• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Shromáždění kultů fénixe

Tak s dovolení za mě shrnutí události.
Dneska jsem to všechno roztočil. Škoda, že se mi ty odměny moc nehodí, protože jsem získal 26x denní odměnu. Hlavních odměn se podařilo tolik, že jsem skončil tak, že mám druhého fénixe (základnu). Zpátky se mi vrátilo z točení tuším 2800 eventové měny a sám jsem nasbíral tuším 6700.

Točil jsem hlavně *19, *84, *160 - pokud to šlo. Odměny jakž tak ušly. Zklamalo akorát těch pár *160 truhel, protože padlo jen 1x 30VB, zato asi 6x portálový bonus. Nějak ty portálovky přitahuju, i ve věži :(
VBček (knížek) jinak celkem přes 300, tak jsem si alespoň urychlil výzkum, kam je mi to jinak líto sypat.

Co mě mrzí, že tenhle event moc nepomohl mým divům. To je vždycky můj primární cíl. Otázkou je, jak teď naložit s těmi artefakty, když můžu dát nového fénixe na max, možná mě to naláme ho i postavit... uvidíme :)
 

iDavis

Legenda
Dnes som pretočil väčšinu získaných esencií (5000) a padlo 11 lávových vajec. Na to, že je to pre mňa odmena typu "najlepšia z najslabších", je ich až moc veľa. Namiesto toho mohli padnúť nejaké esencie späť, ktoré, za celých 5000, nepadli ani raz.

Artefaktov (na toho chladne bezkonkurenčného fénixa) mám 6. Z nich spravím asi 2 na minuloročných, aby som ich mal 9 a mohol sa naivne nazdávať, že v budúcnosti získam 2. ohnivého fénixa.. :rolleyes:
 

Deleted User - 488716

Guest
Tak i já mám hotovo. Událost sice neobsahovala žádnou výjimečnou odměnu, ale úkoly byly celkem snadné, a nějaké užitečné odměny jsem získal. Pro mě to byla pohodová událost, ze které jsem s ohledem na vynaložené úsilí získal poměrně dost. Trochu mě mrzí, že jsem získal pouze 7 artefaktů, získat jich 9, asi bych nového fénixe postavil, byla by to pro mě slušná budova na manu, ale nevadí, lávové vejce je na manu stejně lepší.
 

Fjorgyn

Znalec fóra
Shrnutí události: Pokud vynechám variantu, že mě nikdo nenutí hrát událost, tak to shrnu asi takto: příběh události byl, tedy vlastně nebyl...Já mám 7 artefaktů, pokud To někdo dotáhl v neplacené variantě na druhého fénixe, no co naplat někdo to štěstí v té ruletě mohl mít (něco přes 3000 esencí navíc, gratuluji) :D. Některé odměny v truhlách jsou za trest ne za odměnu (1VB např.). Někdo třeba nové budovy nechce a třeba ani nepotřebuje, proč tam nebylo žádné VB požehnání v denních odměnách (to se prostě hodí všem)? Kvituji, že úkoly náročností odpovídali kvalitě této události, takže byla potřeba vynaložit přiměřená snaha, za ne vždy přiměřené odměny (snad kromě úkolu na desítky oparů v řemeslné výrobě, ten byl podle mě pro některé lidi, dost za čarou jejich normálních možností). Proč musí být nová budov hned první den?
 

DeletedUser6917

Guest
Zdravím,

tušíte, zda možnost přeměny artefaktů (z letošního na loňský) poběží i přes, respektive chvíli po, DS?
 

DeletedUser6917

Guest
Nejspíš jsme se nepochopili. Dotaz byl na to, zda se budou dát přeměnit i artefakty získané právě v DS

Odstraněna citace. Embla
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Vicky1177

Mistr slova
@Teresa: Já to pochopila stejně jako flego. Co bude v DS, jehož termín není na ostrých serverech zatím znám (na Betě se testuje nová mapa E.2) by věděl asi tak leda @iDavis. Co bude po DS, to vědí jen vývojáři...

Mimochodem, všechny zbylé esence jsem rozdělila na půl, včera jsem proměnila polovinu. Kromě věcí k ničemu, jako náhodné runy a 1VB i nějaké užitečné věci jako kouzla (20h výroby je furt 20h) dvakrát esence po 100 a 1x Věž ohně. Na druhou polovinu se chystám...
 

iDavis

Legenda
Dobrodružstvo je v tejto chvíli naplánované na 27.4., ale je otázne, ako to s receptami bude u nás. Na bete bol pôvodne plán, že sa prestanú objavovať deň pred začiatkom DS, no napriek tomu sa objavovali takmer počas celého DS (možno ešte aj doteraz, ale keďže som už vyrobil všetky recepty čo som chcel, prestal som to sledovať).
 

DeletedUser1545

Guest
co to má za smysl, odměna v podobě vědomostních bodů. Já osobně o ně vůbec nestojím, jsou na prd, pokud 10 kliknu na odměnu za 160 peří a s toho mi to dá 9x vědomostní body, takové hry pak nemá cenu vůbec hrát. Eventy jsou prostě o ničem, u všech, odměny jsou k ničemu.

Jo souhlasím, ted jsem klikal 15x, z toho 10x vědomostních bodů,2x vojsko za 19, 2x doplnění skladu mincí a 1x kladiva, tak to je, jen že jsem si zaklikal, odměna nic.

// Přislěvky sloučeny. Odstraněna citace. Jumala
 

DeletedUser4169

Guest
Jako ta výměna artefaktů je stejně řešená blbě, v jednom městě to tam mám často, ve druhém kde by se to hodilo to bylo zatím dvakrát (stihnu teda sledovat jen tři série receptů denně, ale i tak). I když tomu dají větší procento výskytu, je tam tolik balastu že se to lidem nemusí nabídnout vůbec.
 

Lovec Krys

Legenda
@lisak55555 A co ty statisíce potřebných VB do divů? Jo, VB jsou v tomhle eventu to jediné, co mi tam zbylo. Kdyby je nezrušili, šel bych po studnách a urychlovačích.

@athlan Tento problém by vyřešilo více slotů na recepty. Sice by tam bylo více bordelu, ale zároveň větší šance dostat něco užitečného.
 

BiggJOEcz

Mistr slova
@lisak55555 no třeba lidem, jako jsi Ty, kteří mají ve městě 20.divů, z toho jen 5 lehce nad lv10, by se ty VB hodily ;)

@athlan taky by nebylo špatné, kdyby vytvořili kouzlo v podobě nějaké odměny (třeba z bedny z turnaje či věže) " 5x free spin " k protočení receptů, jako další alternativu za 50.dia

// Příspěvky sloučeny. Jumala
 

ElfNostradamus

Veterán
Zdravím, 7 artefaktů s běžným životem a výrobou ve městě, budovu žádnou nepostavím / vlastně postavil jsem květinou jednu klec 2x2, protože na ni vybylo místečko :)/ ...myslím, že ekonomicky určitě vývojáři zařadí tento event mezi ty nejméně ziskové, což hovoří za vše....a přeji aspon hráčům v nižších kapitolách, necht´ jim je některá z budov z eventu k užitku. msf
 

Vicky1177

Mistr slova
Tak jsem udala i druhou půlku esencí. Obzvláště mě nakrklo, že jsem zůstala jedno pírko od ještě jedné relikvie chladného fénixe... :(
Dále 3x lávové vejce, hromada prastarých vědomostí, nějaká kouzla a 1x 100 esencí. A nemohlo se to samozřejmě obejít bez ne-odměn jako 3x za sebou 1 VB...
 

luterina

Veterán
Ahoj, ve městě co jedu ve společenství, získáno 7 artefaktů, v něm je Chladňák postavený, dává mi platinu co v obchodě dost chybí. Počítám, že na DS dáme 3. mapu až do cíle a vytáhnu ho na lvl 10. Ve městě, co jedu sólo, 8 artefaktů, překraftěných na Bouřňáka na lvl 10, takže za mě spokojenost. Celý event byl brnkačka, ani nevím jak jsem všechny ty úkoly splnila. Výhry z truhel jsem nepočítala, šla jsem po Přivolávačích a nebeských esencích, cíl jsem měla získat co nejvíce artefaktů, tedy jsem otevírala převážně truhly za 19, růžovou a fialovou. Budovy, které jsem v celém průběhu získala z denních odměn, jsem si na čas, do začátku DS, ve městě postavila, takže z nich ještě vytěžím než DS začne nějakou na víc manu a semínka. Co se týká eventů jako takových, spíše bych ocenila než ty na brnkačku, nějaké těžší s nekonečnou řadou, třeba jen 1 x za 4 měsíce, s opravdu velmi zajímavou na hodnoty budovou, či ještě lépe setem. Jinak si takovýchto typů eventu, jako byl tento, cením spíše jako menší přídavek k tomu, co celkově hra nabízí, takže i tak za něj přeci jenom děkuji. :)
 
Naposledy upraveno:

kasimir

Učedník
Tak se objevilo info, že výměna artefaktů končí 26. 4. A iDavis píše, že DS začne 27.4. Takže DS bude ještě víc k ničemu než dřív - protože vyměnit artefakty už nepůjde a co se dvěma artefakty k mrzáčkovi??
 

Lovec Krys

Legenda
@luterina Obávám se, že když nám tak hezky zkrouhli sety staré, tak pochybuju, že nám dají nějaký nový. To spíše nám budou dávat čím dál větší odpad, až hráči zjistí, že se jim vyplatí spíše stavět kulturky z výzkumu 3 kapitoly staré než eventovky.
 

Ludi

Veterán
Opravdu nechápu, proč v DS můžeme sice získat další dva artefakty, ale už se nedají vyměnit? Co je tohle za logiku :confused:
Tento event byl dobrý pro moje menší město, protože jsem postavila Ohniváka, který mi tam doposud chyběl. Ale jinak nic moc.
 
Nahoru