• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Podzimní událost 2018

DeletedUser3281

Guest
Konečně na betě poslední dílek setu :) Dnes asi na 4 pokus získána čtvrtá budova prvního setu a 1000 zůstalo.

Takže během posledních dvou dní, bude ta poslední kulturně populační budova a odhaduji, že jeden double?
 

Prealiena

Velmistr písma
Typla bych to na 21.10. double a Rajčatovou soutěž si nechají na konec. Je nepravděpodobné dát double na poslední den, ale ten double tam prostě být musí!:mad::cool:
 

DeletedUser5181

Guest
ExplorerFfff Taky dobrý. akorát jsem vzala na 2 pokusy dvě.Když ten set poskládáš podle návodu, zadní barák obávám se bude v dotyku jen s třema barákama, takže pro sichr přidám "vstupní bránu" jednu i zezadu......
set1.png
 

Slavkov

Pozorovatel
čekal jsem na vstupní bránu a tak jsem se 4 x pokusil ji získat, po 4 pokusu mi už nenaskočil další úkol tak už ji dnes v žádném případě nezvládnu, už mám jen úkol na zítřejší den. jak podivné, že?
 

DeletedUser3281

Guest
Já chtěl taky ještě jednu... a stálo mě to 400 a nic... tak lituji, že jsem to pak zkoušel :D Když tam dá, dvě vytříská z toho šikovně totiž dva střepy denně ale tak co už. Riskovat a zkoušel dál nebudu.
 

greenhornjerry

Pokročilý žák
Jen aby to nedopadlo jako posledně. Dříve taneční plocha vytvářela zásoby.Od čtvrtka 20. září 2018 po nahrání nové verze 1.63 Nyní drahokamy, ale když po ukončení výroby na ně kliknu zmizí bůhvíkam, ale nepřičítají se narozdíl od zásob!!! 81/24hod, kde tedy jsou za 20 dní od změny -děkuji pěkně. Máte v tom asi bordel holenkové...
 
Naposledy upraveno:

Embla

Hlavní moderátor fóra
Elvenar tým
Pokud máš pocit, že se ti drahokamy nepřičítají. Napiš na naší herní podporu, tam se ti na to podívají. Tady tvůj problém nevyřešíme.;)
 

DeletedUser3281

Guest
Tak na té betě je dnes ta knihovna, pokud bude poslední ta budova co ještě nebyla, tak double po posledním setu nebude žádný. Mě to nevadí, naopak mi to vyhovuje. Ale asi to některé zde nepotěší.
 

Angedev

Velmistr písma
Zrovna na to koukám, jestli to myslí vážně, mně teda radost opravdu neudělali... :confused: A navíc si ani nemůžu dovolit čekat, jestli náhodou nebude na betě double ještě zítra, protože bych mohla propásnout poslední :( Ráno jdu do práce, takže čekat do půlnoci si moc nemůžu dovolit :(

@Forseti : Ty bys nám nemohl prozradit, jestli se ještě dočkáme dvojnásobku? :rolleyes::)
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser4169

Guest
Na betě dnes dabl je, s tou knihovnou. Což je samozřejmě naprd, raději bych urychlovače, ale dabl to je.
A pokud teda blbě nečumím, na betě už všechny setovky byly.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Angedev

Velmistr písma
Fakt? Tak to by bylo super :) Gems double nemá uveden... Urychlovače by se sice hodily o něco víc, ale hlavně aby byl double :)
 

DeletedUser341

Guest
Já se musím zpětně pochlubit, včera jsem jel pokračování seriálu "beru jen truhly za 50":
1) na vedlejším světě první truhla 90 střepin, z druhé budova
2) na hlavním světě první truhla 5 bodů, 2. truhla 90 střepin, 3. truhla 90 střepin, 4. truhla budova

Takhle kdyby to jelo pokaždé :D
 

DeletedUser3281

Guest
Tak ano, tím ještě lépe, poslední den, do dvou ráno bude fajn budova a ještě double, což je pro mě na prd, ale přítelkyni to pomůže asi k druhé budově kterou nikdy nebude stavět :D
 

DeletedUser5999

Guest
Ahoj.Jsem tu nový,tak nevím, jestli reaguji na správném místě.Jen k podzimní události 2018 jsem se chtěl zeptat,kde mám vzít střepiny na losování druhé budovy z propojené sady , když už 12 dní před koncem události mi došly úkoly,tudíž nemám šanci tuto sadu dokončit.Z deních úkolů kdy dostanete pouze 35 střepin denně se to opravdu nedá.Proč ty úkoly nejsou neomezeně až do konce události třeba opakovaně.Děkuji za odpověď.Klokan63.
 

DeletedUser341

Guest
To je tak v každé velké události. Poslední "hlavní" odměnu lze získat jen velmi těžko - v podstatě je k tomu potřeba buď hodně štěstí, a nebo hodně diamantů :)
 

Vicky1177

Mistr slova
Tak, tak. Když nechcete platit Inno za diamanty (mimochodem 500 diamantů za 100 střepin, čili prakticky za nic ...:eek:... a zaplatit 500,- Kč jen za pár otočení s nejistým výsledkem-1000 střepin za 2250 diamantů, hmm, když je dám do budovy, budu mít budovu, ale platit za urychlovače nebo VB, to fakt nechceš...), tak je v každé velké akci vždy potřeba mít hodně štěstí v doublech, aby padaly střepiny navíc, ne urychlovače, VB nebo deště mincí. Takhle se mi podařilo udělat jednu z hlavních, už nevím jestli druhou nebo třetí v zimním eventu, když jsem na startu točení byla na nějakých 60 procentech chybějících k dosažení...
 
Nahoru