• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Podzimní událost 2018

střepin je dost, ale člověk musí ignorovat všechno ostatní, točit jen v doublech a doufat, že mu kirit a ten druhý padnou na co nejméně pokusů. Sám jsem napnutý, jestli mi to vyjde, ale počty jsou nadějné
 

DeletedUser3225

Guest
No..všechno pěkný...jen se ptám...má to cenu za ty parametry těch budov? Já mám jen ty dvě první a to jen,že to tam prostě padlo,když jsem šel po urychlovačích apod... všechny úkoly mám nenásilně za sebou..a to mám 330/800 těch skořápek .. není místo na neefektivní budovy...jako být tu něčo lepšího,asi bych to prožíval víc...
 

DeletedUser341

Guest
Já asi nějak nechápu, jak může někdo, kdo umí alespoň základní počty, označit letošní setovky za neefektivní - zvlášť pak tu poslední ;-)
 

DeletedUser341

Guest
Tak v Amuni je to úplně jasné - 3. cena dá stejně lidí co obytka na max a má stejnou velikost... Oproti obytce navíc kulturu, surky, a když ji napojím na nějaké části ssetu, dá víc surek a víc surek... :D

2. cena dá o 300 lidí míň, ale taky je o políčko menší... Zbytek příběhu je stejný => obě ty budovy jsou efektivní i samostatně, a když k nim získáš jakoukoli část setu navíc, jsou super!
 

DeletedUser3225

Guest
tak když započítám čas,náklady, místa na umístění setů...nahodím kouzla na manufaktury a jsem někde jinde..:) U postavenýho obydlí mám navíc "bonus" v podobě mincí... a podotýkám,jde o můj styl hraní, zastavění města....
 

DeletedUser5012

Guest
Tak se mi podařilo na 2 světě včera dokončit event,losovala jsem po půlnoci,chybělo mi asi 700 bodů do konce,dala jsem to s 1000 střepinami a padlo 5x pole.Otevírala jsem jen ty nejmenší truhly. Zbylo mi asi 400 střepin,na poslední 2 setovky.
 

DeletedUser341

Guest
@crueface - "bonus v podobě mincí"... jedna obytka, kterou vyměnim za setovku, mne asi nevytrhne... ta kultura a suroviny, které dostanu místo toho, jsou větší bonus, ale jak píšeš - jde o styl hraní :)
jen prostě mi přijde nesmysl nazývat ty budovy neefektivní, protože to rozhodně nejsou :)
 

DeletedUser2988

Guest
Pro me je nesmysl za kazdou cenu někoho presvedcovat o opaku. Kdyz je pro nekoho neefektivni, tak je neefektivni pro nej, a naopak. Pro me jsou sety take k nicemu a nikdy je nevyuziju.
 

ElfNostradamus

Veterán
Já jen trochu doplním, že jsme se nesnažili někoho přesvědčit k získání setu, jen o to, že je konečně k něčemu, což se dřívějších eventů netýkalo a nyní pro některé včetně mne jsou oba sety natolik zajímavé, abych je chtěl získat a postavit. Jinak at´si každý hraje jak je mu po chuti a přeji hodně štěstíčka, které je velmi třeba k získávání svých vyhlédnutých budov. hezký den :)
 

DeletedUser3225

Guest
Pro me je nesmysl za kazdou cenu někoho presvedcovat o opaku. Kdyz je pro nekoho neefektivni, tak je neefektivni pro nej, a naopak. Pro me jsou sety take k nicemu a nikdy je nevyuziju.
Ano,přesně takto jsem to myslel ...;) Požehnání jsou pro mě daleko lepší variantou...
 

DeletedUser5637

Guest
A já musím říct, že tentokrát mě event moc baví.. Zajímavé jsou pro mne oba sety, každá surovina či peníz navíc se hodí.. Snažím se o sadu Dožínkového chrámu ( oba dva nedám) a teď už si musím sedět na rukou, abych šetřila střepiny až do 20.10...
Jenom škoda, že úkolů v první sadě bylo celkem málo, kdybych teď nebyla závislá jen na denních úkolech a poházených střepinách, víc by mne denní odměny bavily a mohla bych o nich alespoň přemýšlet..
Za mne je event prima, lepší než kdyby nebyl :)
 

DeletedUser3459

Guest
Len pripomeniem, že Přehled události je v tejto chvíli kompletne doplnený o všetky úlohy aj denné odmeny až do konca udalosti.
No to je super, takže zase budovy o ničem. čiste na kulturu dvě a na semena/manu tři. A ještě k tomu miniaturní. To jsou pěkný počty na měsíční událost!!
Že se nestydítě po mě ještě chtít peníze abych si něco koupil!
 

ElfNostradamus

Veterán
Vše je dobrovolné, dokonce i tvá účast jak ve hře tak zde :) a nikdo po tobě peníze nechce :) nebo si hned kupuješ každou reklamní věc co vidíš v televizi?? Pokud se ti nic nelíbí nyní, pokračuj ve svém standartu jako dosud a třeba se ti něco zalíbí hned v dalším eventu, který brzy bude, doufám, že už máš koupenou a vydlabanou dýni a na krk si dej česnek, at nemáš zlé sny :) hezký večer jinak.
 

DeletedUser3281

Guest
No trochu ti budu oponovat, dobrovolné je pouze tu hru hrát. Ale když už jí dobrovolně hraješ, tak tyhle eventy jsou strategicky povinné. Bez nich prostě hrát rozumě nejde, to co lze stavět ve výzkumu stojí za víš co. Takže pokud jsi zvyklý hrát s eventy, jako že já ano. Tak musím říct, že mám podobný pocit. Jako nestavím se z toho na zadní, ale vnímám určitou míru zhoršení. Zcela určitě jsme testovací králíci a podléháme AB testování.

Pokud jsi strategický hráč, tak ve hře prostě člověk musí povinně hrát turnaje a eventy, vypustit zatím lze dobrodružství, protože to nepřináší příliš moc výhod.

Kdysi zde psal hráč, nebo hráčka, že na eventy kašle a jede jen to co má ve výzkumu, pohledem do jejího města mi bylo jasné, že etapou čarodějů asi nemůže projít, protože měla tolik budov aby udržela bez eventů produkci, že nezbylo téměř místo. Je to volba ale pak tu hru spíše nehraješ, než hraješ.
 

ElfNostradamus

Veterán
...a je tedy povinné snad hrát celou tuto hru s tímto přístupem?...a když už ji hraješ a chceš hrát, tak jedeš i v rámci svých možností i turnaje, eventy, DB.... a opět tedy zmíním onen ,,pro mne,, velmi výhodný set, který může některým hráčům pomoci...tento event je za mne zdařilý a velmi povedený a to hlavně díky setům, pokud je někdo jinak zaměřený hráč nebo neměl tolik štěstí či špatně stanovil taktiku nebo priority počká si na další event...a asi tímto vše k tomuto tématu a jako vždy a ve všem, někdo bude spokojen více někdo méně někdo vůbec :)
PS. ..chodím se sem především bavit, relaxovat, uvolnit od všedních starostí a to přeji i všem ostatním
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser3281

Guest
No říkám, povinné to není, ale pokud už hraješ, tak defakto musíš i tohle. Jinak prvný set chci, a je výhodný, strategicky ale stejně mi vadí, že nejlepší kulturní budova byla první den, potřeboval jsem vyměnit... tak honím co jde aby byl do zimního v amunech a vyměním snad tam vše, ale ano tento set je poprvé opravdu smysluplný :) Jen prostě i když ten set chci, tak mi stejně chybí více těch panáků na konci :)
 

Vicky1177

Mistr slova
Tak teď jsem se dost hodně pobavila. Aktuálně nic neprodávám a skutečné peníze tady po nikom opravdu nechci... :rolleyes: I když, nechce mi někdo koupit nějaké diamanty? P.S.: sarkasmus, kdyby někdo nepochopil :)
Ano, set 1 je hezký a smysluplný, ale chtělo to víc štěstí, jaksi se nezadařilo.
 
Nahoru