• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Shromáždění kultů fénixe

Fjorgyn

Znalec fóra
@Moulas Já doporučuji na kulturu lovit čistě kulturní budovy, ne hybridy. U hybridů je opravdu lepší volit budovu s lepším parametrem lidí na dílek, ideálně tak, aby byl lepší než hráčův možný aktuální level obytných budov.
 

Deleted User - 584607

Guest
Můj druhý event ve hře, tento je docela pohodový protože nenabízí nic, co bych na levelu 4 musel mít. Vyměnil jsem budovy na kulturu + kombinované, takže jsem získal něco kultury navíc na srovnatelném prostoru. To považuji za plus. Nějaké ty kouzla apod z truhel taky padají, ale to je jenom takový bonus, padají stejně i odjinud, věž, turnaje ... A Fénix, tady nevím. modrý oheň mi padl hned na začátku, byl jsem první den eventu ještě ve třetí kapitole, tak je ještě slabší než by mohl být. A zlatého mám z akademie, oba dva mám ve skladišti a do koncepce města mi žádný nezapadá. Tak nevím, jestli ty artefakty na rozvinutí mám udělat na starého nebo nového fénixe, nebo jestli to zůstane nevyužité ve skladišti. Nějaký efekt ti ptáci mají až od deváté etapy a do té mám ještě hodně daleko.
Takže za mně tento event je na výměnu starších kulturních budov přínosem, něco kouzel a pod. z truhel je taky přínos, ale motivace hlavních cen je mizivá, využití nejasné nebo žádné. A to je chyba, hlavní cena by měla hráče přitahovat.
 

Deleted User - 584607

Guest
Toho nemám, a ten jediný má efekt pro mě zajímavý, že zvyšuje sílu vojska po nakrmení. Ale pro to mám využití jen když je věž nebo turnaj, provincie jsou moc silné. Tak vzhledem k zabíranému místu taky nevím, ale asi zkusím ty nové artefakty směnit na vylepšení starých fénixů.

PS: zkusím použít to tlačítko citace, snad se můj příspěvek zobrazí.
PS2: jo funguje to :)
 

Showstall

Pokročilý žák
Mě to docela padalo, zatím:
3x fénixovo hnízdo (pop/kult), 2x žhavé jezírko (kul+mana), 1x malíř (pop/kult), 1x kult fenixe (pop/kult)
nasysleno mám nyní 2300, ale asi jediné, co by za to stálo je lávové vejce, protože to má (kult+manu) a to se nyní co jsem skočil do víl hodí

Co by jste z toho co bude ještě v nabídce brali vy?

@Thuria
Ohnivák je nejlepší, pokud je z akademie nevytaháš všechny, pořád ti budou naskakovat, stejně tak šachy. Chce to nasypat do skladu, aby ti chodilo víc nabídek. Já měl ohniváka na dvě rozvinutí, které jsem stihl z DS. Nyní jsem jedno proměnil a zatím dvě získal za úkoly. Mělo by tam být i třetí, takže to je šest a doufám, že ještě jedno otočím v AK.
 

Deleted User - 584607

Guest
Ohniváka z akademie už mám, i zlatého. Ještě mi tam naskakuje ten bouřný, mám ho také vyrobit a koupit do skladu? Staré artefakty mám dva, nových budu mít nejmíň šest. A z DS asi ty staré padat nebudou, že? tak kdyby padly ty nové, tak celkem 8, to by dalo 4 staré, takže ohniváka bych mohl dát na šest vylepšení. Ten nový pták (chladný oheň) by mohl mít vylepšení i s DS 8x, ale když se mi k ničemu až do 9. etapy nehodí.
No a ještě bych to mohl nechat ve skladu všechno, nevím co bude nejlepší. Event pro sklad, ještě že jsem poměnil aspoň ty budovy na kulturu, tam jsem získal.
 

prchlik

Znalec fóra
Netuší někdo, jak dlouho po skončení eventu zůstane možnost vyměnit nové artefakty za staré? Jedná se mi hlavně o to, jestli bude možné proměnit získané nové artefakty z DS.
 

iDavis

Legenda
@prchlik nikto zatiaľ neuviedol oficiálne a presné vyjadrenie, ale na bete udalosť skončila pred týždňom a ešte sa recepty objavujú. Uvidíme dokedy.
 

OldMaGorr

Mistr slova
Tenhle fénix chladného ohně mne nechává zcela chladným. Určitě ho nebudu stavět. Atrefakty se snažím vyměnit za staré. Ale Ohniváka mám na 10. úrovni už z minula. Tak kterého dalšího STARÉHO fénixe postavit? Máte někdo radu a zkušenost? Nebo raději nic a doufat, že mi ty artefakty časem k něčemu budou? Rozkraftit je nemá smysl - mám úlomků kouzel hafo z věže.
 

Lovec Krys

Legenda
Já si je nechávám v inventáři - co kdyby. Ohnivák na 10 z minula taktéž. Kdyby aspoň zvedli max. úroveň - stačilo by na 12 (u všech evo budov). To by zároveň výrazně zlepšilo problém s tragickými vlastnostmi většiny z nich.
 

Jirinazel

Znalec fóra
ElfMaGorr
Já mám z minula zlatého na 10. lvl. a jsem s tím docela spokojená, tedy pop.kult. zanedbatelná i po vylepšení z dvojky na pětku - to je bída, něco málo T1 a více mincí, ale když ho dobře nakrmíš, tak docela hezky zvedne produkci manufaktur a to se občas hodí, hlavně v eventech, máš-li sehnat najednou velké množství.
 

Heruen

Pokročilý žák
Tak takovou dobu čekám ,ze si budu moci vyrobit další artefakt za tři staré a pořad nic .Vzdyckdy mi tam skočí vyroba starého :-( Tak snad se dočkám :)
 

Jirinazel

Znalec fóra
Ale to si zase dělají srandu. Jedinou slušnou budovu dali až na poslední den, tak na ní šetřím. To jsme si měli vyházet všechna vejce na blbosti, jen proto, abychom stihli zavčasu vykraftit poslední artefakt? Teď mi pořád chodily nabídky, a co když během těch několika dní nepřijde žádná?

Thuria
Pokud jde o to nakupování vajec do skladu, nedělej to. Počkej, až budeš mít nasbírané artefakty a pak teprve kup základ. Nebo se ti stane to samé, co se stalo mě, že totiž budeš někde v desáté kapitole rozvíjet rok starého pukavce. Asi to bylo někde napsané, ale jelikož jsem měla vejce ve skladu, ušlo mi, že se průběžně objevují v akademii. Škoda, že mi tu někdo neporadil, když jsem psala o vylepšování loňských budov. Teď jsem postavila a rozvinula loňského modráka, načež mi na základě tvého příspěvku došlo, že jsem ho vlastně měla dávno zahodit a vykraftit krátce před eventem, dával by nesrovnatelně víc. Tak ho nakonec asi zahodím, vylepšovat pomocí KR přes sedm kapitol, za to mi nestojí ;) .
 
Naposledy upraveno:

Fjorgyn

Znalec fóra
@Jirinazel klid, to že na betě něco uzavřeli ještě neznamená, že se to týká nás! Jediné co by nám mohlo pomoci, je za jak dlouho po konci události to udělali ;)
 
Nahoru