• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Turnaje pro společenství

paulo1414

Mistr slova
Zruste turnaje, boje. Vratte hre svoju pravu tvár, budovatelsku a strategicku. . Ak mate potrebu vytvarat bojovu hru, tak vytvorte novu, zalozenu na bojovom systeme, ktory si tu testujete a je uplne k nicemu! Tak ako ste dostali na frak v II. sv. vojne, dostavate ho aj tu , len vo forme nespokojnych komentov hracov. Ktore vy samozrejme ignorujete a je vam jedno, co my hraci ziadame.

//Odstraněna nevhodná slova, Iddun
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser494

Guest
Do turnajů vás nikdo netlačí, nikdo nenutí. Stejně jako spousta jiných věcí, není předpoklad, že získáte všechno. Fakt NE. ;) Kdo chce všechno, musí hodně, hodně tvrdě zamakat. Jinak je to na každém. Pokud Vás ve společenství nutí do nějakých turnajů a počtu bodů, tak jim prostě férově řekněte, že tohle dělat nechcete a pokud na tom budou trvat, najděte si jiné společenství, které to tolik neřeší. Třeba to naše. :D V obou turnajích jsme dosáhli asi čtvrté truhly, a každému je to putna. Domluvili jsme se, že to hrotit nebudem, že bude bojovat ten, kdo chce (stejně je mnohem vyšší odměna v těch provinciích jako takových, a ne v těch truhlicích) a tím to hasne...
 

Atta1

Pokročilý žák
Do turnajů jsem se zapojoval, ale asi to hodně omezím. Začíná to zase přecházet do fáze, kdy bude nutné vše vykupovat. Množství našich jednotek do turnaje je silně omezeno. Jestliže mi systém povolí např. 5 x 6 paladinů proti 7-8 x 30-40 těžkých jednotek, tak se to prostě nedá hrát. Jako příklad jsem dal těžké jednotky, aby byl vidět nepoměr. Je to obdobné u všech jednotek, takže nepomůže jakékoliv kombinování jednotek. Ještě před touto poslední aktualizací jsem to v pohodě vyhrával.
 

DeletedUser353

Guest
Já jsem prozatím stačil u pěti provincií udělat čtyři kola a to jsem se nezdržoval bojováním, ale dodával suroviny. Teď, když tak zmrvili to nakupování u obchodníka do tyrnajů už nepůjdu vůbec. Jako společenství jsme stěží dosáhli na druhou truhlu a tak ty odměny byly zcela mizivé. Podle mne je to trošku padlé na hlavu.
 

DeletedUser2333

Guest
zdravím,
sice se zeptám trochu offtopic, ale nechtěl jsem zbytečně zakládat nové téma..

Zdá se mi to, nebo účty s méně body platí za vyjednávání 1. provincií v turnajích více jak účty s více body? Kamarád co hraje chvíli dává za 1. provincii např. 190 mramoru apod. a já dávám 9, 15... Tak by mě zajímalo, dle čeho se toto určuje. Přeci jen jsme na tom s výrobou každý jinde a celkem ho turnaje ničí (děláme jen první 2 provincie jak kdo může). :D

Díky za případnou odpověď ;)
 

DeletedUser494

Guest
Safa: Cena by se měla odvíjet podle toho, v jaké se nacházíš kapitole ve Výzkumu, od toho, kolikátá to je provincie (to je to číslo) a jaká je obtížnost (což určují ty hvězdičky).
 

DeletedUser2333

Guest
Safa: Cena by se měla odvíjet podle toho, v jaké se nacházíš kapitole ve Výzkumu, od toho, kolikátá to je provincie (to je to číslo) a jaká je obtížnost (což určují ty hvězdičky).

čiže čím dál ve výzkumu, tím levnější budou první 2 provincie? - jestli jsem to pochopil správně :) ?
 

DeletedUser2221

Guest
Už by ty turnaje taky mohli dělat delší, nemám šanci stihnout poslední kolo, když chodím do práce.
 

papap

Mistr slova
Jo to bych také bral,dělší turnaje a delší čas mezi dalším turnajem.Aby jsme se mohli lépe připravit...:)
 

DeletedUser1198

Guest
Já beru turnaje jako pomoc pro hráče společenství na nižší úrovni. Všechny bonusové manufaktury již mám na 700 procent, tak mimo divů není čím zvýšit výrobu a s hrou nepospíchám, takže body výzkumu pro mně nejsou až tak důležité. Snad jen ty úlomky se hodí, jen padají většinou jiné, než bych si přál, ale tak už to je. :D
 

GorGlin

Veterán
Takže ty nedáváš VB do divů?
čekáš až vyrostou sami?

Taky mám plnou produkci a u ostatnách relikvií zásobu na móóóc dlouho, ale VBčka a runy zužitkuju vždycky.
 

DeletedUser1198

Guest
@GorGlin ale dávám, to víš, že ano, jenže většinou jen tehdy, když stojím ve výzkumu, ale psal jsem, že nikam nepospíchám, jsem u lesních elfů a hraji na klídek a pohodu, vyloženě pro radost ze hry. A divy určitě samY nevyrostou, ale na úroveň svých divů si nemohu stěžovat.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

GorGlin

Veterán
Tak to já si postěžuju rád.
Chci mít divy na desítce, až tam budou, tak spokojený a šťouchat tam VBčka jen když se zaseknu.
Ale to uteče ještě hodně turnajů, než se tam dostanu.
 

DeletedUser1198

Guest
@GorGlin ale jo, klidně si stěžuj, když Ti to pomůže. Mně zase přijde divné si hodně stěžovat, protože si myslím, že ten, kdo si pořád stěžuje vlastně ukazuje svou neschopnost nebo slabost. Nemusí to tak nutně být, já vím, ale mám prostě ten pocit. Jinak jsem také rád, když moje divy vzkvétají, ale protože jsem dost lenoch, nehrotím to. Pro mne je tahle hra jen takový relax. Když něco nestihnu, či udělám pozdě - nevadí. V reálním životě si užívám spěchu a stresu až až, tak proč ještě tady. Ani nápad :)
 
Nahoru