• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Turnaje pro společenství

Sindri

Guest
Jeden za všechny, všichni za jednoho! Společenství by mohla mít v Elvenaru ještě větší význam a vliv, než dosud.

Vítáte tuto chystanou novinku, nebo se jí (možná s ohledem na kolektiv společenství) spíše obáváte? Jaké v ní vidíte (ne)výhody? Chybí vám v těchto úpravách něco, co by se do nich rozhodně mělo zahrnout?

Budeme rádi za veškerou konstruktivní zpětnou vazbu, takže směle do toho!
 

DeletedUser2308

Guest
Tak určite to je super.Konečne niečo,kde sa môže zapojiť celé spoločenstvo.Len sa mi tam nezdá to,že mnou dosiahnuté body,budú pripísané každému členovi spoločenstva.To ako aj tomu,ktorý nespraví nič?To neznie moc motivačne.Niekdo sa bude snažiť a niekto s toho ťažiť.
 

DeletedUser2070

Guest
Zní to zajímavě, tak jsem zvědav co se z toho vyklube.
 

iDavis

Legenda
Vždy som chcel aby zaviedli niečo, kde bude môcť spoločenstvo spoločne o niečo bojovať alebo na niečom spolupracovať. Zdá sa, že táto novinka splní jedno z mojich prianí v tejto hre. :) Avšak ten nový predmet, plánek, bude pre mňa viacmenej zbytočný, nakoľko kouzelné budovy a dielne nestaviam.
 

DeletedUser292

Guest
Těžko k tomu něco říct, když nevíme jak to bude vypadat v realitě (viz avizovaná skvělá změna bojového systému, která spoustu hráčů úplně odradila).
Je fajn, že se Inno snaží něco dělat, jen doufám, že to nebude mít následky typu " kdo nehraje turnaje, musí z cechu ven... " To by byl podle mě akorát další hřebíček do rakve této hry... :):)
Podle mě je prostě fajn, když hrají i ti, který boje moc neberou... lepší když hraje 2000 hráčů (víc tady aktivních rozhodně není), než 100.. jen můj názor - uvidíme jak to bude vypadat.
Jinak pro náš cech asi dobrá zpráva... jen se fakt bojím následků... a jestli se už nehodlá nic dělat s obtížností turnajů, tak si podle mě většina hráčů moc nezabojuje a akorát to vyvolá dohadování v cechu..
Takže já hlavně doufám, že to Inno nejdřív odzkouší, počká na reakce a nebude to zavádět za každou cenu (jako to přiblblou změnu bojového systému) ... :D:D
 

DeletedUser494

Guest
Tohle už záleží na vedení ve společenství. Jestliže Velitel bude chtít mít společenství v tomhle směru co nejúspěšnější, bude si tam nechávat lidi aktivní, kteří do těc turnajů půjdou... Ten zbytek si založí svoje společenství, kde to tak hrotit nebudou... ;-) Proč to řešit.
 

GorGlin

Veterán
Ano, težko říct co bude, ale lze si domyslet, když přišli zvěsti o změně bojového systému tak jsem začal protoestovat aniž bych vědět proti čemu, uznávám.
Ale moje nejhorší představy se potvrdily.
Mám jedny zbrojnice, cvičiště i tábor jsem zboural a doufám, že se Inno zachová jako chlap a nechá mě zbourat i kasárna.
Patřím mezi ty, co volali po turnajích ve společenství.
Odehrál jsme ledacos a nikdy nezískal z provincie víc, než dvě runy. Sousedi si v turnaji pomáhat nebudou.
Na runu by bylo potřeba 7 hráčů, kteří projdou turnaj až do konce.
Tohle vymyslel někdo, kdo se probudil s rukou v nočníku.
Ve společenství to ale má smysl.
Mám přes 500 relikvií u všech bonusových surovin, turnaj klikám jen kvůli runám, takže jen ty nejbližší na 4. kolo.
Nejsem zoufalec co si tu něco dokazuje a musí se umístit.
Ale když to ve společenství bude možné, rád podpořím druhé.
 

papap

Mistr slova
Zní to velice zajímavě a turnaje ve společenství by byla super věc.Jen musíme počkat jak to celé bude vyřešené...
 

Iefyr

Guest
díky týhle funkci se pozná, který společenství je fakt pohodový a který si na to jenom hraje... jestli vedení společenství bude chtít mít nějaký výsledky, přidá to jejich společenství o kus jinší rozměr... budou muset dbát na herní dovednosti svých členů, na aktivitu...

čekám ale jedno - že plno netáhel se bude vymlouvat, že nic nevyhrají, protože je soupeř v turnajích moc silnej kvůli tý změně boj. systému... a šéfík jim to bude žrát... z toho důvodu bych byl pro dvojí systém odměn, tzn. dvoje desatero milníků - jedno čistě pro hráče a jedno pro společenství... kdy ty hráčský odměny by byly významně větší jak ty za společenství... ty by byly spíš symbolický

tuhle novinku shledávám zajímavou díky jejím následkům (co do vnímání funkce společenství... do teď to bylo jenom 25 lidí pod jednou střechou... obejití potřeby sousedství, nic víc), než díky ní jako takový
 

Maxa

Znalec fóra
vzhledem k tomu, ze nejde v turnjich pohodove bojovat a hraci ruší vojska, bude v 80% potreba material na vykup. Už tet je problém v turnajích vyobchodovat podpultový material a až toto bude povinné ve společenství, pokradou material i ti, co ho dnes vymenují. BUDE TO KATASTROFA.
A co harci, co nechteji byt ve spolecenstvi z jakehokoli duvodu ? proc jim bude odepren turnaj ? ano, zalozi si spolecenství. Kde pak ale spolecenství budou lovit nové hráče a slibovat výhody ?

Turnaj ve spolecenství ano, ale za jiných podmínek
 

DeletedUser76

Guest
Paráda , nejdříve naštvete hráče zdlouhavým předěláváním bojového systému, omezováním aktivních hráčů, natahováním výroby u manufaktur osadníků, omezením bojů o provincie díky přesile nepřátel, zdražením provincií za diamanty, zbytečně komplikovaným bojovým systémem kde přidáváte cvičiště jako kdyby se vše nemohlo cvičit v kasárnách ,nutíte hráče aby se vraceli ve výzkumu zpět pomalu již každou aktualizaci . Většina hráčů hru omezila natolik, že nemá chuť nadále hrát přesunete turnaje do společenství , která přežívají . Díky těmto změnám již opustilo náš spolek ( ukončilo hraní) šest hráčů.
Za mne ne, nemám ráda tyhle nucené společenské akce v rámci společenství či cechu. Jelikož pokaždé ty aktivní to odřou za méně aktivní, kteří se vezou. A na druhou stranu kdyby někdo na mne tlačil poslala bych ho do patřičných míst.
Turnaje v sousedství mi vyhovovali , hrála jsem sama za sebe bez toho aby mne někdo svojí ne aktivitou v boji omezoval nebo já musela na někoho tlačit. A dle zkušenosti z jiné hry hráči raději suroviny využijí pro své města a potřeby než aby je rvali do turnajů a pak neměli na výzkum , či potřebný výkup skrze provincie na rozšíření města. A vzhledem k tomu, že automat nefunguje díky inteligenci houpacího koně pochybuji , že budou trávit hodiny u turnajů s nadšením .
 
Naposledy upraveno moderátorem:

GorGlin

Veterán
Neschopnost automatu je přesně ten důvod, proč bylo předtím tak snadné vyhrát.
Je úplně blbej a pošle vojsko na odstřel.
Šlo s ním bojovat jen díky tomu, že naše armády byli mnohem účinější, než soupeř.
Ted se to srovnalo, a když se k tomu přidá početní převaha nemá šanci ani člověk.
Co bude dál se uvidí, v tuhle chvíli turnaj vyhraje ten, kdo první den otevře nejvíc provincií.
A má několik účtů, které mu to živý, protože spotřeba surovin je obrovská.
Co se na tom změní je otázka.
 

Chaak

Znalec fóra
Ahoj,
já bych nevyléval vaničku i s dítětem :) .
Zatím jde i první info. Bez dalších podstatných informací o podmínkách turnajů, nákladech a podobně, je možné říct pouze jedno - konečně něco pro společenství.
Teď ještě aby to mělo tu správnou " šťávu " ve formě slušně a přiměřeně odstupňovaných bojů a odměn .
 

DeletedUser292

Guest
Zase nebudme tak moc negativní... :):)
Uvidíme co z toho vyleze..sice se taky víc bojím než těším, ale ono to asi nebude tak horký jak to vypadá.. jestli jsem to dobře pochopil, tak se nejspíš jen ty odměny na konci turnaje rozdělí v rámci cechu a ne u sousedů (kteří stejně většinou nebojují)..
A jestli třeba nebudou na konci body do žebříčku jednotlivým hráčům, ale rozdělí se do celého cechu, tak to prostě zase jen přestane hrát nějaký procento (nebo třeba dvacetiprocento) dosud aktivních hráčů (což Innu zas tak nevadí) a nějak se rozhodí lidi v rámci cechů... a třeba se dají dohromady 1 až 4 fakt aktivní cechy (víc aktivních a bojujících hráčů tu asi nezůstalo) a zbytek to pojede jako tu pohodovku kdy je jedno jestli se přihlásí za den nebo za dva...:D:D Uvidíme... :):)
Jinak ovšem ve všem souhlasím s Woody.. Inno si to hráčů fakt asi snaží co nejvíc rozházet.. :D:D
S automatem je to podle turnaje.... minulý týden to byla katastrofa, ale ted to zase celkem jde.. bohužel Inno asi moc nepřemýšlí o tom, že pro automat je strašně důležitá i sestava jednotlivých typů jednotek, ne jen jejich počet ... takže to prostě jednou jde na pohodu automatem a podruhé to všechno pochcípá..
Gorglin: Já myslel, že jsou tu hráči co využívají víc účtů kvůli bodům do budov (to bych snad ještě pochopil)....fakt by mě nenapadlo, že by si někdo ještě přilepšoval surovinami... to se mě nezdá (to by bylo totiž oprvadu hrozný, tak mi nekaž iluze o lidech ) :D:D:D
Navíc turnaj nakoupit prostě nejde... jedině vybojovat - v posledních kolech je to tak drahý, že by ti nějaký další umouněný účty vůbec nepomohli (to by jsi musel mít fakt i ty ostatní účty pořádně rozjetý).
Myslím, že můžu říct za všechny u nás v cechu, že tohle nedělají...

Nicméně, když jsem si ted přečetl začátek této debaty: Jeden za všechny, všichni za jednoho. Vzpomněl jsem si na: Jednodušší, lepší a bla bla bojový systém... a bojím se ještě víc :D:D:D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

GorGlin

Veterán
jako že něvěříš, že by někdo pro sebe táhnul třo čtyři účty?

//Odstraněna zbytečná citace, Iddun
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Chaak

Znalec fóra
GorGline,
kolik myslíš, že je tu hráčů, co by měli čas táhnout tři, čtyři účty na vysoké úrovni ? Stačí jeden na každém účtě a když máš kromě hry jiné zájmy a povinnosti, je to spousta času .Taky záleží, kolik času věnuješ sousedské pomoci a třeba drbárně ve společenství . Vidím to u sebe, v jednom světě moc nepokecáme, na druhém bych u toho mohl strávit hodiny.
Je otázka, jak moc by někomu byly platné slabší účty pro turnaje v rámci společenství. Zatím k tomu nejsou informace.
Tím nechci říct, že tu nikdo takový není :) .
Ještě bych se vrátil k motivaci pro slabší členy společenství. Myslím, že bude hodně záležet na vedení společenství, jestli si bude nechávat slabší členy , ale ne každý bude takový hamoun, aby ty slabší hned vyhazoval. Pořád není přehled, jestli bude rozdělení cen podle toho, jak se každý člen podílel na odměně, ale já bych nebyl takový lakomec :) a jak je na začátku napsáno - jeden za všechny, všichni za jednoho .
 

GorGlin

Veterán
To nevím, takhle ve velkém si to myslím o jednom.
V našem společenství jsem zažil už několikrát že někdo přestal hrát a dal účet k obecnému užití.
Kdybych chtěl, a neměl osobní život, tak to můžu taky dělat a moc by mě to nestálo.
 

DeletedUser292

Guest
Kdysy jsem tu něco četl o hráčích, co si pomáhají více účty, ale nemůžu to najít.....
To já se na hru spíš vyprdnu, než abych se trápil na víc účtech - jak říkám, že si někdo pomáhá body do budov se dá pochopit - 2x za den se přihlásí a má to za 2 min. vyřešený..:):)
Ale klikat pravidelně výrobu...to už by musel být fakt velký fanda... a stejně by to nenaklikal... ke konci jsou ty turnaje fakt tak drahý - to by stálo fakt majlant...:D:D:D
 

DeletedUser32

Guest
Pokud by se vrátil původní jednoduchý a přehledný systém boje, mělo by to smysl a věřím že by to většinu lidí bavilo, ale v dané situaci, kdy spousta lidí hru silně omezilo, se obávám, že to povede k ještě většímu znechucení ze hry.
 
Nahoru