• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Shromáždění kultů fénixe

kasimir

Učedník
Taky ti denně bude produkovat (na dostatečně vysokém levelu) 5% portálové požehnání, což ti urychlí průchod osadníky (zejména těmi brzdícími jako jsou orkové apod.)
Promiň, ale když je na L3, tak než mu bude produkovat porálový bonusy, tak ho dávno zbourá - do L10 ho přes KR nedotáhne. To je lepší nedělat nic a všechny artefakty si nechat do budoucna, až bude na L10 a víc, tak třeba z akademie toho bouřliváka dostane a pak to má smysl.
 

Heruen

Pokročilý žák
Tak mi to tam konečně spadlo :) Tak vyrabim :cool: Chybí mi v této události studánka,urychlovače a kolo:-(
Fenixe budu mít na 8 lvl. V DS budou snad další 2 artefakty a i kdyby ne tak me to stačí :) Minule jsem ani nestavela .
 

Jirinazel

Znalec fóra
Fjorgyn
Vždyť já nečekám, že to u nás uzavřou 8.4. jako na betě, jen se mi zdá, že jim moc času nedali a že to u nás bude podobné. Nepamatuji se přesně, kdy skončil event na betě, dalo by se to dohledat, ale je to jen pár dní. Ani nemám důvod se znepokojovat, protože jsem s tím ptákem udělala chybu, která mi ho prakticky znehodnotila. Prostě jsem nevěděla, že se vajíčka k fénixům dají vyrobit v akademii, protože jsem je měla celou dobu ve skladu, coby poklad, který už víckrát nezískám, takže mi je akademie nenabízela. Teď už mi může být jedno, jestli ten poslední artefakt nakonec proměním nebo ne :(.
 
Naposledy upraveno:

Showstall

Pokročilý žák
To měnění artefaktů je fajn, už jsem to někde psal, že by se mi to líbilo. Konečně je toho začátek, teď by to chtělo další:
Mám ještě

8x valentýnský artefakt
2x artefakt mořské panny
4x artefakt perníkové chaloupky
2x medvědí artefakt
2x artefakt fénixe chladného ohně

ty snad ještě proměním za jeden pro ohniváka. Z původní trojky si ho už užívám na sedm.
Méďa se bude hodit, pokud proběhne na podzim něco podobného, to bych šel ještě do jednoho, mám zatím hnědého na 10
 

luterina

Veterán
na W čekám na kraft 1 starého artefaktu (z fialových truhel jsem dostala 1500 nebeské esence) a budu mít k Ohnivákovi i Bouřňáka na lvl 10 a ještě mi asi 2 nové artefakty zbudou, které bych sice brala na A na Chladňáka (dává mi platinu, o kterou je v obchodě boj + 2 VB se taky hodí), kde mi zbývají ještě 2 artefakty na vytáhnutí budovy na max, ale počítám, že je i tak dostanu z odměn z DS, takže za mě maximální spokojenost. :)
 

Showstall

Pokročilý žák
Tak ty artefakty jsem dnes proměnil a fenixe budu mít na 8, zatím. Ještě bych měl získat další 2 ks artefakt fénixe chladného ohně, takže ho dotáhnu snad na 9.
Dnes jsem roztočil bedny za 160 a 2x nižší, dalo mi to 500+50 esence , 3x20 knížek (60VB) a nějaké vojáky (2x).
Zbylo mi 1500 ks, ty si pošetřím na poslední den :cool:
 

Deleted User - 39864

Guest
Kam zmizel přehled úkolů? Nějak ho teď nemůžu najít, ještě včera tady byl. Místo toho vidím jen jakési boje z ocelového turnaje?
 

Deleted User - 39864

Guest
Ano, chodila jsem vždy přes podpis. Napříště budu chytřejší. Děkuji za info :).
Příjemnou hru.
 

DeletedUser2535

Guest
Mam jeste 4 dny do konce a uz zadne ukoly abych mohla budovu dal rozvinout takze jsem zkoncila na osmicce a ted jako co??? co je tohle za hovadinu????
 

luterina

Veterán
@verube podle mě to žádná hovadina není, totiž jsem si všimla z minulých eventů, že průměr u mých měst je právě 7 artefaktů z eventu (a je jedno jakým způsobem, jestli jenom z truhel a nebo i v kombinaci z kraftěním) + 2 artefakty z DS = Rozvinutelná budova na lvl 10.

Tvůrce má zřejmě zájem na tom, aby se lidé sdružovali do spolků a hráli společně DS. :D Nejsem proti, být ve společenství, můžu se chodit vypovídat i tam, ne jenom sem. :)
 

DeletedUser2535

Guest
Ja u toho sedim jak kreten kdyz jsem ted doma a hlidam si kdy budou ukoly hotovy abych to dala do konce.... spotrebovala vsechny usetreny hodiny a bonusy a 4 dny najednou budu sedet a cucet a jeste si pockam na 3 deni ukoly a nazdar...... to je teda obrovska hovadina kdyz to driv nikdy nebylo a ani nejake upozorneni jsem nezaregistrovala :mad: fakt me to nastvalo...
 

Jirinazel

Znalec fóra
luterina
Ahoj,
U mě z truhel loňský pták 10, Stonehenge 9, mořské panny 10, medvědi 11, perník-chalupa 9, a po omezení a dohrávání v DS: Valentin z truhel 8, tenhle pták bude jen 6. Pokud bude pokračovat tento systém, dostanu se brzy taky na průměr 7. A on bude, protože, jak píšeš, tvůrce má zřejmě zájem na tom, aby se lidé sdružovali do spolků a hráli společně DS. Tak konečně si rozumíme, jen s tím rozdílem, že tobě je jedno to, co já považuji za nátlak, který má nahradit dobrovolnost a jedno jakým způsobem mi to není. Chodím sem hrát, vypovídat se nepotřebuju. Myslím, že je to vše, o čem si tady povídáme od začátku. Pochopíš to?
 
Naposledy upraveno:

iDavis

Legenda
@verube počet úloh je v tejto udalosti konečný, bolo tomu tak aj v predchádzajúcej. To, že v udalostiach predtým boli úlohy nekonečné, to bolo skôr výnimkou, keďže to nikdy nebývalo zvykom.
 

Lovec Krys

Legenda
@iDavis Já bych to viděl spíše tak (a tady předem říkám, že je to jenom můj názor/odhad a ten nemusí být správný), že se uvedením systému nekonečných úkolů snažili vytřískat extra peníze, ale k jejich překvapení se hráčům, kteří tuto hru hrají několik let a mají nashromážděno spoustu prostředků, podařilo z eventu zadarmo vytřískat příliš mnoho, a jejich záměr nevyšel. Po neúspěšném omezení neomezených úkolů a zimnímu fiasku (to ale nebylo způsobeno ani tak omezenými nekonečnými úkoly, ale spíše nenáviděným kasínovým způsobem a již tradičně slabou evoluční budovou*) se ale nevrátili k systému tak, jak byl nastaven před nekonečnými úlohami, ale nastavili laťku níže.
Takže zatímco předtím se průměrně dalo získat dostatek artefaktů na max. vylepšení a ti, co měli smůlu, měli příležitost získat chybějící artefakty v dobrodružství, tak nově je standardem, že bez dobrodružství to na max. nedáte, pokud nemáte velké štěstí a nenapadá vám kupa extra měny z beden.

* Neměly by se evoluční budovy vyvíjet? Zatím to vypadá, že spíše degenerují, když jsou stále slabší a slabší.
 

Deleted User - 500563

Guest
Žádám vás, aby jste se zde chovali slušně! Nebudeme tolerovat zbytečné hádky mezi hráči, které nikam nevedou a akorát dělají rozepře! Diskutovat můžete v klidu a bez zbytečných urážek! Pokud se zde objeví příspěvky mimo téma, budeme nuceni je mazat!
 
Nahoru