla cpát suroviny.
Byla jsem úplně vycuclá ze všeho, rekrut byl při turnaji pomalý ( na automat velké ztráty) i tak mne to stálo více času , věčně jsem hlídala uvolněné okno v řadě v kasárnách. Při tom veškerém propočtu nákladů, no nevím, řekla bych, že je turnaj nedoceněn. Bohužel je nás pouze 11 hráčů ve spolku,
ostatní členové hru zabalili úplně. Přes týden sháním hráče nové co by se zapojili do turnaje jelikož mne plánek láká a připadám si jak na Marsu , tam je zatím také mrtvo , možná v budoucnu se to zabydlí :D. Zúčastnili se všichni aby se neřeklo ,ale postrádala jsem nadšení. Samotný turnaj ve společenství není špatný to určitě ne , ale bohužel zkrátka bojový systém v této hře hráče netáhne. řekla bych , že v tom je ten zakopaný pes. Znám zde ve hře Elvenar hráče , se kterými jsem drtila nepřátelské davy na FoE, byli to nějací bojovníci a neustále jsme válčili, zde prostě mi píší, že to není ono. Je to zajímavé, přitom hra je od stejné společnosti . Škoda :(.V jedenácti jsme zvládli 4.milníky a drobeček :D. Za snahu jsem samozřejmě všem poděkovala .
 

GorGlin

Veterán
bojím se, že naprosto náhodně do libovolného existujícího divu.
Na betě jsem dostal runu do Flying academy a to jsem ve čtvrté kapitole.
 

Lukula

Velmistr písma
Jo taky jsem byl překvapenej,že mi padla runa do orčího divu, když mě přitom ještě okupujou trpajzlíci. Ale tak nějak už dávno neřešim, jestli mi padaj runy do 8 nebo do 14 divů, protože mi stejně málokdy padne to, co bych zrovna potřeboval....:)
Ale je možný, že jde o chybu, protože dřív do odemknutých divů opravdu runy nepadaly...
 

klapa

Mistr slova
Já budu souhlasit s @ManiackBean v tom, že turnaj se na 10. milník dojet dát. Podmínkou ale opravdu je dostatek aktivních hráčů. Tento první spolkový turnaj jsem dal jako zkoušku a navíc byl na mou bonusovku, takže jsem měl motivaci. Otevřel jsem 10 turnajů, stihl jsem každý dojet do předposledního kola, když jsem skončil, do konce turnaje zbývalo necelých 15 hodin a v žebříčku (Winyandor) jsem v tu chvíli byl na 3. pozici (na konci turnaje nevím, nekoukal jsem). Bodů jsem měl 15160. Takže pokud by společenství splnilo aktivitu všech 25 hráčů, na milník dosáhnout mohou.
Myslím, že ta odměna je schválně tak vysoko, už jen kvuli tomu, že jde o plánek na budovu za dia a tudíž vám nikdo jen tak bez snahy nevěnuje plánek na budovu, z které mu při vylepšení přitékají peníze...
Odměny jsou myslím v pohodě. Když se člověk snaží a obětuje nějaké vojsko a surky, odměnou mu je mraky VB a relikvií do bonusového zboží, tím pádem i rychlejší znovunabytí chybějících surovin... a o to si myslím, že jde především...
Začínám mít pocit, že by většina chtěla všechno téměř bez snahy, pokud možno zadarmo a co nejdřív. Ale to by už nebyla zábava, nebyla by motivace a tudíž by ani nemělo smysl tu hru hrát.
A teď mě můžete ukamenovat... ;)

ale ano dá se dojet, nikdo netrvrdil že nedá :D, stačí jen mít ve společenství 25 aktiních hráčů v turnajích kdy každý jeden z nich uhraje 17.600 bodu a je to :)). Troufám si ale tvrdit, a mluvím opravdu z vlastní zkušenosti, že je nutné takové společenství teprve vytvořit a to bude nějaký pátek trvat. :D
 
Nahoru