• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Přepracování bojového systému

DeletedUser2116

Guest
Další vtipálek a nesmyslný výkřik do tmy. :D Zjišťoval sis někde, kolik miliónů lidí tuhle hru hraje? Nemyslím v ČR, ale všeobecně. Vážně si myslíš, že když cca 500 hráčů už do hry neinvestuje, že to Inno nějak pocítí? :D :D :D Pro Tvoji informaci, vždy se najde někdo, kdo si rád připlatí, třeba nový hráč, který je touto hrou ještě nepolíben.
 

DeletedUser2241

Guest
Ty jsi zase chytrolín, co.... Když se vám něco nelíbí držte pusu a krok, hlavně nekritizujte, nic neříkejte... Prostě do Elvenaru už peníze nebudu investovat. A přeji si, aby to udělalo co nejvíce lidí... Třeba to tvůrcům hry dojde... A ty chackere si jdi trolit jinam :)

//Odstraněna zbytečná citace, Iddun
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser2116

Guest
Já neříkám, abys držel pusu a krok a nekritizoval. Kritizovat umí každej, ale málo kdo napíše konstruktivní kritiku, jestli Ti to něco říká? Však já zas kritizuju (nekonstruktivně) Tebe a taky se Ti to nelíbí, co? Já si budu trolit, kde se mi zachce, Ty mi nic nařizovat nebudeš. ;)
 

DeletedUser292

Guest
chacker: Jasně, o mezinárodním obchodním právu vím fakt úplný prd...právník nejsem, ani nebudu. Ale vím, že obchodní podmínky i veškerý smlouvy musí být v souladu s platnými zákony. A vzhledem k neustálýmu ladění zákonů v zemích EU asi velký rozdíly mezi německým a naším nebudou....
Pochybuju o tom, že když ti někdo z Německa prodá motorku přes net, platbu nechá provézt přes jinou firmu a nakonec dojde kolo, tak bude prostě všechno v pohodě, protože měl v obchodních podmínkách napsaný, že zboží se může cestou změnit. :D:D:D
Bohužel je mi v tomto případě trapný se na to právníka vůbec zeptat... bojím se že by z toho byl asi dost špatnej, na jakou blbost se ho vůbec ptám. :):)
Ego je mi ukradený, vadí mi (podle mého názoru) nefér jednání a jenom na to poukazuji, nakonec se snad nacházíme stále v sekci "diskuze o hře". Každej, kdy do téhle hry dal nějaký peníze je na 100% natolik inteligentní, že do sporu kvůli nějakým dejme tomu 1600 dia (tolik asi stojí všechny runy na jehly) určitě nepůjde..to si spočítá každej.

Já teda nevím co přesně je na mé kritice nekonstruktivní..... podle mě je to napsaný celkem polopaticky.. :D:D
Co se týče těch jehel, tak to podle mě fakt normální není - za tím si budu stát. Jak jsem psal, je to úplně stejný kdyby najednou šneci dávali jen polovinu lidí a kultury. A opravdu to nehodlám řešit s právníkem... :D:D Ale stejně by mě zajímalo jak by Inno reagovalo na nějakou předžalobní výzvu na vrácení dia investovaných do jehel (dia, ne peněz za dia)... :D:D
A na tvoje miliony lidí ve hře můžu podotknou akorát to, že na betě jsem stále kolem 100 pozice, do hry jsem tam nedal ani korunu a nijak moc se tam tomu fakt něvěnuji.. takže to zas takový počty určitě nebudou.. určitě ne těch platících. Těch co se jednou přihlásí a tím skončí možná miliony budou, ale o ty tady nejde.
Ale mě to je stejně fuk, já jim prostě stejně zatím nic nedám a věř tomu, že takových jako já - kteří přece jen před tím něco sypali a ted na ně prdí je dost... :):)
A s tou doménou sorry, já na to fakt ani nekoukal... což jsem teda mohl. Jako jsem nekoukal ani na obchodní podmínky.... :D:D

Určitě bude časem hrát spousta nových hráčů (kteří nebudou zklamaní tím vývojem), ale bohužel ti nejaktivnější z nich relativně brzy narazí na orky na mapě a minimálně je to naštve...a zase tu budou další co ztratí chut do hry.
Nepředpokládám (a ani nechci) že by Inno kvůli 500 hráčům zkrachovalo, to ne... ale účelem podnikání je vytvořit maximální zisk a podle mě si ho tímto spíš krátí...což je v konečném důsledku špatně i pro hráče.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser592

Guest
Taky mně ani nehne, byla jsem nakřáplá, že zainvestuji aspoň do stavitelů a nějaké té kulturky s lidma, ale teď už jim na to kašlu, já si ráda vybojovávám provincie, ale odteď, po té jejich super změně čekám jak dlouho na dostatek vojáků a stejnak končím u výkupu, mělo to být volitelné, zda-li střet vybojujeme (čas na výcvik ztracený a kladívka), nebo je vykoupíme ( čas na výrobu surovin a peníze). Ty boje žádná snadná práce nebyla, když se člověk dostal na začátku hodně rychle napřed, tak pak třeba také chvilku čekal na výzkum jednotky a mezitím si poradil jak dovedl s tím co má. Teď mám vyzkoumané téměř všechny jednotky, vyjma včelího jezdce a lovce, maximum rozšíření oddílů a stejnak mám problém ubojovat dva střety jednou za dva týdny na mapě, předtím jsem s výcvikem dávala denně tři střety, postup pomalý dopředu tam byl, sice čekám den a kus už na provincii, ale pak mi svítí dlouho než nějak nastrádám dostatek surovin, to fakt nemám málo bonusových manufaktur. Už bojuji opravdu jenom v turnajích, ubojuji i to čtvrté kolo, ale do pátého se nějak nedostávám.
 

DeletedUser292

Guest
Bohužel to přesně o tom je... průměrný hráče to nijak neomezuje a neblokuje. Těm je to fuk, nebo jim to naopak vyhovuje. Ti nadprůměrní, hravý a dobří to mají ted hold blbý...
 

Tequard

Pokročilý žák
Co jsem nějak nepochopil je proč se čarodějnicím zkrátil dostřel ze 4 na 3 . Už takhle se z nejlepší stala totálně domršená jednotka a tohle tomu nasadilo absolutní korunu . Na automat jsou prakticky nepoužitelný a i ručně je to opruz . Kdyby ji zrušili vyšlo by to stejně.
 

GorGlin

Veterán
to by ale museli řešit
takhle jí zrušili a měli s tím polovinu práce.
dábelská kouzelnice 4x a k tomu další jednotky byla skoro neporazitelná a když krocli nepřálele, museli umravnit i hráče, to je přeci jasné
o tom, že si nemůžem armádu dělit do osmi jednotek nebudem mluvit, to je přeci detail, který na boj jistě nemá vliv
a navíc, je pořeci nesymsl, aby dvě různé jednotky měli různí parametry, to by byl takový zmatek
 

DeletedUser818

Guest
Tak jsem si po dlouhé době vyzkoušel boj (zda-li se tomu tak dá říkat) a musím uznat, že to je důkladně promyšlené, ale na to jim kašlu, ať jdou s celou armádou a jejich důkladně promyšleným bojovým systémem někam.
S přáním úspěšného boje přeje Jordy278:mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:

//Opraveny nevhodné výrazy, Iddun
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser32

Guest
Bojový systém je naprosto k ničemu, v podstatě už člověk nemá šanci se bojem rozšiřovat, před touhle změnou mě hra bavila, teď už to zapínám stále méně často a pokud to zůstane stejné, asi se na to časem vykašlu úplně.
Jediné kde se to to ještě dá, jsou turnaje, ale to je mi vcelku k ničemu, když postup a rozšíření je možné pouze za nově dobité provincie.
 

DeletedUser2333

Guest
Já nebojuji nikde, at jsem kamkoliv poslal své maximální počty, všude jsem dostal na (_|_).. nejvíc mě štve to, že i když už jsem si ujasnil, že válkami střet nevyhraji, musím mít ve městě kasárny.. proč nejdou zbourat nechápu
 

Deleted User - 42211

Guest
Chvilku jsem si dala od bojování oraz a jen jsem získávala okolní provincie, aby průzkumník nezahálel... No, stále nade mnou mají početní převahu a i tak jsem zvládla vyhrát provincii bojem. Chce to jenom zapojit hlavu... Navíc po nápovědě, která byla do hry vložena, stačí jenom koukat, které jednotky jsou nejlepší

CeSnM.jpg
 

DeletedUser592

Guest
Milá regular, abych měla jenom takovýhle rozdíl v převaze bych si počkala dost dlouho, tohle ubojuji i já ;). Jsem přešla na výkup, protože bych se asi načekala hodně dlouho než se dostanu pořádně do orků. Sice jsem teprva na konci výzkumu víl,ale dopředu vím, že docela potřebuji místo na ty orky. Jak rádi namítáte je to logická hra a člověk musí počítat se vším, možná v příhodný okamžik zase postavím tábor žoldněřů, cvičiště i jehly, ale zrovna v tuto chvíli fakt počkám až vše doladí.
 

DeletedUser2333

Guest
já to ted zkusil.. nasadil jsem proti mágům - dle tabulky na ně jsou nejlepší sekerníci a kušníci.. oddíl sekerníků a kušníků mám 114 - celkem 5x. Bojoval jsem proti 3x80 jednotkám mágů. (jak moji tak nepřítel po 2 hvězdách) a opět mě totálně zmasakrovali (lučistníky sundali na jednu ránu a než k nim lehkooděnec dolezl, měl tak low hp že neubral ani tuk)... je zde nějaká šance, že budu moci zrušit totálně zbytečné kasárny (nenašel jsem nikde diskusi ohledně řešení této možnosti bourání) nebo tam ten hnus bude zaclánět celou dobu co budu hrát?
 

Deleted User - 42211

Guest
Drahá mourimko, když už se tu oslovujeme tímto způsobem, budu v tom pokračovat ;) Já nebojovala 3 týdny a stačilo to. Před 3 týdny byl nepřítel ve více jak dvojnásobné přesile. Jak jsem šla dál ve výzkumu, tak se to pěkně snížilo. Ted to jde levou zadní.

Safa, ono je třeba taky koukat, kolik mají bonus na protivníkovi. Proti jednotkám, co mám v boji, tak jsou také doporučovány 4 typy jednotek, ale pouze jedna je ve velké výhodě, proto do boje zapojím tu jednu. Jak jsem psala v minulém příspěvku, je třeba se dívat na popis jednotek, ne jen na to, co zasvítí, když na ně najedu myší :p
 

DeletedUser592

Guest
Safa na tohle jsou velmi dobré jehly, ty ti vylepší kušíníky, co to jde. Na tom jak účinný boj to bude a zda jej nebudeš muset opakovat, protože byl neúspěšný, záleží to na spoustě věcí, např. na tom jestli nemáš proti sobě pouze jeden druh jednotek (již vzpomínaný mág např., ale i kněz, vílí čarodějka ...), nebo naopak druhů více. To jest jestli proti tobě nestojí nějací obrněný střelci, střelci, lehkooděnci, nebo těžkooděnci. Na každou z těchto jednotek účinkuje jiná tvoje jednotka, kterou máš, nebo ji vyzkoumáš. Na tobě je v tomto případě útočit s rozumem a bránit slabší jednotky před těma proti nim určenými. Dále záleží na rozdílu síly bojových oddílů. Pokud je ten soupeřův hodně vysoký, asi si v boji vážně neškrtneš. A v neposlední radě terén. U nepříznivého je to opravdu těžší.
 

DeletedUser292

Guest
Ahoj,
jsem rád že ti to jde regular96. Nicméně v tvém případě to je boj zhruba na úrovni posledního kola turnaje před upgradem 1.18....bohužel.
Schválně jsem zvolil stejný počet jednotek protivníka jako v tvém případě a budu velmi rád jestli mi někdo poradí co s tím mám teda dělat. Případně jestli mi kdokoliv řekne kolik měsíců (či let) si mám počkat...... :):):)


boj.jpg


P.S: Já to téma stále beru vážně a není mi jasné proč se moderátoři chovají jako že nechápou o co tu jde!!!
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru