• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Podzimní událost

Prealiena

Velmistr písma
Musím si rýpnout, že ten příběh v podzimním eventu nějak nenacházím. Ty kusé zprávy při zadávání úkolů se neustále opakují. U denního úkolu mi asi 3x po sobě řekl, jestli mám už nasbírané ořechy, že na ně má chuť. Nevím, jestli to říká jen ve dny, kdy je denní odměna něco s ořechama, nebo je to nahodilé.

OK, takže víme, že kentauři mají rádi ořechy, ale hlubší příběh mi v tom nějak uniká.
A vysvětlete mi někdo, co myslí tím třetím měsícem, který stále zmiňuje. Jako třetí měsíc v kalendáři? Třetí měsíc v astronomickém podzimu? Nebo se Elvenar odehrává na fiktivní planetě se třemi měsíci na oběžné dráze?
 

DeletedUser4236

Guest
Musím říct, že dneska mě hra dost potěšila otevřel jsem 9 ořechů a padlo:
1. zásoby 33%, 2. ohrada modrého stromu, 3.+25 zkušeností, 4.ohrada modrého stromu, 5.+25 zkušeností, 6.140 ořechů, 7.urychlovač, 8. zásoby 33%, 9. ohrada modrého stromu. Takže za mě úplná spokojenost. přeji ať se tak daří všem :) .
 

CorwinOfAmber

Znalec fóra
měl jsem na dnešek rezervovaných 12 truhel (aby jich ještě pár zbylo na zítra na dračí matku) a vzniklo z toho 6 modrých stromů, takže spokojenost maximální. teď jen vymyslet, kam je všechny nacpu :-D

furt mi ve městě zavazí okouzlující strom z 2. věku, který už je v trpaslících fakt špatný, jenže když mě je líto ho smazat. je to fakt pěkná budova. no snad se v zimě zase dočkáme zasněženého okouzlujícího stromu.
 

Prealiena

Velmistr písma
Já se fakt bojim, jestli budu muset někdy smazat Eldrasilské posvátné síně, když je mám jenom ze 3. věku.
:(
 

DeletedUser3110

Guest
Mám hotovo 91. úkolů z 1. sady. Ta druhá začne prosím kdy? Myslela jsem si totiž, že okamžitě, jak dokončím tu první. Proto jsem chvátala, abych stačila do 23. 10. udělat i 26 úkolů z druhé sady. Ale asi v tom mám gulášek :)
 

iDavis

Legenda
@Plecnik tá druhá sada ti predsa celý čas beží a môžeš ju plniť zároveň s prvou. ;) Je to sada denných úloh, ktoré sú v druhej ikonke úloh jesennej udalosti.
 

DeletedUser3110

Guest
Máš pravdu, ty dělám průběžně. Díky zbytečně zmatkuji! :)

//odstraněna zbytečná citace, Dellingr
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser4009

Guest
Krásný večer:) Prosím pěkně o info.. Budovy, co se získají a jsou v Shromaždišti se můžou do města postavit kdykoliv i později nebo to musí být jen v čase Podzimní události? Díky:))
 

Darkness2613

Guest
Můžeš je použít kdykoli v budoucnu, pouze když je použiješ a budeš chtít odstranit, nevrátí se ti do inventáře, ale budou prodány :(.
Další věcí je, že bude brzy vánoční event a mohou tam být výhodnější odměny a pokud do té doby postoupíš ve hře, tak budeš mít i vyšší bonusy z těchto odměn :).
 

DeletedUser4009

Guest
Moc děkuji:) No postupuju docela rychle, takže jsem pak zvědavá na vánoční. Teď jsem si vyořechovala hlavně to výhodné na kulturu a obyvatele. Dneska dvě ohrady s modrým stromem a druhou hlavní cenu, tak mě zajímalo, jesli to právě musím postavit všechno hned nebo si počkat, až bude ideálnější prostor ve městě. Ještě jednou díky a pěkný večer..

//Odstraněna zbytečná citace. Forseti
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Prealiena

Velmistr písma
Připojím krátký dotaz.
Má shromaždiště nějakou omezenou kapacitu, nebo do něj můžu cpát budovy neomezeně?

Děkuji.
 

DeletedUser2333

Guest
úkoly super, ale odměny a šance na získání odměn hodně velké zklamání. z 2,2k oříšku 3 budovy.. to není ani 25% šance, sorry jako... Za snahu a za event palec hore, za odměny a šance na ně palec dole
 

DeletedUser4169

Guest
To bude subjektivní, mě to padá tak dobře, že se o tom nemůžu ani snad rozepisovat.. :D
Asi bude i třetí hlavní budova. Možná je to pro nováčky nastavený příznivěji, hraju jen tři měsíce, pátý věk :)
 

Silversnake

Mistr slova
Tak jsem dnes pohořel... hlavní denní =25%, 1hod mi padlo 200 ořechů (7%), druhý hod 140 ořechů (13%), tak jsem je zase utratil a padly mi požehnání, kterých mám plný inventář a jsou mi k prdu....
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser467

Guest
Na betě dnes proběhl update, který změnil bonusy poslední denní odměny "Flourishing Nut Cave". Dříve poskytovala čistě jen kulturu, po úpravě dává kulturu/manu nebo kladívka (podle toho zda jste již v kapitole, kde je mana potřeba nebo nejste). Hráči se proti tomu na betě dost bouří...

Pro 11. kapitolu to bylo dříve 3200 kultury, po úpravě je to pouze 1050 kultury a 1890 many. Pokud se mi podaří zjistit bonusy i pro ostatní kapitoly, tak vám je sem přihodím.

upload_2017-10-19_15-4-51.png
 

Prealiena

Velmistr písma
To je pro mě také zklamání.
Těšila jsem se, že na ni utratím vše, co mi zbude a budu mít krásnou kulturní budovu.
Manu zřejmě ocení hráči ve vyšších kapitolách.
Já zásoby nepotřebuji, dílny mi vyrobí dost.

//Odstraněna zbytečná citace. Nótt
 
Naposledy upraveno moderátorem:

CorwinOfAmber

Znalec fóra
škoda... :( osobně mi budovy co dělají kulturu a zásoby připadnou strašně špatné... kultury málo, zásob málo, cestu to vyžaduje...

taky jsem měl v plánu utratit zbytek za pěkný modrý domeček. takhle to asi zítra vyplácám na ten urychlovač částic.
 

Prealiena

Velmistr písma
Njn, tak si alespoň můžu vylosovat Dračí matku.
Ta budova se mi stejně od začátku hrozně líbila (mám ráda draky a jsem rodinný typ :) ).
 
Nahoru