• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Podzimní událost

DeletedUser2739

Guest
jednoznačně šetřím na denní odměnu veverčin dvorek (4. 10.) to prostě bude vejvar :D
42783b_97063450e4fa40b1bb148059a2acebeb~mv2.png
42783b_94235be1b53a40f6ba6bf0840887a4dc~mv2.webp
 

DeletedUser76

Guest
Já bych také ráda poděkovala za event, jenže se dostávám do fáze, že prostě začne event , já se těším, že aspoň něco zde si zahraji při nudné zdlouhavé výrobě pulčích surovin kdy nemůžu nic než sbírat po šesti a dvanácti hodinách výrobu a hned dostanu úkol vyřeš střet. Nechápu proč se tento úkol nedá plnit v turnaji ,když úkol ohledně relikvií tam plnit lze? Vážně společnost inno ode mne neuvidí vzhledem neadekvátním zásahům do hry ani korunu ,nezbývá mi než 47 hodin čekat než průzkumník prozkoumá provincii, jelikož zde je jediná možnost kde úkol splnit. A to můžu být ráda, že jsem průzkumníka spustila včera , průzkum trvá u mne již 72 hodin. Do teď nechápu, proč nemáme v akademii kouzlo na urychlení času ohledně průzkumu ,což by zajisté hráči uvítali.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser2739

Guest
no ale můžeš to urychlit urychlovačema, ne? Stačí kliknout na to zelené tlačítko u probíhajícího průzkumu...
 

DeletedUser76

Guest
To sice ano , ale to bych těch urychlovačů musela mít neskutečnou zásobu. Já nevím jak hraješ ty , ale já jsem aktivní hráč a vše co mohu tak využívám. Jelikož u mne průzkum trvá 72 hodin a na jedno rozšíření potřebuji 10 provincií dávno jsem urychlovače použila a získala tak další provincii, Už mi zbývají dvě a mám další rozšíření, na které hodím výhodnou budovu, která nepotřebuje připojení a dává 16 000 kultury. Místo ní postavím dva domy. To je 4400 obyvatel, které si mi zajisté budou hodit na výstavbu manufaktury vzhledem k velké ztrátě surovin ohledně majáku. Co se týče dnešního 8 .hodinového urychlovače byl využit na hájek do 3lv kdy zvelebení trvá 18 hodin a pár minut. To mi umožní o 8 hodin dříve vyrábět suroviny pulčíků ve vetším množství abych ho mohla dostavět na úroveň 4. A díky čemu splním úkol v řadě co se nedá odmítnout. A pak konečně budu moci dokončit výzkum pulčíků , jelikož farmy budou vyrábět více surovin. Což nic nemění na faktu proč se úkol vyřeš střet nedá plnit při turnajích když získávání relikvií ohledně eventu tam plnit lze. Nebylo by to snad lepší , kdyby tam mohli plnit i tento úkol hráči co mají již zdlouhavé časy u průzkumu ? Já si myslím, že ano. A hned by se hrálo lépe :).

Já ti to ještě Karíku vysvětlím jinak :).
Každý hráč má svůj vlastní postoj ke hře. A já jsem hráč, který prostě hraje a snaží se mít ze hry co největší zážitek a zisk. Tudíž se snažím každou budovu ve svém městě využít co nejvíce. Příklad Křišťálový maják . Tato budova byla jedna z prvních divů. Vzhledem k tomu, že již jsem byla pokročilý hráč bylo poměrně těžké sehnat ze začátku runy. Hráči začátečníci vzhledem k provinciím získávali tyto divy daleko snadněji. Do této budovy jsem investovala reálné peníze skrze runy. Postupem času ve hře jako na potvoru padaly runy pouze do majáku. Maják jsem měla na úrovni 11 a v zásobě 72 run. Díky majáku jsem měla přísun surovin za každou motivaci plus jsem plnila při motivování stále dokola úkolovou řadu ohledně surovin, takže další peníze, další kladiva. Nadbytek surovin a peněz ti umožní body na zvelebování divů nebo na plnění úkolů když máš koupit body nebo když chceš mít rychleji splněný výzkum. Nadbytek surovin ti umožní pomáhat hráčům ve spolku pokud májí nedostatek , získat rychleji výměny na tržišti pokud dáš výhodnou nabídku. Když vidíš potenciál budovy, snažíš se jí vylepšit na nejvyšší možný lv a věnuješ jí čas, protože víš , že ti to vrátí. A to mi dává smysl, to je můj dobrý pocit ze hraní. Díky dnešnímu zásahu je po všem a veškeré mé úsilí je pryč . A s tím i dobrý pocit ze hry. Protože pak si připadám jak blbec , který věnoval něčemu čas co nedávalo vůbec smysl. A je ti líto toho, žes něco budoval a jedním šmahem to bylo zničeno. Pokud si někdo myslí, že je to málo vynaložené úsilí otáčet úkoly, ručně klikat na 267 sousedů denně a věnovat hře čas , že si nezasloužíš adekvátní odměnu ?Já tedy ne. A potvrdí ti to každý hráč , který rozpoznal potenciál této budovy . Zřejmě společnost inno ve hře stojí pouze o hlupáky , kteří budou bezduše klikat a skákat než o inteligentní hráče co jsou ochotni i vložit do hry peníze. Protože když něco hrají tak rozhodně za nějakým účelem a většinou jsou to dost dobří hráči, kteří onu hru jsou ochotni hrát i šest let. A pokud hra šlape stále investují reálné peníze.Tím samozřejmě nechci nikoho urazit, ohledně inteligence to není mířeno na hráče , ale na společnost inno.Protože každý aspoň trochu inteligentní člověk zde už přestal tuto hru finančně podporovat. A buď odešel nebo si bere herní čas za své investice a tiše v mém případě nahlas zde trpí :D.
Takhle já přemýšlím o hře, takhle hraji.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Baxcze

Znalec fóra
Paráda další event a moc hezky to vypadá.Koukal jsem na některé odměny které už mám.Škoda že je budu muset přeskočit ale i tak jsem nadšen jak hezky jste to zpracovali.Jste šikulové opravdu.Na ty opakující se škarohlídy nehleďte...podle mě jen hledají chyby.Jsem moc rád že další event na sebe nenechal dlouho čekat to je opravdu supééér.
 

DeletedUser76

Guest
Když už tedy o mé osobě píšeš jako o škarohlídovi ( za prvé jsem krásná holka ) :D. Tak by ses měl či měla podívat kde jsi ve hře ty a kde jsem já.
Viděla jsem Tvé město a vsadím klidně celou svačinu, že nečekáš 72 ani 48 hodin abys mohl splnit úkol vyřeš střet. Jinak jsem se ani slůvkem nezmínila, že je event ošklivý, či nevydařené odměny, či ošklivé prostředí ,ale že by tento úkol dost pokročilý hráči ve hře mohli plnit v turnaji , když se tam dá plnit i úkol ohledně relikvií. Nevím co je na tom špatného tedy . Asi tak.;)
 

DeletedUser2917

Guest
Ahoj, je super, že máš takový přístup ke hře a dáváš do ní vše... NA JEDNU STRANU tuhle lamentaci moc nechápu... seznam úkolů je tu na fóru tuším už od pondělka... úkol vyřeš střet je dnešním denním úkolem, tj. stačí ti ho splnit do dnešní půlnoci, tj. víc jak 4 dny na přípravu, což mi nějak vychází, že bys tu provincii mohla stihnout. NA DRUHOU STRANU, naprosto souhlasím s tebou, že je to nesmysl v tom, že pokud si to tu nepřečteš na fóru s předstihem a tu provincii vyzkoumanou nemáš, tak je ten úkol pro tebe nesplnitelný. V tom je to asi dost děravé. Ale to je, upřímně řečeno, při všech eventech.... vždy na tom budou lépe ti, co jsou připravení dopředu. Četla jsem tu tu hysterii, když před posledním (a nepovedeném) dobrodružství společenství nebyl znám dopředu seznam úkolů....někteří hráči z toho byli fakt na větvi, že dopředu nevědí, co budou dělat!! :D. A taky si dobře pamatuji, když jsem hrála svůj první event a vůbec jsem netušila, že na fóru je seznam jak úkolů, tak denních odměn, takže jsem se v tom plácala a měla denní odměny k ničemu... :D:D:D. Vždy bude nějaký úkol, který někomu nesedne. V letním eventu mě drtily úkoly typu "adekvátní množství zboží"... Pro člověka, který prostě nemá čas nebo možnost ke hře sednout víc jak na hodinu 1x max 2x za den, to bylo utrpení, když jsem to zboží do 1 úkolu sbírala i 3 dny... taky jsem se tu rozčilovala, proč se do toho nepočítá zboží získané splněním úkolu, když ho obdržím.... (takže jsem neustále nesmyslně utrácela nadbytečné zboží v obchodě a přitom ten úkol furt nebyl splněný).... což tak nějak koresponduje s tvojí výtkou na střety. Takže jo, vždy bude něco, co není úplně logické nebo někomu ztrpčuje život... Ale zavděčit se všem stejně nejde. Jen to tu člověk může napsat a příště bude problém jinde :D:p:cool:. Užij si hru a nenech si to ztrpčit jedním blbým úkolem, zítra už bude jiný! ;)

Odstraněna zbytečná citace. Embla
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Deleted User - 35985

Guest
Změny jsou po poslední aktualizaci bez větší motivace spoluhráčů. Stačí sebrat 3 truhly a víc nemá větší smysl. Netuším co chtěli vývojáři tímto zásahem vzkázat nám hráčům. Z jiných her, jsou podobné zásahy pro donucení získat více peněz za výběry od hráčů a nejen podobné zákroky znamenalo jenom odliv hráčů. Bojím se dalších změn v tomhle duchu.
Je dobrý příliv eventů. Více to žije u této hry v těchto dnech. Líbí se mi, že i graficky odliší eventové dny. Na nelogické plnění některých úkolů jsem si už se skřípěním zubů a pár ran do stolu zvykl. Příčiny nepřesných překladů jsou častou příčinou. Než někdo omylem najde řešení a ztratí se tím nenávratně ztracených několik dní bez náhrady. Patrně i úhel pohledu, který nelze napsat stručně v našem jazyce dělá problém překladatelům. Všeobecně se ví, že anglický jazyk je velmi nepřesný a dobrat se přesnosti pro jiné jazyky může být ten oříšek co půjdu za chvilku sebrat. Zatím jsem do hry investoval jenom 2 SMS a nevidím důvod investovat více. Už jsem byl na vážkách o další investici do stavitelů, ale raději si počkám. Ono není kam spěchat.
Škoda chyb v dobrodružství při druhém spuštění. Je to krok ke skutečné zábavě a větší komunikaci mezi hráči.
 

DeletedUser2939

Guest
Od Velikonočního Eventu, je tento rozhodně nejlepší.
Podzimní Grafika je parádní
Úprava Odměn se také povedla
A to Zdvojnásobení Výhonků 5+5,10+10,20+20 Je Super konečně nějaká odměna za aktivitu při Eventu
Ještě jsem zvědav, zda budou i nějaké zajímavé Budovy s Bonusem ( Kultura + Lidé ) v tomto byl zatím Velikonoční Event nejzajímavější, a žádný jiný se mu ani nepřiblížil .
Snaha se cení ;)
 

DeletedUser2739

Guest
já si toho zdvojnásobení vůbec nevšiml :eek: no, snad to nebude jen u zesilovačů, o které moc nestojím, šetřím si na veverčí dvorek, ale tak nějak tuším, že tam to nedaj :oops: ale tak doufat můžu
 

OrickJ

Znalec fóra
To si piš, že u budov už to nebude. O zesilovače není zájem, tak se snaží.:).Jinak 25% šanci si představuju jinak, než 10x za sebou kliknutí na největší truhlu a bez budovy. Na ten jejich déšť mincí jim zvysoka...:(:(
 

iDavis

Legenda
U mňa podobne, otvorených asi 7 veľkých škrupín a zatiaľ bez dennej odmeny. Ale výhonky navyše sa hodia, zisk 3. hlavnej ceny je zase o niečo reálnejší. :)
 

OrickJ

Znalec fóra
To je pravda. Člověk nikdy neví, ale myslím, že to je nastavené, aby stejně pár výhonků chybělo. Pak zas dojde výhodná nabídka za dia.:)
 

DeletedUser2739

Guest
Ale výhonky navyše sa hodia, zisk 3. hlavnej ceny je zase o niečo reálnejší. :)
Nechci Ti kazit radost, ale nevím, nevím :/
Sám jsi uvedl, že za úkoly lze získat 4481 oříšků. Kdybys denně dalších 40 posbíral a hraje se tuším 26 dnů, tak to máš 40 × 26 = 1040 oříšků. Celkem 5521 oříšků. Což když vydělíme 140 tak Ti vystačí ani ne na 40 otevření velkých skořápek, kde za každou dostaneš 20 výhonků, tedy máš 800 výhonků.
A teď nějaký oříšky dostaneš ze skořápek a já budu fandit a řeknu, že je dostaneš 2x častěji, než máš:takže u 200oříškové odměny máme 14 % z 40 je dejme tomu 6×, což je 1200 oříšků. Pak ještě u 140oříškové odměny je to 26 % z 40 a to máme skoro 11×, tedy 1540 oříšků. Z těchto celkem 2740 vyhraných oříšků můžeme skoro 20× otevřít, což je 400 výhonků. (neřeším, že lze vyhrát další oříšky, to jsem zahrnul do toho, když jsem použil 2x větší šanci na jejich výhru).
1200 výhonků, tj. 1. cena 250 výhonků, druhá cena 400 výhonků a zbývá 550 výhonků. Třetí cena je za 800, takže chybí 250 výhonků, což je více jak 12× otevřít velkou skořápku.
Takže jestli chceš mít šanci, tak dneska otevřít 12× velkou skořápku, abys to srovnal. Nejlépe ještě víckrát, abys nemusel spoléhat na štěstí u výher oříšků ze skořápky. Navíc jsem čísla i tak nadsazoval...

edit: jak blb tu tluču kód pro tvrdý mezery a ono nic :D
 

iDavis

Legenda
Preto som napísal "o niečo reálnejší", viem že ešte stále to na 3. cenu stačiť nebude. Avšak v predchádzajúcich udalostiach mávali niektorí hráči pomerne veľké šťastie a k získaniu tretej ceny im chýbalo možno 200-300, v takomto prípade by stačilo 10 otvorených veľkých škrupín behom dnešného dvojnásobku a 3. cena by bola na svete. :) A pokiaľ sa hráči dôkladne pred začiatkom udalosti pripravili, dnes už môžu mať aj na oveľa viac veľkých škrupín. ;)
 

DeletedUser76

Guest
To je akorát opět lákadlo aby se hráči co nejvíce přiblížili ke třetí truhle a pokud jim fakt bude chybět malý kousek je větší naděje, že si koupí dia.
Hraji všechny eventy ,bez dia, akorát jednou jsem měla fakt štěstí a vybírala z truhlice třetí ty odměny momentálně je to 200 lískáčů a chybělo mi hrozně málo .Byla jsem i svědkem na návštěvě ve spolku zrovna když probíhal event ,že hráč jí získal bez dia. Ale také měl neuvěřitelné štěstí. Vybíral pouze truhly za 140 a hodně krát si vytáhl tu odměnu 200. Za tu dobu co zde hraji pak snad ještě jeden o kterým vím,že bez dia .Jinak každý déle hrající aktivní hráč ti potvrdí, že prostě ne. S těmi co si píši ,právě to, že i když se snažíš jak blbec a dáš do toho vše tak odměnu třetí bez dia nezískáš. To odrazuje od eventu, takže už ho tolik nežerou :D. A to, jsou právě ti hráči co investovali dříve prachy, byli aktivní, motivovali denně a protože už toho mají dost, tak si teď stejně jako já vybírají předplacený herní čas a za vším si říkají, kecy,kecy,kecy :D.
Ta zvonice s majákem myslím je taková závěrečná tečka za vším :D.
 

DeletedUser2739

Guest
je otázkou, jestli tolik budou toužit po třetí ceně a obětují to na urychlovače nebo jestli si nebudou chtít nahrabat nějaký dobrý budovy z denních odměn
 

DeletedUser76

Guest
Ono záleží jaká je ta třetí odměna a zatím pokud jsi aktivní a chceš místo pěkné v žebříčku se vždy vyplatila kultura a lid . Stačí když omrkneš přední linii. A hovořím o elitě Elvenaru když to tak nazvu. Samozřejmě hráč který si hraje jen tak pro radost a hru navštíví jednou denně a má to jako velký relax se raduje i z maličkostí. No a mě osobně to tedy štve , že prostě jsou tři odměny já dám do toho všechno a stejně na ni nedosáhnu, takže z toho vyplývá , že je to tlak skrze diamanty. Kup si je a máš vše. FoE byly eventy a vždy si svojí pílí dosáhl na všechny odměny, dle toho jak si se snažil to si měl . To je motivace hráčů. A bez dia. Dokonce se odměny dávaly takové, že jsi tam měl budovy, které se daly pořídit pouze za diamanty.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

iDavis

Legenda
Práve preto ja na tejto akcii oceňujem fakt, že medzi treťou a druhou budovou nie je vo výhodnosti takmer žiadny rozdiel, takže pokiaľ na tú tretiu hráč nedosiahne, rozhodne ho to nemusí mrzieť tak ako v minulých udalostiach, kde bola zo všetkých značne najvýhodnejšia.
 
Nahoru