• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Podzimní událost 2018

BiggJOEcz

Mistr slova
Tak jsem přemýšlel, jestli vůbec vzít dnešní budovu, výzkum Amuni prakticky hotov a spěchat v další rase /až někdy bude/ zase tak nepotřebuji ...takže je vhodná spíše pro ty, co jsou několik kapitol zpět a prokousávají se dále... Ještě přehodnotím v zimním eventu, pokud tam kupec bude.
..souhlasím s Tebou. Jak jsem se ze startu na tuto budovu těšil, tak jsem to rychle přehodnotil, neb mi do konce Amuni chybí 5.výzkumů..a ikdybych si naplnil sklady těmito kouzly, tak si říkám v této mé fázi hry .. PROČ :) Abych si následující kapitolu urychlil z 3.měsíců na 2. , a pak o to déle čekal na další rasu? Takže mám jen jednoho kupce na zkoušku a dost. :)
 

Silversnake

Mistr slova
@BiggJOEcz
a co jiného z budov stávajícího Eventu je pro hráče na levelu "Amuni" zajímavějšího? Já jsem pořídil 7 kupců. Mám jedinou kouzelnou budovu, kterou jsem dostal. Lidí mám nyní 32K volných a postupně je utrácím v rámci vylepšení budov, kulturu mám na 160% bez jakékoliv podpory. Většinou jsem na 175%. A teď jak otevřu ještě obytky tak mi přibude dalších 7K lidí. Takže kupce jsem pořídil, protože nikdo neví co nás čeká s "novou rasou". A pokud to bude hodně náročné, tak mám jasno: portál ihned na maximum a pokračovat. 7 kupců je okamžitě 35% zásob a to je slušné.....
 

BiggJOEcz

Mistr slova
Vše je o stylu našeho hraní a herních cílů.. Každý to máme nastavené jinak. Třeba já se už několik kapitol snažím těžit ze hry co nejvíc můžu, proto už asi od dob orků zápasím s populací, která se mi pohybuje stabilně mezi 2k-6k, hraji aktivně turnaje s průměrem přes 2.000 bodů a tady na to potřebuješ jak budovy s populací, tak víc manufaktur, atd.. Koukám na Tvé město, počet obytek i manufaktur. Na to, že jsi na levelu "Amuni" máš 5.dílen, manu 4+5+5 a průměr bodů na turnaj 279b. Proto třeba u Tebe je tato budova určitě ceněná , neb kapitolou se musíš prokousávat podle mě mnohem hůře, a tak nějaké urychlení portálové produkce je víc než vítána... ale třeba se pletu :) Proto pro mě není tento Kupec tak akutní, neb projedu kapitolu dříve a musím se sám brzdit :-D a toto by to zbytečně jen urychlovalo. ;)

A jaká je z tohoto eventu zajímavá budova? popravdě ani nevím.. chybí populace..tak asi 2.set. Ale tam to bude chtít trocha štěstí :)

Odstraněna zbytečná citace. Embla
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Lovec Krys

Legenda
Na populaci bude Zlaté pole.

Taky si nehodlám urychlovat průchod kapitolami - jsem už u půlčíků, tak kupce ani nepotřebuju (pár jsem si jich pořídil na betě pro otestování).

9 studen na cz2(všechny úkoly hotovy), takže 1/3 pokles oproti současným 15. Asi v zimním eventu zkusím to klikání po 50 (klikal jsem po 140), ale nejdříve to vyzkouším na betě. Nebo že by se mi začalo stýskat po letních bednách?
 

DeletedUser5181

Guest
Jsem neskutečně naštvaný.Dnes minimálně 15 losování s 25 % šancí na drop studny přání a nepadla jedna jediná.To musí být rozbité.To není možné,aby nepadla alespoň jedna.

Hele, co je na tý studni tak světovýho? Já tam nic až tak super, abych jí chtěla nějak nevidím, pár jsem jich zkusila, a šly....

Jinak s tou pravděpodobností je to zavádějící číslo 25% šance neznamená, že padne jedna ze čtyř, ani 25 ze stovky..
 

ElfNostradamus

Veterán
...začínám pokukovat i po tom setu č.1 :) + mi to nedalo a jednoho kupce mám taky :) ...nějaké studny se válely ve skladu, zatím nebyl čas a prostor je vyskladnit, po eventu bude určitě zase DB, tak jsem postavil ,,starou,, jen jednu a budu je postupně měnit až jí dojde expirace :)
 
Naposledy upraveno:

iDavis

Legenda
Šetril som měsiční střepiny na dnešný deň, pár úloh ešte chýba ale za zatiaľ získané sa mi podarilo 9 studní. Takže fajn, až bude miesto, všetky pôjdu na plochu. Čo ma ale zarazilo je, že ani raz mi nepadlo požehnání na zásoby, ktoré mi dosť chýbajú..
 

Prealiena

Velmistr písma
Tedy dnešní losování bylo neuvěřitelné. Otevírány pouze truhly za 140 střepin.
1. pokus = 140 střepin
2. pokus = 140 střepin
3. pokus = 200 střepin
4. pokus = 140 střepin
5. pokus = 200 střepin
6. pokus = 140 střepin
7. pokus = 140 střepin
8. pokus = 200 střepin
9. pokus = 200 střepin
10. pokus = Monument prastarých vědomostí

Suma sumárum, 10 pokusů, ztráty žádné, naopak přírůstek 100 střepin, denní odměna, Svatyně hojnosti a 150 paprsků na Kirita.
Doufám, že jsem si nevyplácala štěstí na celý event a přeji ostatním hráčům alespoň půlku té kouzelné chvíle.
 

Lovec Krys

Legenda
@Jarsa Na jedné nic. Ale když jich máš 10+ a vybíráš je pravidelně 2x denně... (samozřejmě stejné množství dia si můžes koupit za pár minut:))
 

DeletedUser3225

Guest
u mě taky dnes...žádný mínus,Monument i Kirit je doma....s plusovým nárůstkem střepin...:)
 

Prealiena

Velmistr písma
Se mi zdá jestli Inno úmyslně nepřehodilo procenta na výhry. Že by třeba chtěli podpořit zájem o nové budovy tím, že tajně v určité dny zvýší šance na střepiny zpětně, aby to hráče motivovalo více losovat.o_O
 

Luciasek-86

Znalec fóra
Mám na vás dotaz, možná jsem slepá, ale koukám na to už půl hodiny a pořád tomu nerozumím :-D
Ve druhém setu se dají dvě budovy sehnat za střepiny a dvě v denních úkolech. Svatyně Kirita byla již 1.10., tu jsem nezískala, ale dále ji vidím s otazníky, tedy bude asi ještě jednou. Ale co svatyně Kraraka? Zatím v denních odměnách nebyla a ani v seznamu ji nevidím. Jak se tedy dá získat?
 

Angedev

Velmistr písma
@Luciasek-86 : Podle vyjádření Forsetiho provázané budovy podruhé nebudou. Pokud tedy svatyni Kirita nemáš, bohužel už ji nejspíš nedostaneš. Svatyně Kraraka zatím ještě nebyla ani na betě a nikdo kromě Inna neví, kdy bude. Také ji netrpělivě vyhlížím :) Můj osobní odhad je, že na betě by mohla být zítra (u nás o týden později), ale nemám to ničím podložené, jen tipuji :)
 

DeletedUser4169

Guest
S karakem resp. setem bude problém, jestli bude až za posledním dablem...
 

Angedev

Velmistr písma
@athlan : Taky se modlím, aby byl double ještě po svatyni Kraraka. Nemohu teď plýtvat na double, protože pak by se mi mohlo stát, že budu mít na svatyni málo pokusů a nepadne mi. A double potřebuju na třetí hlavní budovu... Jsou to nervy :D
 
Nahoru