• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Podzimní událost

DeletedUser4236

Guest
Ahoj, procenta pouze vyjadřují pravděpodobnost. Pokud tedy chci získat předmět, u kterého je pravděpodobnost 25 %, neznamená to, že jej získám právě jedním ze čtyř pokusů. Je to jako kostka, která má čtyři stěny. Když si s ní 100x hodím, tak dojdu k tomu, že mně každá stěna padne přibližně 25x. Pokud si s ní hodím ale jen 4x, neznamená to, že mně každá stěna padne právě jednou.

Chci tím tedy říci, že pokud ti ze skořápek nepadají takové věci, jaké by sis přál, tak jde pouze o krátkodobou smůlu - čísla se nedají oklamat, brzy se to jistě obrátí, štěstí se ti bude lepit na paty. ;)
Chápu co jsi tím chtěl říct ale popisek u budovy snese vše, sice tam je napsaných 25% ale jak se to určuje a jestli to tak vychází ti nnikdo neřekne. Jednoduše oni si nahoře dobře hlídaj kolik good budov můžou pustit. Ale jak jsem psal výše je zajimavé, že u dobrých budov se většině "smula lepí na pady" ale u totálních ptákovin se hodně lidem daří. Takhle to chodi u většiny her bohužel.Myslím si že kdyby se tu třeba 10 hráču dohodlo a udělali dohromady svoji statistiku tak by to pěkně vyplynulo u konkretních odměn .-).
Každopádně dnes jsem z 8 pokusu zízkal 1 budovu a 2× 140 ořechu a 1× 200. takže se nezlobím :)
 

DeletedUser2345

Guest
Ancary: Ne, nezapne. Je tam konečný počet úkolů - jakmile tyto úkoly dokončíš, zbydou ti už jen úkoly z té druhé, denní sady.
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Jednoduše oni si nahoře dobře hlídaj kolik good budov můžou pustit.
...
Myslím si že kdyby se tu třeba 10 hráču dohodlo a udělali dohromady svoji statistiku tak by to pěkně vyplynulo u konkretních odměn .-).
Mohu tě ubezpečit o tom, že žádné "hlídání, kolik budov se může pustit" opravdu neprobíhá. Je pouze nutné se na to dívat z dlouhodobého hlediska. Proto jsem taky uváděl příklad s tou kostkou. Je prostě nutné otevření více skořápek, aby šlo vidět, že ty jednotlivá procenta opravdu odpovídají realitě.

Abychom nezůstali u planých slov, budeme rádi, pokud vyzkoušíš experiment, o kterém píšeš! Tj. dohodnout s nějakými hráči a delší časové období sledovat, jestli ta čísla opravdu sedí. Přesvědčíš se tak, že skutečně s ničím nemanipulujeme. ;)
 

Darkness2613

Guest
Naposledy upraveno moderátorem:

CorwinOfAmber

Znalec fóra
tak chybí už jen 1 překvapení. 4 dny neznáme, chybí 3. potulný kupec, 1x flourishing nut cave + určitě aspoň jedno požehnání.

já chci oříškovou koulouvačku :-D

z dračí matky i modrého stromku mám radost, vyměním stávající za lepší a nebude mi líto, kdybych to musel mazat nadobro ^_^
 

DeletedUser2333

Guest
Dost mě mrzí, že hazeltown se vyplatí až lidem co jsou v 9. kapitole. Pro ostatní se to nevyplatí, leda tak jako náhrada budov z minulého eventu, ale i tak... Kdo si to propočítá, tak sám zjistí, že je to na prd ( i když je budova krásná).
 

iDavis

Legenda
Mojim preferenciám v hre Lieskové mesto dosť vyhovuje, a tak dnes nastal ten deň utrácania orieškov. :) Druhá cena je už na ploche, k tretej chýba 550 výhonkov, ale na tej mi aj tak nezáleží. Celkovo padlo Lieskové mesto 9x, zvyšok 2x VB, 1x zesilovače a kopa požehnání a rún.
 

Darkness2613

Guest
@iDavis ty máš určitě nějakou protekci u Elvenarského božstva ;), byla jsem ráda, že mi padlo městečko jednou a protočila jsem a doufala a nic :( a taková hezká budova to je :rolleyes:.

A myslím si, že i pro nižší levely jsou odměny zajímavé, například valloriánská stráž nebo orci stratégové. Tyto budovy dodají silné jednotky a pro malého hráče máš rázem část armády silnější než ty ostatní, které může sám vyrobit :).
 

DeletedUser3382

Guest
dnes 6x vyběr a odměny tragický - doplnění skladu zlatkama a kladivkama a jedny ořechy /50ks/ a 5ti hodinový urychlovač :(:(:mad::mad:
 

AryaCZE

Pokročilý žák
Prosím o radu, teď jsem si v rámci úkolu č. 82 koupila postupně 7x vědomostních bodů. Nejprve za zdroje - nefungovalo, pak za peníze a posléze i 1x za diamanty.. A ani jednou se mi nenačetly... Refresh ani odhlášení nepomohlo. Poradí někdo, co s tím? Než to nahlásím na podporu... Předem díky. :)
 
Naposledy upraveno:

iDavis

Legenda
@AryaCZE úloha má aj druhý spôsob plnenia - riešenie stretov. Nemohlo sa stať, že po objavení tejto úlohy si na mape riešila nejaké strety? Ak áno, ukazovateľ v úlohe by sa postupne napĺňal avšak ak si ešte pred dokončením prešla na druhú možnosť, teda kupovanie VB, táto možnosť má vlastné počítadlo, teda stále by si ich musela kúpiť 20, avšak ukazovať by sa to začalo až po prevýšení vyriešených stretov.
 

PenyMarket

Znalec fóra
Tak dnes jsem už psal, že za dvě kliknutí jsem dostal dvě budovy. Nedalo mi to a zkusil jsem to znovu. Třetí dnešní kliknutí opět budova, takže jsem si myslel, že je to nastaveno tak, že pokud hráč získá třetí cenu, že dál už budou padat jen budovy a tak jsem to zkusil počtvrté a dostal jsem 200 ořechů. :rolleyes: Dál už to zkoušet nebudu, protože všechny budovy jsou mi z důvodu místa stejně k ničemu, takže si poslední bodíky ušetřím na nějaké zrychlovadlo.
 

CorwinOfAmber

Znalec fóra
taky se mi zdá, že to tentokrát padá nějak víc :) zatím jsem měl vždy tak na 2 truhly na jeden barák. no doufám, že to takhle dobře budu padat i u budouv, na kterých mi bude opravdu záležet :)
 

DeletedUser3263

Guest
Ahoj, procenta pouze vyjadřují pravděpodobnost. Pokud tedy chci získat předmět, u kterého je pravděpodobnost 25 %, neznamená to, že jej získám právě jedním ze čtyř pokusů. Je to jako kostka, která má čtyři stěny. Když si s ní 100x hodím, tak dojdu k tomu, že mně každá stěna padne přibližně 25x. Pokud si s ní hodím ale jen 4x, neznamená to, že mně každá stěna padne právě jednou.

Chci tím tedy říci, že pokud ti ze skořápek nepadají takové věci, jaké by sis přál, tak jde pouze o krátkodobou smůlu - čísla se nedají oklamat, brzy se to jistě obrátí, štěstí se ti bude lepit na paty. ;)

Já znám a chápu pravděpodobnost moc dobře. Jen mi přišlo divné, že z víc jak 10 pokusů se mi nepodařilo získat odměnu, na kterou jsem tak dlouho a pracně sbíral oříšky. Tady jsem si vlastně jen chtěl postěžovat a zbavit se flustrace tím, že zjistím, že to má někdo podobně.
 

DeletedUser2917

Guest
jooo, tak jak jsem získala těch 7 magických zesilovačů na 15 pokusů, tak na 8 pokusů ani jedno městečko... takže já jsem naštvaná :mad::D:D:D
 

DeletedUser4280

Guest
Úkoly typu přijměte obchodní nabídku jsou pro málo rozvinuté hráče nesplnitelné. Na tržišti jsou nabídky buď na suroviny úrovně 2 nebo 3 a ty základní jsou v řádu tisíců a sousedé na zprávy neodpovídají. Může mi někdo poradit jak to mám splnit, když mám max. cca kolem stovky v základních surovinách? S takovou totiž na odměny tohoto eventu si můžu akorát tak nechat zajít chuť.
 

Moni Arda

Znalec fóra
@Vashna Tohle je právě jeden z těch případů, kdy je dobré být členem společenství. V klidu se pak můžeš domluvit co potřebuješ a vzájemně si tak můžete vypomoci. Jediné, co v této chvíli můžeš udělat, je vstoupit do společenství :)
 
Nahoru