• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Shromáždění kultů fénixe

flego

Mistr slova
@Ludi - Já tomu rozumím tak, že primárně se nejedná o Ohniváka,ale o Chlaďáka, takže šest atrefaktů snad dal každý,jednoho mohl vykraftit,a dva může získat z DS,tak aby měl ve městě vytuněnou atrapu fénixe. Menším to na chvíli pomůže, velkým neublíží :)
 

Vicky1177

Mistr slova
@Victorious1722: Hm a když jsem měla v jednom případě výběr 39/84/160 a nejdu po VB? Mám vyzkoušený, že z fialové mi ve 4 případech z pěti padnou právě :kp:, i když je to proti pravděpodobnosti a naopak 84 má VB s největší pravděpodobností a 4/5 taky jsou...
Ale to jen tak na okraj. ;)
 

OldMaGorr

Mistr slova
Na beta bylo taky podobné oznámení, ale potom se v Akademii objevovali recepty na výměnu fénixů až do konce DS. Snad to tak nakonec bude i na live.
 
Naposledy upraveno:

Deleted User - 488716

Guest
Hm a když jsem měla v jednom případě výběr 39/84/160 a nemohlo se to samozřejmě obejít bez ne-odměn jako 3x za sebou 1 VB.

Pokud místo odměny z truhly za 84 vezmeš ne-odměnu z truhly za 39, tak je to tvoje volba. Podle mě byla truhla za 39 nejhorší volba a neotevřel bych ji u žádné kombinace truhel, ale je pravda, že já VB považoval za dobrou odměnu a truhly za 84 a 160 jsem otevíral rád. A co se týče truhly za 84, 5x jsem z ní dostal četu mágů, 2x esenci, takže já z ní rozhodně nedostával VB ve 4 případech z 5.
 

Vicky1177

Mistr slova
Já nezpochybňuju, co jsi dostal z truhel ty... A respektuju i tvůj názor, že VB jsou dobrá odměna, i když s ním nesouhlasím. Píšu, co jsem dostala z truhel já. Taky jsem 160 truhly otevírala v loňských eventech ráda, ale počínaje Zvířetníkem se cosi stalo s pravděpodobností a 160 mi začaly dávat 4/5 jen VB. Ostatně to je už fuk, je po eventu...
 

luterina

Veterán
Každopádně co se v tomto eventu povedlo a beru jako super novinku, byla možnost získat i staré artefakty. Ocenila bych to určitě i v eventech dalších.

Obávám se, že když nám tak hezky zkrouhli sety staré, tak pochybuju, že nám dají nějaký nový.

tak zatím nás vždy překvapili něčím vždy novým, třeba nás teď krmí právě polotovary, aby rychle dokrmili malá města, že chystají do budoucna nějakou již pro více hráčů kalorickou bombu :cool:
 
Naposledy upraveno:

Deleted User - 584607

Guest
Event mě v jednom příjemně překvapil. A to že šlo herně Chlaďáka dostat i na 10 bez nutnosti nákupu diamantů za reál peníze. Nedělal jsem ho, bo se mi nějak nehodil, ale udělal jsem si ohniváka na level 8, když to půjde tak po DS ho dám ještě o level výš.
No a jinak je to můj druhý event, tak jsem budovy využil na výměnu těch z prvního eventu a byly tedy přínosem.
Zápor - ten jeden VB, co mi občas padl z truhly. jeden je moc málo na odměnu.
 

iDavis

Legenda
Svoje plánované 2 minuloročné artefakty som už vyrobil ale aj tak som si istý, že predĺženie veľmi veľa hráčov ocení. :)
 

Deleted User - 273321

Guest
Zdravím.
Všiml jsem si že jste dali do řemeslné výroby artefakt fénixe.
Uvažujete tam dát i stonehenge ? To bych uvítal více .Na tyto artefakty čekám dlouho a doufám,že je ještě dáte na trh.
Nebo kdyby se aspoň dalo artefakty obchodovat na trhu jako zboží. To bych využil více,protože mám spoustu jiných artefaktů,které určitě nevyužiji
 

luterina

Veterán
@Skobla , staré artefakty fénixe se teď objevují v řemeslné proto, že byl event Kultu fénixů a tedy jeho součástí, že se objeví i další eventy s příbuzností ke Stonehenge, a dalším v minulosti získaným rostoucím budovám, a tím i nabídky dalších starých artefaktů, by jistě logické bylo, ale jestli tomu tak bude, nelze, až do nějakého oficiálního oznámení, nikdy říct s jistotou.
 

Jirinazel

Znalec fóra
luterina
Logické to je, jenom si nedovedu představit, jak by takový event s návazností na Stonehenge vlastně vypadal. Předpokládám, že se to objeví u medvědů, protože ti jsou také tři, stejně jako fénixové, a stejně tak je málokdo všechny tři postavil. Ale Stonehenge a ostatní rozvinutelné jsou jedinečné a fungují na jiném principu - nemusíš je krmit atp. - prostě mi to takhle nehraje. Spíš bych čekala nějakou jinou, odlišnou akci. A teď mě napadá, všechny ty budovy někde mám a tak ani nevím, jestli se dá nová podložka, ten základ st. 1 - taky koupit v řemeslné výrobě?
 
Naposledy upraveno:

Lovec Krys

Legenda
Otázka získatelnosti ostatní artefaktů samozřejmě existuje - k čemu budou zaclánět recepty na Stonehenge a další evo budovy hráčům, kteří začali hrát později, když je sice můžou vycraftit, ale na lv1 jsou jim naprosto k ničemu? Tedy kromě vycraftění a hnití v inventáři.
Tzn. logické by bylo buď v nějakém budoucím eventu udělat to samé, co s fénixy anebo ty recepty zrušit.
 

luterina

Veterán
Logické to je, jenom si nedovedu představit, jak by takový event s návazností na Stonehenge vlastně vypadal.

Tak zřejmě úplně stejně. Stonehenge se krmit nemusí, tedy v eventu by byla budova obdobného typu, co dává zboží a nekrmí se, kde artefakty na onu danou budovu by byly směnitelné za artefakty na Stonehenge a naopak, tak, jako tomu bylo u Fénixů. Každý artefakt ať již nový či starý, je sám o sobě originál, klidně by se daly měnit artefakty i Stonehenge, Mořských pan, Chalupy, např., za artefakty nové budovy z eventu obdobného typu, když jde o budovy čistě jen výrobní.
 
Otázka získatelnosti ostatní artefaktů samozřejmě existuje - k čemu budou zaclánět recepty na Stonehenge a další evo budovy hráčům, kteří začali hrát později, když je sice můžou vycraftit, ale na lv1 jsou jim naprosto k ničemu? Tedy kromě vycraftění a hnití v inventáři.
Tzn. logické by bylo buď v nějakém budoucím eventu udělat to samé, co s fénixy anebo ty recepty zrušit.
časem se prostě musí objevit univerzální artefakt...
 

iDavis

Legenda
Neočakával by som, že sa objavia v akadémii artefakty na stonehenge (udalosť ktorá je naplánovaná na jún nebude mať spoločné s letným slnovratom asi nič, ba dokonca hlavnou cenou nebude (konečne) ani rozvinuteľná budova). To, že takýto scenár sa udial v prípade fénixov by som bral za výnimočnú udalosť a to je asi tak všetko.
 

Prealiena

Velmistr písma
Takže příště, až se v eventu objeví nějaká dobrá rozvinutelná budova, tak po tom jít jak pominutá a utrácet dia, protože další artefakty už po eventu nikdy nebudou?
 

Lovec Krys

Legenda
@iDavis Jaký má smysl mít pak v akademii možnost vycraftit si evo budovu (třeba ono Stonehenge), když artefakty na její rozvinutí už nikdy nezískáme? Teda kromě toho, že to zaclání jiným receptům, dokud to nevycraftíme a neleží nám to v inventáři.
To je prostě nelogické - tak buď dám možnost získat obojímu, nebo ani jednomu.
 
Nahoru