• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Turnaje pro společenství

klapa

Mistr slova
hraju za lidi, takže když tam není mlžnej chodec tak dávám mágy nebo paladiny nebo namíchat, ale já osobně mám raději mágy hlavně u ručního boje jelikož s nima můžu různě utíkat kolem terénu a střílet a když tam je mlžnej chodec , tak na každého chodce dávám jednoho moždíře a zbytek zase mág, paladin
 

klapa

Mistr slova
první 4 kola pozice vůbec neřeším v 5 jak kdy dle turnaje a 6 kolo řeším pozice v každém boji. Nejdřív mrknu s jednou jednotkou luků jak jsou rozmístěné jednotky protivníka a jaký je terén a podle toho stavím svoje jednotky, teď s těmi chodci je to trochu problém jelikož ty potvory střílí jako první i před lukama, takže se chodím dívat se sekerama těch mám dost díky trpasličímu valu :) abych zjistila kde jsou chodci a podle toho postavím mágy, tak aby na ně chodci při prvním útoku nedosáhli :)
 

DeletedUser467

Guest
Já hraji všechny turnaje. Bonusy mám na max., takže to dělám pro zisk VB a run. Do posledního kola se nikdy nedostanu, protože mi to nevyjde časově. V drtivé většině to čistím automatem, na ruční boj u turnajů opravdu nemám čas (je toho prostě moc na jeden večer). Minimálně vykupuji. Kolik provincií otevřu a kam až je otevřu, to je čistě podle nálady. Hraní turnajů automatem s haldou nepotřebných oken, které je nutné neustále dokola odklikávat, mě nijak zvlášť nebaví... Mimochodem ta nutnost překlikávat se mezi třemi záložkami pro výběr jednotek, tak to fakt nebyla šťastná volba :confused:
 

GorGlin

Veterán
chodec je prekerka, sekery jsou sice loseři, ale chápu, že zadarmiko tě nebolej.
jsem zvědav jestli daj hráčům někdy něco tak rychlího
když se poroti mágovským kontingentům nedalo hrát tak je krocli ale s tím zkryplili i čarodějky a já si říkal, jasně, drží jedotky vyrovnané a na své straně mají počet.
Jak celkový tak jednotek
a pak přišlo tohle, jednotka, která se objevuje hned z kraje a ani nejpokorčilejší hráči nemají možnost jí postavit něco adekvátního.
 

klapa

Mistr slova
jj jak píšeš, ale očividně nenaděláme nic, holt se musíme přizpůsobit a hledat cesty nejmenšího odporu :)
 

Eragon92

Znalec fóra
Od změny bojového systému mi ty souboje nejdou vůbec a to ani v turnaji, tím pádem mě to ani nebaví. Prostě nemám čas a upřímně ani chuť u toho sedět a vymejšlet, jaký vojáky proti komu nacpat, stejně mi tam všechno pochcípe. Do turnajů chodím zatím jen, když jsou to mé bonusovky, ale i tak se dostanu tak maximálně do třetího, občas do čtvrtýho kola... :(

Já jedu na automat a co si myslím, že neuhraju tak vykoupím... Jedu tak dlouho dokud neuznám za vhodné, že jsem už utratil moc nebo si nevybil armu. Ale potřebuju provincie na rozšíření takže teď v turnajích patrně zvolním
 
Nahoru