• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Podzimní událost

iDavis

Legenda
@Thoriorx budova ti bude poskytovať bonus podľa momentu jej získania. Pokiaľ teda máš 2. kapitolu na dosah, odporúčam s odomknutím počkať, pretože hodnoty už získanej budovy sa s postupom do vyšších kapitol nezvyšujú. Zároveň pripomínam, že nová kapitola sa počíta až od momentu vyskúmania prvej technológie v nej (teda pokročilejší prieskumníci).
 

GorGlin

Veterán
když počkáš, tak vyděláš
budova ti dává bonus podel kapitoly, ve které jsi jí získal
držet jí v inventáři na další kapitolu nepomůže, jde o chvíli kdy jí získáš
což u hlavních odměn lze odložit, můžeš je poslední den eventu vybrat všechny najednou
 

DeletedUser3263

Guest
Zase sem zboural zákony pravděpodobnosti :D Na valoriánské ještěry jsem si našetřil 1100 oříšků. Bral jsem jen odměny po 140. Nějaké oříšky jsem i vyhrál, takže jsem do toho vrazil 1600 oříšků a nezískal jsem jedinou budovu... Jak je to krucinál možné?
 

DeletedUser2917

Guest
jo, pravděpodobnost... já zase klikala v den, kdy se získávalo 20+20 výhonků s tím, že jsem doufala, že budou padat spíše VB a třeba požehnání... Počet kliknutí 15x a VB nepadly ani jednou, zato mám 7x budovu Velký magický násobitel, kterou jsem vůbec nechtěla... Jedinou útěchou mi je, že aspoň dosáhnu na 3. odměnu... Sice to není taková bomba, jako v eventech, kde ji šlo získat jen za DIA, ale aspoň něco, že?? :D

//Odstraněna zbytečná citace, Iddun
 
Naposledy upraveno moderátorem:

OrickJ

Znalec fóra
Zase sem zboural zákony pravděpodobnosti :D Na valoriánské ještěry jsem si našetřil 1100 oříšků. Bral jsem jen odměny po 140. Nějaké oříšky jsem i vyhrál, takže jsem do toho vrazil 1600 oříšků a nezískal jsem jedinou budovu... Jak je to krucinál možné?

Já naprosto to samé. Oříšky na minimu a budova žádná. :(. Při 25% šanci by se to nemělo stávat.:(. Už noc nevěřím, že získám ještě Hazeltown. :mad:
 

DeletedUser3214

Guest
já jsem naopak ráda, že mi nepadají budovy :D:D při akci 20+20 jsem otevřela 11 kaštanů a dostala jsem hodně požehnání a 3x knihy :) budovy chci jen ty hlavní a hlavně zesilovače jsou super ;) mnohem lepší když v těch kaštanech nejsou relikvie, ale požehníní, ořechy a knihy ::cool:
 

DeletedUser3424

Guest
Hurá - 18.10. by měla být ohrada modrého stromu - čistá kultura na 3x3 pole. Větší a lepší v přepočtu na políčko než rozkvetlé sady :). Už mám našetřeno 4.600 ořechů, tak snad budu mít větší štěstí než lokmon11 a OrickJ a pár mi jich padne.

Jinak na získání denní odměny by mělo být lepší otevírat nejmenší skořápky (vzhledem k tomu jaké jsou šance na to aby padly nějaké ořechy zpátky). Na runy, mince a zásoby se vyplatí spíš prostřední skořápka a na VB a hlavní doměny ta největší.
 

DeletedUser2917

Guest
jo, tak hezky si to sesumírujeme a pak je to jinak... :-D Já ty budovy nechtěla, chtěla jsem VB... Mám budovu na každé 2. kliknutí a VB žádné... A kdo chce budovy, tak má požehnání.... A závidím těm, kterým padne to, co chtějí!! ;-) Každopádně procenta pravděpodobnosti jsou hezká, ale rozhodně ne funkční jak by člověk očekával...
 

DeletedUser4236

Guest
Myslím že si z nás fakt dělají srandu jak to tady čtu. Těch 25% je prostě kravina. Je strašně zajímavé že tu nejsou lidi )je jich velice malo) co jim padly hodně dobré budovy ve větším množství,ale věci co nikdo nechce tu padaj furt viz (andire vs lokmon a podobní). Taky jsem dropnul magic multiplier hned na první kaštan ze 3( za 140), ale jak jsem chtěl jinou good budovu tak 5 kaštanu a nic. Doufám že v mi alespon 2* padne ohrada modrého stromu z 2500 K ořechu. Jinak budu fakt naštvaný. mohl by tam byt alespon strop, že třeba po 7 neuspěšných pokusech ti ten 8 vždy padne(samozřejmě úspěšný pokus resetuje ty neuspěchy).

//opraveny nevhodné výrazy, Iddun
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser3382

Guest
tak jsem konečně získal první odměnu
taky vám padaly furt ůkoly typu dvojdenní výroba denní výroba a jim podobné?
mimochodem nevíte jak to vyřešili s tím že někdo dostal jako bonus 100 oříšků - přes e-mail - a někdo ne?
 

papap

Mistr slova
Já se snažím z eventu získat vždy první hlavní budovu,to už se mi povedlo,no teď jsem v půlce druhé,ale jestli jí nezískám nevadí.A v denních odměnách mi jde hlavně o požehnání zásob a urychlovače,což se mi docela daří a získávám,takže pohoda.Ze začátku jsem šel po budovách jako steklý,ale pak po čase,jak je člověk dál ve hře a je potřeba hodně many a hlavně místo,tak je stejně zbourá,...
 

DeletedUser467

Guest
Na betě ta akce byla ještě u odměny "Příděl zásob" (požehnání). Ta u nás vychází na 15. října, tak uvidíme...
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Těch 25% je prostě kravina. Je strašně zajímavé že tu nejsou lidi )je jich velice malo) co jim padly hodně dobré budovy ve větším množství,ale věci co nikdo nechce tu padaj furt viz (andire vs lokmon a podobní).
Ahoj, procenta pouze vyjadřují pravděpodobnost. Pokud tedy chci získat předmět, u kterého je pravděpodobnost 25 %, neznamená to, že jej získám právě jedním ze čtyř pokusů. Je to jako kostka, která má čtyři stěny. Když si s ní 100x hodím, tak dojdu k tomu, že mně každá stěna padne přibližně 25x. Pokud si s ní hodím ale jen 4x, neznamená to, že mně každá stěna padne právě jednou.

Chci tím tedy říci, že pokud ti ze skořápek nepadají takové věci, jaké by sis přál, tak jde pouze o krátkodobou smůlu - čísla se nedají oklamat, brzy se to jistě obrátí, štěstí se ti bude lepit na paty. ;)
 

GorGlin

Veterán
tohle bych nesliboval, náhoda je mrcha
ale ano, nedá se spolehnout, že dostanu budovu, ale pokud se mi některá moc líbí, dám do toho vše co mám
může se pak stát, že tu budovu mám sedumkrát a jiný jedenátkrát, to je halt život
 

DeletedUser3079

Guest
Ahojte Přátelé ♥ =)

Chci se zeptat. Když DOKONČÍM SADU ÚKOLŮ. Zapne se mi zase od začátku? ♥ =)

Děkuji za Odpověď ♥ ♦ANCARY♦ cz1 ♥ =)
 
Nahoru