• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Podzimní událost

DeletedUser4280

Guest
Tak to bude docela problém, protože ty aktivnější společenství mě kvůli nynějšímu bodovému stavu nepřijmou.
 

DeletedUser3127

Guest
Ahoj, poslala jsem ti pozvánku, scháním aktivní lidi, klidně i začátečníky, mrkni na naše společenství :) Šárka

Odstraněna zbytečná citace. Embla
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser3382

Guest
@Vashna Tohle je právě jeden z těch případů, kdy je dobré být členem společenství. V klidu se pak můžeš domluvit co potřebuješ a vzájemně si tak můžete vypomoci. Jediné, co v této chvíli můžeš udělat, je vstoupit do společenství :)
souhlas měníme mezi sebou a hned vracíme jinak by se blbě plnilo- dnes jsem měl sehnat 3x 47OO základních surek bez pomoci společenství bych to sháněl ještě v neděli
 

DeletedUser2325

Guest
Prosím o radu, teď jsem si v rámci úkolu č. 82 koupila postupně 7x vědomostních bodů. Nejprve za zdroje - nefungovalo, pak za peníze a posléze i 1x za diamanty.. A ani jednou se mi nenačetly... Refresh ani odhlášení nepomohlo. Poradí někdo, co s tím? Než to nahlásím na podporu... Předem díky. :)
Pokud body nakupuješ v okně některého z prastarých divů, do úkolů se nezapočítávají. Je třeba je nakupovat přímo v liště BV.
 

Moni Arda

Znalec fóra
@Vashna pokud hraješ ve světě Arendyll, máme jedno volné místo. Název společenství je aurum lilium. Začátečníci nám nevadí. Můžeš to u nás zkusit.
 

DeletedUser3663

Guest
ahojte, můžete mi poradit? Soubor úkolů mám splněn, chybí mi jen denní, ale chybí mi 400 výhonků, ať počítám jak počítám, tak mi to nikdy nemůže dát tolik výhonků, abych se dostala i na třetí odměnu..... trochu zklamání:((((( Nevíte, jak docílit těch 400 zelených výhonků?
 

DeletedUser2308

Guest
Najlepšie je na tú tretiu budovu nemyslieť.Bez diamantov,nie je šanca ...
 

DeletedUser2333

Guest
pořád nějak doufám, že bude ještě nějaká budovka super na poslední den :-D
 

DeletedUser4169

Guest
Šance je, utratit dvě třetiny ořechů ve dnech, kdy to dává dvojnásobek výhonů, což je například zítra.Otázka, zda jsou pro tebe prioritou hlavní odměny, nebo ty denní.
 

DeletedUser990

Guest
Ahoj, nevíte někdo, zda ještě někdy bude dvojnásobný počet výhonků?
 

papap

Mistr slova
Zdravím,proč mám teď ve winyandoru dvojnásobný počet ořechů a v arendyllu ne...?
Nemělo by to být stejné v obou světech nebo mi něco uniklo...
 

Silver Whisper

Guest
Ahojky, já to mám naopak:). Winyandor nic a v Arendyllu dvojnásobek, dneska třese Stromem očividně jen jeden svět :D
 

DeletedUser990

Guest
No já na Arendyllu mám jen nějakou zbytečnou slevu na rozšíření města, ale výhonky opravdu nee.
 

papap

Mistr slova
To je na pytel,jestli už v arendylu dvojnásobek nebude.Já to měl,že mi vyjde i druhá hlavní budova...
 

DeletedUser4169

Guest
Hraji jen Winyandor a bez bonusu. Pokud to má každý jinak, pak to není záměr, ale chyba.
 

Ódin

Bývalý člen Elvenar týmu
Zdravím,

zjišťujeme podrobnější informace. Nicméně, co jsme stihli na podpoře vypozorovat, tak problém bude nejspíše v tom, že hráči, kterým se nabídka na výhonky nezobrazuje, mají aktivní jinou nabídku, tedy na rozšíření. Naneštěstí nelze mít aktivní dvě akce současně. Zkusil bych tedy vyčkat, až nabídka na rozšíření zmizí. Jak jsem psal, zatím se jedná o neověřené informace, až budeme vědět více, ozveme se vám!

Děkujeme za pochopení!
 

DeletedUser3127

Guest
Náš celej spolek nemá ve Winyadoru bonus,tak jsem mrkla na Arendyl a tam ho mam...doufám, že to bude ještě během dne fungovat i na Winyadoru.
 

DeletedUser3127

Guest
Aha, tak dobře, díky moc :) Akorát teda, na tom Arendylu mi naskočila nabídka na balíček pro začátečníky diamanty a stavitel na 6 dní, a současně mi tam k tomu běží ten bonus s výhonkama...každopádně děkujeme za informace.
 
Nahoru