• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Turnaje pro společenství

DeletedUser1198

Guest
@GorGlin Však já netvrdím, že nemáš, ale hru hraješ v reálném životě, v reálném čase a tedy v přítomnosti a ať chceš nebo nechceš, hra je součástí Tvé reality a má na ni vliv. Oddělit člověk může své chování na fóru nebo ve hře, ale i tak to o mnohém vypovídá. Netvrdím, že to či ono je dobře nebo špatně, každý hráč je jiný člověk a je to určitě dobře, jinak by byla na světě pekelná nuda.
 

GorGlin

Veterán
Tak, pochopitelně, to prohlášení by nemělo smysl, ale já to myslel jinak.
Stres v osobním životě, nebo v práci je pro mě něco úplně jiného než snaha aby mi WE produkce jela 3x za den.

Ale abych byl k tématu.
Nový systém turnajů v některých společenstvích zasáhl do jejich fungování, hlavně tam, kde členové s aktivitou pokulhávali.
A v tomto ohledu jsem zvědav jak dopadne řešení automatu na boj.
Zavedení turnaje pro s polečenství v okamžiku, kdy je bojový systém rozložen a jeho ucelení je v nedohledu mi připadá nekoncepční.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser2716

Guest
Za chvíli nám začne další turnaj, a tak mě zajímá, jestli se účastníte všech turnajů, nebo jenom těch s vašimi bonusovými surovinami.:) A jak daleko jste se nejdál dostali v jejich plnění? Já například ne dál než na 5.. :D

Děkujeme za vaše komentáře. :)
 

DeletedUser2097

Guest
Od poslední velké úpravy turnajů a jejich odměn především, jsem mnohem aktivnější v čištění jednotlivých provincií během turnaje. Ono každý úlomek runy, relikvie a VB navíc potěší a Divy se pak hezky staví ;) . Kvůli práci sice nestíhám všechna kola , což mě mrzí , ale snažím se účastnit všech turnajů jak jen to volný čas dovoluje. Nakonec s lidmi ve společenství, při ukončení turnaje, obdivujeme kolik jsme vlastně získali truhliček společným úsilím :D
 

DeletedUser2070

Guest
Turnaje dělám všechny. Automatem to zhruba jde, záleží na typu turnaje. Někdy to jde krásně do 5 i 6 kola a někdy to začíná dřít už ve druhém. Co jen jde nechám na armádě a co už nejde vykoupím (zas tak moc toho na výkup nezbyde). V turnajích se dobře propaluje armáda, VB není nikdy dost, runy se také pomaličku sbírají a relikvie se hodí na kouzla a vylepšování divů. A když pomůžu hráčům ze spolku dostat se na truhličky s odměnami, také to potěší :) Mě se změna turnajů líbí, konečně se dá dělat něco navíc pro spolek.
 

Eragon92

Znalec fóra
Já jedu většinou tak 5 provincií do 4/5 kola, bonusy mám už na max. takže mi je jedno co je zrovna za turnaj. Jinak boj se spolkem mě osobně víc vyhovuje, aspoň pomáhám "svým".
 

GorGlin

Veterán
Se starým bojovým systémem jsem se do toho opíral dost.
Když byla moje surka, otevřel jsem i deset provincií a dohrál je dokonce. Vojensky
S novým bojovým systémem se stal turnaj tak drahou záležitostí, že jsem toho rychle nechal dotáhl jsme si výrobní bonusy a používal turnaje k testování schopností automatu v boji.
Pak přišli turnaje pro společenství a po dvou týdnech snahy a motivačních projevech toho nechal. větší aktivitu vykazovalo deset lidí a byli tam tací co se zúčastnili 100 body. To torchu vezmě vítr z plachet.
Teď, kdy mám výrobná bonusy na max. a vím, že se do toho nevrhnem hromadně, otevřu provincie, které mi ve třetím a čtvrtém kole dají runy a dohraju je do čtvrtého kola.
Nemusí pršet hlavně když kape.

Po změně bojovéhu systému jsem si založil účet na betě, chtěl jsme vědět jak to vypadá z pohledu začínajícího hráče.
Ve společenství máme pravidlo, že kdo chce turnajové odměny, musí nahrát minimálně 1500 bodů.
Automat je v tuhle chvíli dost zoufalá cesta, hlavně v kombinaci třeba s mágy a malý účet si nemůže dovolit plýtvat, takže jsme teď (právě jsem dokončil čtvrtou kapitolu) v situaci, že turnaj vykupuji.
Dvě provincie do 4 kola, to mi splní kvótu.
 

Lukula

Velmistr písma
Ve společenství máme pravidlo, že kdo chce turnajové odměny, musí nahrát minimálně 1500 bodů.
Zajímalo by mě, jakým způsobem ohlídáte to, kdo dostane odměny, když stačí uhrát jedinou provincii pro zisk odměn. Nebo chceš říct, že je to u vás tak přísné, že pokud ten dotyčný neodehraje 1500 bodů, letí ven? Jakože nechceš víc, raději nehraj? Nějak mi uniká smysl. Co výpomoc slabším hráčům?
 

Santerr

Veterán
Od změny bojového systému mi ty souboje nejdou vůbec a to ani v turnaji, tím pádem mě to ani nebaví. Prostě nemám čas a upřímně ani chuť u toho sedět a vymejšlet, jaký vojáky proti komu nacpat, stejně mi tam všechno pochcípe. Do turnajů chodím zatím jen, když jsou to mé bonusovky, ale i tak se dostanu tak maximálně do třetího, občas do čtvrtýho kola... :(
 

nataly111

Velmistr písma
Jako asi teď popudím spoustu hráčů, ale nutit do turnajů? A ještě povinnost bodů, no to mě položilo pod stůl toto. Já miluju tuto hru pro mírumilovnost. Proto ne, ne, ne a ne. Jo a 1500 bodů? No tak, asi jsi jdu dát panáka.:eek::eek::eek::eek:
 

GorGlin

Veterán
Říká se to, uvidíme jak striktně se to bude dodržovat/vyžadovat.
Jestli se musíš opíjet když někdo dělá věci jinak než ty, tak se moc nerozhlížej jinak nikdy nevystřízlivíš.
 

nataly111

Velmistr písma
Tak promiň, že mi boje nejdou. Takových je nás tu víc. Já mluvím za hráče, kteří toto donucování nechápou.:(:(:(
 

Iefyr

Guest
jaký si to vedení společenství udělá, takový to potom má... nechápu ty řeči kolem toho
když hra svádí kopat se do zadku, společenství, který vyžaduje něco víc, přece nutně nemusí bejt divný... nevyhovuje mi to? tak se zdekuju jinam, kde si vystačej s motivacema 4x tejdně... jak cvičený opice proklikaj společenství a ani pořádně nevědí, s kým tam vlastně jsou ;)
 

GorGlin

Veterán
O bojích Nataly nikdo nemluví.
Psal jsme že to vykupuju.
Armáda je teď na baterky, všichni vykupují. Někteří část, jiný všechno.
 

klapa

Mistr slova
Hraju každý turnaj, všechny bonusy už mám na maximum a pravidelně dělám minimílně 8 provincii na plnej počet hvězd, teď poslední 2 týdny jsem otevřela 10 provincii, ale na 6 hvězd se povedlo jen 9 provicií, ta 10 už je peklo. Jinak první 4 kola jedu jen automat, 5 a 6 kolo něco automat, něco ručně a jen vyjímečně vykupuji a to opravdu jen když už to jinak nejde jelikož by mě to za chvíli zrujnovalo :).
 

klapa

Mistr slova
tolik ne, něco automat a něco výkup, baví mě ty odměny a u nás ve společenství tak jede min 10 lidí a mezi nimi jsou i větší draci než já :D
 

GorGlin

Veterán
Jistě, golem není univerzální řešení jako dřív, ale základní pryncip úvahy.
budme tedy konkrétní, jak jsi řešila první kolo teď probéhajícího turnaje?
 
Nahoru