• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Podzimní událost 2018

DeletedUser341

Guest
Pořád chybí poslední budova z prvního setu :(
Vzhledem k tomu, že nemám Kirita, tak mne Krarak zas tolik neinteresuje :) (ale kdyby padl, a s ním všechny hlavní, tak sice nebudu dostávat výzkumné body, ale i tak to bude slušný set)
 

DeletedUser3281

Guest
On brzo bude ten malý event a poslední dobou mi přijde, že v něm jsou lepší budovy a jisté, než v tom velkém. Stále ale doufám, že ten první set získám, chybí mi dvě budovy a mám 1100 střepů. Tak snad bude štěstí.
 

Prealiena

Velmistr písma
@ElfNostradamus 8 dní?:eek:
Event má končit 22.10. takže jsou neznámy už jenom 4 dny (po Krarakovi).
Ověřovala jsem u iDavise, na Gems i na Platinum leaf a všude uvádějí konec 22.10.
I když ta tabulka na 30 dní na Gems mě neskutečně znervózňuje.
 

DeletedUser3281

Guest
Ne za 4 dny to na betě končí.
 

Přílohy

  • 2018-10-11_221938.jpg
    2018-10-11_221938.jpg
    66,2 KB · Zobrazení: 64

DeletedUser5181

Guest
ExplorerFfff Mám to podobně, v jednom světě bude opět paskvil nekompletní, v druhým živím optimistickou naději s 1200. Když zmizel Beranodědek celkem jsem si oddechla, ale i tak mi chybí :)
 

DeletedUser3281

Guest
Oni na gems změnili trochu systém, podle mě tedy jde o šablonu nebo systém, nevím co používají a mají to připravené dle minulého. Pochybuji že by pak něco následovalo.
 

ElfNostradamus

Veterán
...tím pádem se tam již jen vejde jedna setovka, jeden double, rajčata a kupec?! ...pouze odhaduji :)

...aaa kupec je již na světě :)
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser3281

Guest
No je to pro mě nejhorší event zatím vůbec, hned z několika důvodů ale má i světlé stránky

+ kupec a nové požehnání
+ poprvé rozumné sety
- jiné budovy těžká bída, hlavně na kulturu (první den jinak suchý z nosu)
- náročné získání setů, příliš moc budov setu, druhý set by byl lepší jako první
- od změny algoritmu to padá málo, z eventu jsem měl vždy více jak 10 budov a to luxusních, tento event mě to dohnalo chtít set, protože tam nic lepšího prostě není
- příliš moc double, málo budov
- chybí budovy na turnaje (chtěl jsem je zkusit)

Jako pokud se mi set podaří, věřím že tak nějak spokojený budu, měl bych set + 2 panáky + 2 kupce = 9 budov, což ale oproti wood eventu je bída kdy jsem získal 21 budov celkem. Od změny algoritmu to padalo pak okolo 10 ale z těch rotujících truhle to šlo točit lépe, takže asi musím konstatovat, že ten cirkus bude nejlepší možný systém.
 

DeletedUser3281

Guest
A dnes tam máte znovu kupce, takže během tří dní bude poslední set... to je fakt podraz, udělají dobrý set ale udělají to taky aby člověk získal max ten set.
 

Lovec Krys

Legenda
A mnozí ani ten set nezískají celý. Neboli jeden z mých důvodů, proč si i přes lepší sety raději vybrat nějaké ty denní odměny.
Nevěšte hlavy, za chvíli nás čeká Helloweenský event.
 

DeletedUser3281

Guest
To ano, já bych si vybral ty denní ale ono bohužel tam kromě panáka nebylo nic co by se mi ve městě reálně hodilo, proto jsem sáhl po setu, prostě ten set je tak nějak nutná věc, jinak bych asi musel jít po urychlovačích a tam popravě si říkám - proč trávit tolik času eventem, když cílem je pouze si urychlit hru, reálně asi dojde k tomu, že čas ušetření urychlovačem strávím eventem a tedy vlastně nic neurychlím.

... samozřejmě urychlovače rád, chápu jejich význam večer, a tak, jen z principu jít jen po nich jako to dočasných itemech mi nepřijde výhodný.
 

DeletedUser5012

Guest
Já jsem ráda,že dali ještě jednou kupeckou základnu,jsem na konci orků,takže kulturně pop. budovy stejně za chvíli bourám a sety také v téhle fázi hry pro mě nic moc.
 

DeletedUser5055

Guest
Ahoj všichni, na událost jsem se hrozně těšila, ale teď mě to zklamalo. Nevím, kolik bylo úkolů (100?), ale už mám všechny splněné (přestaly se mi nabízet). Jediné, co se nabízí, je jeden denní. Když jsem si to tak spočítala, tak i kdybych si počkala na akci dvojnásobného počtu bodů, tak poslední budovu nedostanu. A to jsem úlomky používala s rozvahou, především na dvojnásobné akce nebo budovy do sady.
Netušila jsem, že 3 hlavní budovy nebudou v jedné sadě a že nebude možné je obě sesbírat bez použití diamantů nebo své kreditní karty.
Takže teď vím, že mi z každé sady chybí minimálně dvě budovy a nemám šanci ani jednu doplnit, nebo jen mizivou.
Nadšení a očekávání opadlo a zbylo jen nepříjemné čekání na konec události "jak to asi dopadne".
 

Lovec Krys

Legenda
Úkolů je 86 (loni bylo těch 100 nebo i přes 100 - nechce se mi to teď hledat), střepin a tedy i odměn lze získat méně než loni. Navíc jsou odměny celkově horší než loni a loni ještě nebyly sety, takže hlavní odměny byly hezké budovy s hezkými statusy (já samozřejmě získal jen první 2).
 

ElfNostradamus

Veterán
Fairy a další...Bohužel v dnešním světě není nic zadarmo, kromě svážení neziskovkama od afrických břehů pubescentů a mužské populace na gumových člunech, kde se i dá slušně vydělat...:) ...se jinak musí za zábavu platit. I Matějská něco stojí a to že dost, do divadla, kina, koncert je třeba koupit lístek a ano i toto je zábava. Proto si za kvalitu je třeba připlatit / i ,,stvořitelé,, musí z něčeho žít/ nebo se spokojit s tím co je zadarmo a vést se na té vlně, kam zadarmo dosáhnu, případně skončit a najít si něco jiného bezplatného, vše je dobrovolné. Toto je ,,prosím,, realita. Hezký den
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser3281

Guest
Jenže pokud si spočítáš reálný postup ve hře, zjistíš že vylepšení které získáš ti zcela smaže zdražení a celkové ztížení herních podmínek, my jsme to počítali se slečnou a ona prostě po tomhle zjištění rezignovala na výzkum, jede si turnaje, eventy a dobrodružství, výzkum pojede možná někdy dál až jí tohle zase přestane bavit. Reálně je tak výhodnější stagnovat, sice máš staré budovy ale vlastně o nic zásadního nepřijdeš.
 

DeletedUser5181

Guest
ExplorerFfff Muj pohled na věc je "přivolám-využiju-vykopnu" :)

ElfNostradamus Furt to není WOTko, elvenar nemá ten princip "zaplať a vyhraj" tolik implementovanej. Celkem i z důvodu, že z něčeho to musí být živo, jsem cosi nainvestovala.
 

DeletedUser341

Guest
Jo, tak vylepšení velikosti oddílu, to je kapitola sama pro sebe :D
Ale dostáváme se lehce (silně) off-topic, tak bych to utnul :)
 
Nahoru