• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Podzimní událost

DeletedUser4247

Guest
Denné odmeny na ďalšie dni sú v tejto chvíli pridané do prehľadu TU. Zároveň pripomínam, že 8.10. by sa mala zopakovať akcia na dvojnásobok výhonkov, aspoň tomu tak bolo pri danej budove na bete. :)

U budovy Velký magický násobitel došlo v porovnaní s letnou udalosťou k výraznej zmene bonusu! Túto zmenu som už pridal aj do prehľadu, viac TU.

Prosim tě kdy je dalši dvojnásobek výhonků? A kolik jich do konce akce bude? Nevíš nahodou?
 

DeletedUser4211

Guest
Ty "denní" úkoly budou po celý event, nebo jen těch pár, co jsou v úvodu threadu označeny jako druhá sada úkolů?
Zajímalo by mne, zda bude ještě nějaká druhá sada úkolu? Já jsem aktuálně na plnění úkolu č. 70, tj někde ve dvou třetinách. A do konce je ještě 15 dní. Bude se sada úkolů opakovat zase od začátku nebo budu už možné jenom plnit vždy jeden denní úkol?

Pamatuje si někdo, jak to bylo v létě?
 

DeletedUser4211

Guest
Děkuji za informaci. To je důležitá informace, protože to poněkud mění strategii. Třetí budova, která je za 600 sazenic se dle mého názoru nedá získat ani když budu sázet pouze při dotacích sazenic, jako je dnes, nebo jen s obrovským dílem štěstěny na opakované výhry ořechů. Aktuálně plním úkol č 70, takže mi jich zbývá ještě 21. Když to tak počítám, mohu získat ještě tak cca 1000 ořechů. Z denních úkolů za 15 dní., tak 600. Bez kalkulace náhody na výhry ořechů lze s jistotou pokrýt jen cca 400 sazenic v dotačních dnech. Musel bych tedy mít 50% štěstí na výhry ořechů, což neodpovídá rozložení výher (do 25%). Změním tedy strategii na denní nabídky budou. Ještě tak vybrat ty kloudné. Bohužel chybí seznam na celý zbývající termín.

//Odstraněna zbytečná citace, Iddun
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser4252

Guest
Velké poděkování iDavisovi za informace podzimní události. Naplánovala jsem si to dopředu a mám splněno 91 úkolů denní odměny mám tři a sfénický pařez.
Elvenar je skvělá hra, která mou rodinu pohltila. Děkuji
 

DeletedUser3767

Guest
Ahojky,
taky chci poděkovat iDavisovi za informace. Je od něj moc hezké, že na nás ostatní myslí.
Mám dotaz na budovu Vallerian Valor, tato budova dává nějaké bojovníky, můžu je hromadit když ještě nemám postavený Tábor žoldnéřů?
 

PenyMarket

Znalec fóra
Děkuji za informaci. To je důležitá informace, protože to poněkud mění strategii. Třetí budova, která je za 600 sazenic se dle mého názoru nedá získat ani když budu sázet pouze při dotacích sazenic, jako je dnes, nebo jen s obrovským dílem štěstěny na opakované výhry ořechů. Aktuálně plním úkol č 70, takže mi jich zbývá ještě 21. Když to tak počítám, mohu získat ještě tak cca 1000 ořechů. Z denních úkolů za 15 dní., tak 600. Bez kalkulace náhody na výhry ořechů lze s jistotou pokrýt jen cca 400 sazenic v dotačních dnech. Musel bych tedy mít 50% štěstí na výhry ořechů, což neodpovídá rozložení výher (do 25%). Změním tedy strategii na denní nabídky budou. Ještě tak vybrat ty kloudné. Bohužel chybí seznam na celý zbývající termín.
Velmi se mýlíš.:rolleyes: Třetí budova lze získat velmi snadno, tedy pokud odklikáš vše při bonusu na výhonky.
Já jsem do dnešního dne nepoužil ani jeden oříšek.
No a protože většinu budov vyhranou v eventech mám stejně ve skladišti, protože nemám moc místa, zkusil jsem klikat a ono to vyšlo. A to mi padlo 140 oříšků jen 5x. Nakonec mi ještě asi 550 oříšků zbylo a to nemám ještě hotový ani poslední úkol.
Kdo nevěří může ke mě nakouknout :p.
 

DeletedUser3424

Guest
Na stránce https://www.gamersgemsofknowledge.com/eldrasils-ascending-main jsou best budovy a dle říjnové inno tv, co jsem tam viděl lepší budovy už nebudou, než tam vyobrazené.
Takže to vypadá že jediná čistě kulturní budova co za něco stála byla ve druhém dni? Už mám taky skoro všechno splněno a čekám jen na rozumnou denní odměnu, ale ve druhém dni prostě nebyla šance. Kočkopsy lidí s kulturou už nějak moc nechci, radši postavím obytnou budovu a čistá kultura by se i daleko líp motivovala.
 

DeletedUser1844

Guest
Bude prosim naka ekvivalentni nahrada za prepychove zahrady a kult fenixe? Dik
 

OrickJ

Znalec fóra
Takže to vypadá že jediná čistě kulturní budova co za něco stála byla ve druhém dni? Už mám taky skoro všechno splněno a čekám jen na rozumnou denní odměnu, ale ve druhém dni prostě nebyla šance. Kočkopsy lidí s kulturou už nějak moc nechci, radši postavím obytnou budovu a čistá kultura by se i daleko líp motivovala.

Blížit se tomu bude asi ještě budova Rozkvetlé ořechové jeskyně - 2x3 kultura 123 na políčko.Ale nemá celkově tolik kultury, zas na tu velikost super.
 

DeletedUser3424

Guest
Tak přepočet na políčko docela pěknej, ale má to jen 6 políček, takže ve výsledku žádná sláva. Doufal jsem v nějakou velkou čistě kulturní budovu - alespoň 15 polí. Jenže jsou tam samí hybridi a to včetně hlavních cen. V pochodu stád byly pěkný kulturní budovy v hlavních cenách, a i když je shromáždění stád už pro mne tři věky stará budova, tak je pořád lepší než co můžu normálně postavit za zlato a nástroje, tak jsem doufal v něco podobnýho.
 

DeletedUser4236

Guest
Tak snad není problém mít menší budovu vícekrát. pokud máš hodně ořechu, tak ji dropneš třeba 3* a máš vystaráno. Nebo se pletu a denní odměnu lze získat pouze jednou ???

//Odstraněna zbytečná citace, Iddun
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser3424

Guest
Tak snad není problém mít menší budovu vícekrát. pokud máš hodně ořechu, tak ji dropneš třeba 3* a máš vystaráno. Nebo se pletu a denní odměnu lze získat pouze jednou ???

Muzu ji zkusit dropnout 3x, ale potom potrebuji na stejny efekt taky tri motivace a o to jde. Jsem odkazany s motivacemi jen na spolek, protoze sousedi vpodstate nehrajou. A navic pokud by byla budova trikrat vetsi, tak mam za stejne mnozstvi orechu vpodstate trikrat vetsi sanci ji dropnout - protoze mi staci ji dropnout 1x a ne 3x :). Skoda no. Tak treba priste. Mozna to odklikam vsechno na dvojitym bonusu a budu mit aspon tu hlavni cenu a k tomu mraky zbytecnosti jako urychlovacu nebo neceho takovyho.
 

Darkness2613

Guest
Byla jsem dosti skeptická k urychlovačům a dalším požehnáním, dokud jsem nezačala přemýšlet, shromažďovat názory spoluhráčů a některé věcičky nepoužila ;). Náhle jsem zjistila, jak je fajn poslat průzkumníka a místo 58 hodin jízdy mít třeba jen 10 hodin, což se hodí i do eventu. A když jsem zjistila, že jsem zatočila příliš s kladívky a smutnila, že budu muset klikat 15 minutové výroby a dát kouzla, tak mě napadlo, dej si 33%, vždyť se ti toho válí v inventáři spousta a jak to bylo příjemné :). Pomalu, ale jistě požehnání začínají pronikat k mému hernímu srdci :rolleyes:, takže bych je nezatracovala @Atrion :).
 

papap

Mistr slova
Jj požehnání jsou skvělá věc.Já už jim přišel na kloub hned co s nimi vyjeli.Jsem radši,když dostanu v eventu nějaký urychlovač nebo kladívka navíc,než nějakou budovu.Stejně není pak kam dát a pomalu končím čaroděje,takže je spíše potřeba kombinace větší kultury a many,takže si radši udělám místo na vrbu...:)
 

DeletedUser4265

Guest
Ahoj,začal jsem hrát Elvenar a mám dotaz ohledně eventu,jsem v I době,odměna v eventu má efekt taky I doby,pokud jí nedosáhnu schválně teď ale počkám s odemknutí až na to až se dostanu do druhé doby,bude ta odměna v eventu taky pak mít efekt druhé doby nebo bude pořád mít efekt první doby který má teď?A ještě,pokud ta získaná odměna bude třeba první doba a já za nějaký čas postoupím dál do II,III,ta budova pojede taky nebo bude pořád z ty první doby?
 
Nahoru