• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Turnaje pro společenství

Atta1

Pokročilý žák
Jediné, coby mne zajímalo jako odměna jsou plány. Ale ty není možné dosáhnout i kdyby celé společenstvo bojovalo na maximum.
A protože se další turnaj zase začíná od nuly, tak je turnaj společenství úplně k ničemu.
 

Atta1

Pokročilý žák
Právě, že nespletl. V poslední zamknuté truhle u turnajů společenství je jako odměna plánek, 25 VB a 6 relikvií. A ten plánek mne zajímá a podle mne je to nedosažitelné. Doteď lituji, že jsou si koupil kouzelnou budovu. Ale když jsem si ji koupil, tak tam bylo standardní vylepšení a to pak sebrali.
Podle mne je nákup kouzelných budov a dílen naprosté vyhazování diamantů. A teď vidím, že i kulturních budov. Jediné vyplatí nakoupit za diamanty
je rozšíření dělnické chatrče (což jsem udělal) a akademie kouzel. Bohužel o akademii kouzel jsem to nevěděl, dokonce jsem si myslel, že je zbytečná.
A teď už je po diamantech a nové kupovat nebudu. Na hru, kde se v průběhu neustále mění pravidla, je to vyhazování peněz.
 

DeletedUser2070

Guest
Ale ty není možné dosáhnout i kdyby celé společenstvo bojovalo na maximum.

Další nepodložený a smyšlený blud :p Kdyby celé společenství bojovalo na maximum, potřeboval by každý člen spolku nahrát 17 600 bodů (440 000 : 25). To zase není tak moc :) Ale ruku na srdce, kdo z nás je ve spolku v 25 aktivními lidmi, kteří dělají poctivě každý turnaj :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

papap

Mistr slova
Atta 1 spletl.Jelikož si psal o turnajích,tam kde se řeší špatný překlad a překlad si řešil zde v turnajích.Ale už to asi přendali,tak teď to vypadá,že nespletl... :)
 

DeletedUser2333

Guest
Já bych se rád zeptal, zda odměny dostane úplně každý člen společenství stejné(i když se vůbec nezúčastnil, nebo se to dělí dle toho kolik kdo odjel)? + stalo se někomu z vás po turnaji toto? viz obrázek
 

Přílohy

  • výrobapoturnaji.jpg
    výrobapoturnaji.jpg
    696 KB · Zobrazení: 88

DeletedUser2070

Guest
Podívej se do zvonečku, tam by jsi měl mít zprávu o ukončeném turnaji. A u té zprávy vpravo na boku je ikonka, tak na ní klikni a měla by ti vyjet tabulka kdo všechno se u vás účastnil turnaje a jaké odměny jste nakonec dosáhli. Takže jestli ses turnaje neúčastnil a máš tam vypsanou odměnu, tak ji dostanou i nezúčastnění :)
 

DeletedUser341

Guest
Další nepodložený a smyšlený blud :p Kdyby celé společenství bojovalo na maximum, potřeboval by každý člen spolku nahrát 17 600 bodů (440 000 : 25). To zase není tak moc :) Ale ruku na srdce, kdo z nás je ve spolku v 25 aktivními lidmi, kteří dělají poctivě každý turnaj :D
Vážně není? Nevím jak to vypadá na Aerendylu, ale u nás na druhém světě má 17600 či víc 11 hráčů... To není ani půl společenství... Když sečtu výsledky první 25 v žebříčku turnajů, je to 422 552, tzn. ani kdyby top 25 "turnajníků" bylo ve stejném spolku, na "hlavní" cenu by nedosáhli, ač o fous. To mi nepřijde jako dobře nastavený systém :(
 

DeletedUser2070

Guest
Podle mých měřítek to moc není. V nynějším turnaji jsem měl rozjetých 6 provincií z toho první dvě jsem dojel do konce a další 4 do pátého kola. Získal jsem zhruba 11 000 bodů. Pokud bych do konce dojel i ty další 4 na 17 600 bodů bych se nejspíše dostal. Pokud nejsi ve spolku který musí v každém turnaji získat hlavní odměnu, stačilo by se s těmi lidmi domluvit na nějakém konkrétním turnaji, na ten turnaj by si všichni našetřili armády a zboží a pak by společnými silami jednou za čas dosáhli i na hlavní odměnu (třeba každý druhý turnaj).
tzn. ani kdyby top 25 "turnajníků" bylo ve stejném spolku, na "hlavní" cenu by nedosáhli, ač o fous.
Však dneska dojdu domů a všechny potřebné body poctivě spočítám a pak to tu hodím. Čísla mám vypsané na papír, teď to jenom sečíst dokupy. A proti matematice by jste snad nic namítat nemuseli :D
 

DeletedUser341

Guest
Já jen vycházim z dosavadních zkušeností sledování turnajů... Standardně dojedu 2 provincie celé, a něco v těch ostatních, pohybuju se kolem 8-10k bodů, a kolem 30-60 místa v žebříčku turnajů... Z toho usuzuji, možná mylně, že těch 440k co je potřeba není hratelných. Za současného stavu...
Ale ano, když se 25 hráčů dopředu domluví, a, jak bylo řečeno výše, všichni dojedou těch cca 6 provincií do konce, tak se to zvládnout dá... Jen mi ukaž těch 25 lidí, co to dá :)
 

DeletedUser341

Guest
Čímž se dostáváme k původní myšlence, že to prostě nejde :D
 

DeletedUser2070

Guest
Já vždycky tvrdím, že když se chce, všechno jde. Jenom novorozenci a hodně staří lidé nechodí :D Dejte mi do spolku 25 takových jako jsem já a půjde všechno :D
 

DeletedUser341

Guest
25x tě naklonovat? to nevim, jestli by místní fórum ustálo, co tak čtu :D

ale obávám se, že tím trochu (moc) odbočuji od původního tématu, takže bych naši diskuzi v tuto chvíli ukončil :)
 

Atta1

Pokročilý žák
Maniacku, jestli ty nějak moc nechlubíš. Na Arendyllu splnilo těch 17600 bodů cca 16 hráčů a na Wyandoru cca 5-7. A ty mezi nimi nejsi.
Takže podle mne ani jedno společenství nebylo úspěšné. Takže mi nezbude než tu kouzelnou obytnou budovu zbourat, protože na plánek není naděje se dostat a v současné době už jsou běžné obytné budovy v počtu obyvatel na jedno pole lepší. Já si myslel, že ta hra bude dělaná pro velký počet aktivních hráčů a ne jen pro 20-30 lidí, kteří jsou na servrech nejdéle. Na to, že jsem tu něco přes 3 měsíce jsem zase nedopadl nejhůře.
 

DeletedUser273

Guest
Spolkový Turnaj se mě líbil,jediný co bych krapet upravila,je délka trvání.Ačkoli mnozí z nás chodí do práce,nedá se stíhat poslední 5-tý boj,kde jsou mimochodem runy u více provincií a hlavně 1000 turnaj.bodů.
S těma odměnama,nevím,snad je to právě důvod,aby každý spolek zvážil jestli chce členy co se nezapojují do společného Turnaje.Pak jde o to,jestli od teď budou jen ,,Spolkové Turnaje" nebo se budou střídat s tím sousedským ?
K té Turnajové aktivitě členů spolku bych ještě dodala,že dalším faktorem je vojsko,pokud si je dost vybiju,dalšího kola se třeba neúčastním.No a hraje tu roli taky bonus.manufaktur,kdo stále potřebuje navýšit % na max. ( 700 % ) vybírá si Turnaje s bonus. relikviemi atd...
 

papap

Mistr slova
Naprostý souhlas,ten turnaj ve společenství je super.A také bych upravil délku turnaje.Jelikož chodíme do práce,utíká nám čas a k těm posledním kolům se vůbec nedostaneme,to je dost naprd.
 

DeletedUser2070

Guest
Atta1, však neříkám, že jsem udělal těch 17600 bodů, jenom 11000. Ale za další 3 měsíce ode dneška se na těch 17600 dostanu, to zase vylevlím manufaktury a příjem zboží se zvedne. Tu hlavní cenu samozřejmě beru z pohledu hodně rozjetého hráče, který má dost velký příjem zboží a surovin obecně. Je to jasné, že někdo, kdo má třeba i problém vykoupit provincii si na hlavní odměnu nemůže dělat nárok.
 

klapa

Mistr slova
Hraji na Winyandoru turnaje každý týden, jsem ve společenství, které má myslím nejvíce aktivních hráčů co se turnajů týče a dosáhli jsme jen na 6 milníků. Dosáhnout na všech 8 milníků ve společenství tak jak jsou je dle mého nemožné, leda založit uplně nové společenství zaměřené jen na turnaje. Tvé nadšení Maniacku je sice úctyhodné, ale myslím, že dosti nereálné, každopádně hodně štěstí... :)
 
Nahoru