• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Podzimní událost

DeletedUser3071

Guest
@Polik.cz , @Prealiena

nepoužívejte zbytečně citaci příspěvku který je hned nad vámi je to zbytečné :). Místo toho zkuste příště když tak jen označit hráče - @jméno hráče
 

Silversnake

Mistr slova
Za Event též děkuji, od začátku jsem volil strategii mnoho jiných budov než "třetí hlavní", proto jsem po "double" nešel. Za sebe vidím lepší možnost měnit (mazat starší) menší budovy, hlavně v okamžiku vylepšování základních budov, které mění průběžně svoji velikost a hlavně jsou jednou na "délku" a pak zase na šířku"...což je pak na ploše pěkný guláš
 

Prealiena

Velmistr písma
Tak i já se připojím se svými dojmy z události.
Děkuji vývojářům za velmi povedený event. A za mě velký dík @iDavis za spoiler z bety a jeho pravidelnou aktualizaci.
Objevila jsem tuto diskuzi až v půlce eventu, když už jsem měla Sférický pařez. Ale díky kompletnímu seznamu úkolů 1. sady jsem byla schopná se na jejich plnění připravit předem.
Dokonce jsem stihla dokončit celou sadu v předvečer poslední double výhonkové akce, čímž jsem získala i třetí hlavní odměnu.
Souhlasím s názorem, že je u velkých akcí nutné znát úkoly předem, jinak bych neměla šanci ani na Posvátné síně.

Opět děkuji tvůrcům za skvěle provedenou práci a za množství dvojnásobných výhonků.
Zvláště ten poslední double tři dny před koncem asi hodněm z nás zachránil zadky. :)
Vidím velký posun k přáním hráčů, neboť byla i třetí odměna dosažitelná bez diamantů.

Dále mám pár krásných malých budov a shromaždiště zavalené požehnáními všeho druhu, což jistě ocením ve vyšších kapitolách.
Včera mi i z malých skořápek padl třetí kupec, za což jsem velmi ráda.

Jenom malé povzdechnutí, bohužel jsem už dnes z deseti pokusů po 50 oříškách nezískala Lahodnou jeskyni.

Škoda, byla hezká, ale na nic, ale fialová :( [sakra jak se dělá ubrečenej smajlík]

Schválně se pochlubte, kdo ji máte postavenou.
Ať se k vám můžu jít kochat.
 

Silver Whisper

Guest
Krásný event, děkuji za něj ;). Mám spoustu krásných budov a požehnání, takže spokojenost :). Teď jsem se krásně rozloučila tím způsobem, že jsem šla utratit posledních 50 oříšků, z toho mi padlo 90, z toho mi padlo 140 a pak mi padla budova, takže děkuji evente, bavila jsem se ;):D.
 

Bonny77

Znalec fóra
Děkuji za pěkný event :) Bohužel jsem netušil že jdou někde zjistit úkoly které na mne čekají a dostal se jen na první odměnu za výhonky :-( ale i tak mně to jistě posunulo dál ;-) Díky všem D-)
 

Moni Arda

Znalec fóra
@Silver Whisper stalo se mi naprosto to samé :D

Mám teď hromadu 14 hodinových zesilovačů a to už je pořádně znát při vylepšování budov. Nikdy bych neřekla, že se místo na budovy budu klepat hlavně na požehnání a ta mi naštěstí padala opravdu hodně. Já osobně jsem se získanými odměnami více než spokojená. :)
 

DeletedUser3079

Guest
Já se fakt bojim, jestli budu muset někdy smazat Eldrasilské posvátné síně, když je mám jenom ze 3. věku.
:(
Mohli by udělat bokem inventář na bonusové budovy, kde by jsme si je schovávali do měšce, a potom postavili třeba zase v dalších dobách jen na krásu, nebo by mohli rovnou udělat i aukci, kde bychom je mohli vyměnit s jinými hráči za jiné a tak, a třeba přidat nějakou novou surku jak je ta hvězdička, kterou by šli tyto onusové budovy vylepšovat, ať sbíráme kolekce a takové :D

A mohli by také s tímto sem dát Achivmenty s těmito budovy a tak jako kolekce a různé úkolky ♥ =)

Zkuste udělat tento nápad jako novinky do hry a tak aby to pro nás udělali, založte to prosím ♥ =) Je to lehké a myslím že každý souhlasí když se to týká takových věcí vzácných a hlavně krásných =) I týmu Elveran by se to mohlo líbit aby tak grafici byli stále ocenění a jejich budovy stále byli někde ♥ =)
 

Prealiena

Velmistr písma
@ANCARY Mě jde spíš o tu praktickou stránku.
Mám v tom 550 lidí a nevím co v budoucnu.
Jestli to mám vyměnit, až se nabídne lepší budova na kulturu/populaci, nebo nechat a přistavět tu lepší,
ale aby ty eventové budovy zase nezabíraly moc místa, když budu muset stavět pro spřátelené rasy + tam chci narvat nějaké ty divy.
To Eldrasilské vesnice bych se zbavila klidně, nijak zvlášť se mi nelíbí, ale 600 lidí pustit nemůžu.
Ono populace je v této hře asi druhý nejvíce limitující prvek, hned po prostoru (třetí beru kulturu).

S tou strategií stavět budovy pouze na kulturu a nemíchat do toho dual typy je to asi jednodušší. :)
 

CorwinOfAmber

Znalec fóra
z mého pohledu jsou ty budovy na kulturu a lidi dohromady nejvýhodnější.

čísla hovoří jasně :) obytný barák trpaslíků, 8 políček, 470 lidí, žere to 170 kultury VS. dračí matka (jako snadno získatelná prémiová budova) 12 políček, 490 lidí, +650 kultury. lidí zhruba stejně, s kulturou jsem dohromady 820 v plusu. na 4 políčka, o které je dračí matka větší. což je 205 kultury na pole. nejsilnější kulturní budova trpaslíků, chrám ohně, dává 96 kultury na pole. takže jsem dobrej aspoň na další 2 kapitoly dopředu.

2 trpasličí obytné budovy vs. eldrasilké síně (2. hlavní odměna) : lidí zhruba stejně, síně mají o 8 polí víc. dávají 1780 kultury + 2x170, co ušetřím za baráky. 265 kultury na pole.

každého čtvrt roku máme velkou událost, takže jistá možnost výměny za lepší tam je. jestli se do ledna prokopu do orků, i tak budou stávající budovy pořád dobré.

nicméně co by bylo úplně nejfamfárovější, tak plánky na vylepšení těchto budov :) když už máme plánky na kouzelné budovy, tak proč ne plánek, co vylepší eldrasilskou vesnici z III věku na IV věk, např. jako odměny, vzácné odměny.
 

Prealiena

Velmistr písma
Jo, když už v Inno GamesTV říkali, že jim chtějí nějak rozvést použitelnost, aby z nich něco měli i hráči bez kouzelných budov.
 
Nahoru