• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Podzimní událost

Vicky1177

Mistr slova
No hurááá! Jde se na to...

//Odstraněna zbytečná citace, Iddun
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser4108

Guest
Oříšky lze najít na okraji města - a kde teda jsou??? Jo a v pokladu jsem dostal nějaký černý kolečko s otazníkem, ani jsem si nestačil přečíst, co to je. Ať hledám, kde hledám, nikde nic není, v žádným skladu, inventáři, prostě nikde. Ještě se půjdu podívat před barák, ale dost pochybuju, že tam na mě bude čekat ;).
 

OrickJ

Znalec fóra
Oříšky padaju jen občas, tak 1x za hoďku max. Dostaneš oznámení. A poklad? Ty už jsi vybral odměnu? Třeba ti padlo požehnání a to je v inventáři u kouzel.
 

DeletedUser1835

Guest
Musím říct že jsem nadšená z výběru odměn za otevření skořápek, je super že tam už není hafo relikvii na zboží, které mi už přetékají po stovkách a kničemu :) To je opravdu velké překvápení a sem velice ráda. A taky jse mi líbí podzimní pozadí :)
 

DeletedUser2739

Guest
jj přesně, tady patří poděkování, relikvie moc radosti neudělali
 

iDavis

Legenda
Tá jesenná výzdoba tie oriešky pekne skrýva a navyše sa v nej podobajú na niektoré iné dekorácie, už som sa pokúšal zobrať z lesa tekvicu. :rolleyes:

Ale celkovo robí udalosť veľmi dobrý dojem. A prave končím rasu, len včera som zbúral portál a osadnícke manufaktury, takže miesta na prípravu na ďalšie úlohy bude tentokrát dosť. :)
 

DeletedUser3382

Guest
potřebuju radu z trochu jiného soudku - dá se nějak zvednout počet hráčů ve společenství? limit je 25
 

Maxa

Znalec fóra
ne

jinak listove orisky ve slupce od kastanu? ....hmmm. když už nedo vymyslel novou zajimavost, mohl tomu dat i vovy zajimavy nazev.

Odstraně zbytečná citace. Nótt
 
Naposledy upraveno moderátorem:

papap

Mistr slova
Pěkný den.Koukám na ten podzim ve městě a podle mého je ho tam moc.Chtělo to udělat trochu decentněji,podle mého je to dost mlátí do očí.Toho jakože listí určitě méně,né takové barevné velké plochy a i těch stromů mělo být méně barevných.Je mi jasné,že každý to vidí jinak,já to vidím tak...:)
 

DeletedUser4132

Guest
Chci se zeptat kde jsou ty krabicky, ktere mam prejet abych dostal denni odmenu
 

DeletedUser3424

Guest
Tak se snažím hrát nový event, ale od jeho spuštění mi to strašně padá. Protože mi doted vše fungovalo úplně bez problému, myslím že to musí souviset s eventem. Děje se to ještě někomu jinému?
 

Vicky1177

Mistr slova
Po každém update si na to někdo stěžuje. Elvenar je docela háklivý na starší verze prohlížečů a Flashe.

//Odstraněna zbytečná citace, Iddun
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser76

Guest
Zdálky to připomíná šneky s hnědou ulitou. Myslím oříšky. Dnes to po aktualizaci nějak blbne , když se přihlásím na forum spadne mi celá hra.
Takže se přihlašuji a odhlašuji a resetuji jak ty dít :D.
Zkus vše promazat a třeba se sekat přestane :).
 

Maxa

Znalec fóra
misto aby to opravili, dodrbali to jeste vic. motivovat hrace ve spolecenstvi bylo utrpení jak je hra pomala
 

DeletedUser1327

Guest
Moc děkuju za další event a hlavně krásou podzimní výzdobu a atmosféru :cool:
 

DeletedUser2739

Guest
mně to ve hře zamrzá, když kliknu, že chci na wiki, fórum nebo se ppodívat, kolik stojí oříšky...
 
Nahoru