• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Podzimní událost

DeletedUser4169

Guest
Ty "denní" úkoly budou po celý event, nebo jen těch pár, co jsou v úvodu threadu označeny jako druhá sada úkolů?
 

DeletedUser4169

Guest
Ok, díky. Pak tedy avizovaný počet oříšků za úkoly sedí :)
 

Silversnake

Mistr slova
Též mám hotovo a teď se jen modlit aby bylo za co utrácet.. nicméně musím nasbírat ještě 418 ořechů...do 100% zisku druhé budovy... na třetí zdaleka nepomýšlím
 

Boldrick809

Pozorovatel
muze sem nekdo hodit odkaz na denni odmeny, je jedno ze to tam bude v jinem jazyce - peci jen jak je iDavis skvele tak chapu ze nema cas to updatovat obcas
 

iDavis

Legenda
@Silversnake pokiaľ ide o Hazeltown, je pravda že je výhodná, no včera na Q&A spomínali, že súcasťou odmien v tejto udalosti budú aj u hráčov obľúbené budovy z minulých udalostí, čo by mohlo znamenať, že sa objaví aj Záhrada přepychu, ktorá je v prepočte na políčko ešte výhodnejšia. :)
 

Silversnake

Mistr slova
ZP jsem měl 11 kousků...už mi jich stojí jen 5....pokud budou tak jedině dobře...

//Odstraněna zbytečná citace, Iddun
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser2333

Guest
@Silversnake pokiaľ ide o Hazeltown, je pravda že je výhodná, no včera na Q&A spomínali, že súcasťou odmien v tejto udalosti budú aj u hráčov obľúbené budovy z minulých udalostí, čo by mohlo znamenať, že sa objaví aj Záhrada přepychu, ktorá je v prepočte na políčko ešte výhodnejšia. :)
No to doufám, protože jinak budu zase zklamaný :( Hazeltown má dosti slabé staty na to, kolik místa zabírá (pro 8 kapitolu fakt výsměch)
 

CorwinOfAmber

Znalec fóra
no odměny víme do 12.10., což znamená ještě 11 neznámých budov. z toho budou 2 potulní kupci, aspoň 2 urychlovače. ještě jsme teda neměli žádné kodexy, jednorožce a duhové klietky, ale tady doufám, že ani mít nebudeme. tedy +/- 7 překvapení. upřímně doufám v :

- oříškový otec pralesa
- oříšková zahrada přepychu
- podzimní verze koulovačky. ta budouva se mi hrozně líbí, a určitě bych chtěl nco, kde po sobě veverky a orkové budou házet oříšky :)
 
Naposledy upraveno:

iDavis

Legenda
@CorwinOfAmber všimol som si, že tentokrát medzi novými budovami už nie sú tieto malé, ako boli napríklad kodexy alebo jednorožce, asi hráči o ne nemali veľký záujem, pretože sa síce nimi dal dobre zaplniť voľný priestor, ale akčnú menu bolo vždy výhodnejšie vymeniť za väčšie budovy. Pokiaľ sa ani nebudú opakovať z predchádzajúcich udalostí, tak môžme povedať že ich nahradili požehnání a zesilovače. Mimochodom tie budovy v ktoré dúfaš v jesennej verzii nebudú.
 

Tonda.P

Pokročilý žák
Ahoj, najdu někdo odměny až do konce, nebo alespoň víc než je tady ve vláknu. Tedy po 8.10.2017. Děkuji
 

CorwinOfAmber

Znalec fóra
@iDavis : díky za odpověď :) no ale jelikož ty domečky se napříč událostmi opakují, je možné, že se dočkáme 3x3 budovy co bude dávat akorát mraky kultury? protože když se podívám na pochod stád, tak třeba ty stromové ohrady mají k otci pralesa docela blízko. jak vzhledem, tak hodnotama kultury. a dnešní veverčí náměstí je vlastně úplěn identické jako byly úrodné pole.

@martin2007 : našel jsem tento zdroj, je to tam toho o něco málo víc. https://www.gamersgemsofknowledge.com/eldrasils-ascending-daily-prizes
 

iDavis

Legenda
Denné odmeny na ďalšie dni sú v tejto chvíli pridané do prehľadu TU. Zároveň pripomínam, že 8.10. by sa mala zopakovať akcia na dvojnásobok výhonkov, aspoň tomu tak bolo pri danej budove na bete. :)

U budovy Velký magický násobitel došlo v porovnaní s letnou udalosťou k výraznej zmene bonusu! Túto zmenu som už pridal aj do prehľadu, viac TU.
 
Nahoru