• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Shromáždění kultů fénixe

DeletedUser3346

Guest
@voyager-1 třeba konkrétně zméněné si nepamatuji. Ale zase nejde tak o budovu jako formu ale o hodnoty. A za jakých okolností to bylo třeba hodnotnější? Bylo to za stejných podmínek když existuje věž apod a taky časové rozvržení turnajů.

@Jirinazel že by právě nárůstem dalších her které dávají více pokročilejším hráčům a taky budovy se opakují a ztrácí hodnotu pro pokročilejší hráče právě kvůli odměnám které umožní dříve získané budovy vylepšovat, proto pokročilejší hráči moc budov z eventu nepotřebují pokud zrovna se nejedná o novinku která bude produkovat i novou komoditu čehokoliv.

Prosím někoho o vyjádření z mého pohledu a pokud je můj názor správný tak nějakou zmínku na wiki ... dík
 

flego

Mistr slova
Turunen Podle mně to není tak dávno,co si v eventu každý vybral to svoje,v tomto eventu hráči na konci nemají CO vybírat, vše co momentálně mají je lepší, než mohou v těchto dnech získat :(

// Odstraněna citace, Jumala
 

Lovec Krys

Legenda
@Turunen A uvědomuješ si, že tím, že se dají získat horší budovy, tak tím znevýhodňuješ právě ty novější hráče, kteří tím pádem nemohou konkurovat? A je přitom úplně jedno, kolikrát projedeš věž nebo kolik provincií dáš v turnaji. Takže tím, že tohle rozhodnutí hájíš, vlastně hájíš, že jako hráč nižší kapitoly jsi znevýhodněn.
 

DeletedUser3346

Guest
@Lovec Krys ale nápad na možnost vylepšovat eventové budovy se líbil že? Takže prostě aktuální nabídka obsahuje hodnoty v základu. Pak už stačí právě jak vy se přidat do aktivního spolku a budovu si vylepšit z odměn které v rámci spolku získám nebo se k tomu dopracuji časem v dalších kapitolách. Ale rozhodně znevýhodněn nejsem. Prostě tou vaší aktivitou se upravují normy jak v práci a taky podmínky. Takže tím super tempem aby byla zachována obtížnost se prostě ty hodnoty získávají jinou hrou pro vylepšování budov a jejich hodnot. Takže rovnováha spravedlivosti v tom je ... v menších kapitolách mají hráči taky nevýhody a teď už i v těch větších. Takže jsme na tom úplně stejně. Takže s tímto já souhlasím.
 

flego

Mistr slova
@Turunen No zrovna tento fénix získaný např v páté kapitole na max(což je ve sféře sci-fi),po vložení nepočítám 10 plánků nebo 3000 dia až na konec výzkumu nebude mít nikdy hodnotu budovy získané v uplynulých eventech vzhledem k prostředkům do toho vložených,a následně takto vylepšeného fénixe třeba v deváté kapitole měnit za něco lepšího, když v něm mám nacpané plánky nebo dia se těžko zbavuje.To je ta nevýhoda hráčů,co jsou ve výzkumu, už jsem to tu jednou psal. Když eventovou budovu získá hráč na konci výzkumu, maximálně do ní časem vrazí artefakty,ale malý hráč si pořádně musí rozmyslet,co do vývoje budovy vrážet,zda to do budoucnosti stojí za to, což se těžko posuzuje, když neví,co bude příště. Takže až tak stejně na tom nejsou.

// Odstraněna citace, Jumala
 

DeletedUser3346

Guest
@flego tak to je logické že budovu získanou ve dřívější kapitole mám na omezenou dobu. Proto získám novou a vylepším si ji. Pro pokročilé hráče v aktivním spolku docela dobré.
 

flego

Mistr slova
@Turunen -píšeš o vylepšování těchto budov, které v pozdější kapitole ztrácí dech s novými...a já se ptám,jestli za to stojí vynaložené plánky, popřípadě dia za plánky do těchto budov?Jestli je to dobrá investice.Jestli tvůrci směřují tímto směrem?,tedy vylepšit budovu za dia(opět né každý je ve spol.,co získává plánky na počkání) a pak ji zahodit. Já osobně jsem určitě žádnou takovou budovu, do které jsem nacpal dia nebo plánky nevyhodil, konkrétně v mém případě dia, protože u nás plánky nedáváme. Z tvé odpovědi mi vyplývá, že nevíš co s plánkama :)
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser3346

Guest
@flego No výsledek a důsledek aktivnějších spolků které jsou na míru té aktivnější hře. Tím pádem se navyšuje obtížnost i tím způsobem o kterém píšeš bohužel. A tá rovnováha že pro menší hráče je hodnota budov asi dostačující plus mínus ale nikdy nějak zásadně a ti větší se jim zvyšují i logicky obtížnostní podmínky právě tím si vylepšit spolek nebo se do nějakého aktivnějšího přidat. Prostě budovu získanou teď v menší kapitole neurazí ale trochu i nadchne, ve střední části neurazí ale ani nenatchne a ve větších kapitolách jen nenatchne protože nároky již nejsou jak v předchozích kapitolách a tak máte i větší míru požadované aktivity pro dosažení odměn pro vylepšení té budovy. Prostě v menších kapitolách nemají moc možností pro zisk odměn na vylepšení venetových budov a naopak ti větší to mají těžší.

A jinak v tvém případě pokud nechceš platit za dia tak jen více studen přání která občas něco přihodí. Akorát je to na delší čas ...
 

Embla

Hlavní moderátor fóra
Elvenar tým
To co tu řešíte, by mělo být v jiném tématu. Nezlob se na mě, ale hráči si jdou do tohoto tématu pro radu, případně pro info k události. A musí pročítat něco co se přímo události netýká!
Já neříkám, že máte přestat, ale když tak v jiném tématu. Rádi si vaše připominky přečteme a pošleme je dál.
 

Anthalas

Znalec fóra
tak teda info k udalosti :) , dokoncene vsechny ukoly ,ziskano 5 slovy PĚT artefaktu :) . v truhlach nic , v hlavnich odmenach nic . hral jsem cely event proto abych ziskal sest artefaktu a premenil je na tri stare a postavil si neco trosku lepsiho nez noveho fenixe /no ono je vse lepsi nez novy fenix/ . Priklanim se k tomu eventy delat mene casto ale s lepsi odmenou tohle je jedno velke zklamani.
 

luterina

Veterán
dokoncene vsechny ukoly ,ziskano 5 slovy PĚT artefaktu :)

a jéje! no jestli nejsi Král všech tragédů tak průměr je za všechny úkoly 5 artefaktů? - (a to včetně překraftěných těch 3 starých za 1 nový?) nezvládneš dát ještě jeden za úkoly denní a sběr okolo města? jestli se nepletu, tak můj průměr v předešlém eventu byl 6 a při velkém štěstí 10 artefaktů
 
Naposledy upraveno:

karhol

Znalec fóra
Taky se mi zdá 5 artefaktů málo, já mívám většinou minimálně 7.
Jinak event jsem včera dokončil, ale krom dvakrát zatočení v truhlách na kult fenixe (dává hodně populace, tak kdyby v budoucí kapitole byli potřeba nárazově lidi, než se vylepší obytky) netočím - není co..Počkám až budou známé všechny denní odměny a pak něco vyberu. Možná to nechám až na úplně poslední den, kdyby náhodou Inno něco změnilo proti betě..
 

Anthalas

Znalec fóra
a jéje! no jestli nejsi Král všech tragédů tak průměr je za všechny úkoly 5 artefaktů? - (a to včetně překraftěných těch 3 starých za 1 nový?) nezvládneš dát ještě jeden za úkoly denní a sběr okolo města? jestli se nepletu, tak můj průměr v předešlém eventu byl 6 a při velkém štěstí 10 artefaktů

sesty ziskam asi do konce eventu za denni ukoly , nepadly zadne esence navic v bednach ,ale myslim ze vic jak sedm uz by bylo velke stesti v losovani truhel . na elvenar gems je vypocet podle ktereho jde prumerne ziskat 6.3 artefaktu za cely event , pri velkem stesti max 7. takze nevim jeslti jsem uplnej traged :)
 

DeletedUser6390

Guest
Pokusím se to trochu odlehčit, "Buďme rádi, že takové události jsou, až z nich alespoň něco získáme". Koho baví klikat podle plánků "ukradených z bety" a vono to nějak nefunguje, tak se vlastně vývojářům není co divit, že trochu přitvrdí.
 

Showstall

Pokročilý žák
úkol za 35 esencí, průzkum provincie mi dal artefakt jednoho starého fénixe, to čumím, o tom jsem nikde nečetl
 
Nahoru