• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Mobilní verze Elvenaru

domih

Pokročilý žák
Apka se mi velmi líbí. Grafika super, i ovládání. Musel jsem si zvyknout na ovládání. Všechno funguje. Díky Super:):):)
 

DeletedUser4427

Guest
Ahoj, nevim jestli to patri sem, ale stala se mi takova nemila vec.

Vcera jsem si stahla aplikaci, propojila s facebookem a ejhle mestecko zacalo znovu... Tak jsem si rikala, njn dejme tomu na mobilu to rozjedu znova....ale dneska zapnu hru na pocitaci, jako vzdy se prihlasim...a to stejne startovni mestecko najdu i v prohlizecove verzi...mela jsem par budov, ktere jsem nasbirala pres orisky a ty uz nemam sanci sebrat znova :(
 

DeletedUser4131

Guest
Zdravím, na iOSu mi nejde přidávat VB do prastarých divů, nevidím nikde Trh ani turnaj, kdy to bude dostupné?
 

Jaja07

Znalec fóra
Ja som si aplikáciu stiahol niekedy v júli, keď ešte nebola dostupná cez oficiálny zdroj. Môžem povedať, že výkonovo a stabilitou bola na tom naozaj hrozne, napriek tomu že mám Android 6.0 na pomerne novom modeli Galaxy J5 2016.
Mám ten samý mobil a nejede mi,načte 7/16 a potom se sekne a hotovo:(
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Ahoj, co se týká problému, kdy se načítání hry zasekne na 7/16, tak jsme při pokusu o ověření této chyby došli k tomu, že problém je pravděpodobně v paměti RAM. Při sedmém kroku instalace totiž dochází k načtení všech herních objektů, pokud tedy máte paměť RAM příliš malou, nemůže být instalace úspěšně dokončena. Doporučuji tedy před instalací zavřít všechny spuštěné aplikace a zkusit hru nainstalovat znovu.

Pokud to nepomůže, nezoufejte! I nadále se budeme hru snažit optimalizovat, takže za pár týdnů bude aplikace možná fungovat i na výrazně méně výkonnějších zařízeních. ;)
 

DeletedUser2333

Guest
Já bych se chtěl zeptat, dle čeho se vybírá při sousedské budova na kulturu, kterou budu sousedovi motivovat? Protože co když mi to u souseda vybere budovu, která mu dává kulové?

Díky
 

Jaja07

Znalec fóra
Ahoj, co se týká problému, kdy se načítání hry zasekne na 7/16, tak jsme při pokusu o ověření této chyby došli k tomu, že problém je pravděpodobně v paměti RAM. Při sedmém kroku instalace totiž dochází k načtení všech herních objektů, pokud tedy máte paměť RAM příliš malou, nemůže být instalace úspěšně dokončena. Doporučuji tedy před instalací zavřít všechny spuštěné aplikace a zkusit hru nainstalovat znovu.

Pokud to nepomůže, nezoufejte! I nadále se budeme hru snažit optimalizovat, takže za pár týdnů bude aplikace možná fungovat i na výrazně méně výkonnějších zařízeních. ;)
Nepomohlo!Instalace ok,stažení herních objektů ok,a potom už nic.7/16 a vymalováno!:(Po instalaci zůstává 800MB RAM volných,tak nevím.
 

DeletedUser341

Guest
Též jsem zkusil vše povypínat - aplikace které nestačí 700MB RAMka? To na mobilní aplikaci teda nic moc :) Obávám se, že vývojáři budou potřebovat ještě hodně ladit...
 

Tequard

Pokročilý žák
Je v aplikaci turnaj ? Nějak ho nemůžu najít. Jinak je to udělaný perfektně ovládá se to výborně.
 

AryaCZE

Pokročilý žák
Zdravím, mám Honor 8 (Android 7.0) a za mě s mobilní verzí naprostá spokojenost. Přes Puffin mi hra nikdy nefungovala.
Instalace velmi rychlá, prvotní načítání před spuštěním hry cca něco málo ke 40 minutám...
Přihlašovací údaje si hra pamatuje, takže zadány jen jednou (Město Arendyll).
Jak tu někdo zmiňoval - spouštění i zavírání hry, notifikace funkční.

V mobilní verzi jsem od včerejšího cca poledne a kromě toho, že (ještě) není vidět event a turnaje a nepřišla jsem na to, jak a zda se dají dávat kouzla či VB na budovy... tak hra funguje perfektně.
Spadla mi jen v případech, kdy jsem vybírala peníze, nebo dávala podporu na mapě sousedů. Předpokládám, že to bylo v případě, že jsem se blížila k maximálnímu počtu mincí.

Chci pochválit ...třeba vyřešení sousedské podpory na mapě (sic není vidět název navštěvovaného města a případnou uvedenou preferenci), ale měla jsem splněnou celou mapu (325 provincií) za nepatrný zlomek času oproti PC verzi. Což se přiznám, že mě sousedská v PC verzi spíše irituje a někdy tedy klikám jen na vybrané sousedy na mapě, co vím, že reagují zpět. :)
Mám dotaz, a to zda nabízená kulturní budova v mobilní verzi sousedské, je ta co dává největší bonus? Předpokládám, že ano.

Ještě jednou tedy opravdu moc díky, mobilní verze je graficky krásná, funkční (sice je třeba si chvilku zvykat na ovládání, ale kde ne) a věřím, že se chybějící funkce brzo vyladí a doplní. ZA MĚ POCHVALA, ani jsem nečekala, že bude při prvotním spuštění "vše" tak funkční a praktické.
Je mi líto těch co jim hra nefunguje..., ale na druhou stranu vzhledem k rozsáhlosti hry, chápu, že starší verze MT mohou mít (zatím) problém. Přesně jak je zmíněno výše, systém je jen tak silný, jak silný je nejslabší článek.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser781

Guest
Aplikace je super a mám radost. Vím, že se na tom pracuje, tak jen pár bodů (jistě tu už byly vypsány :-D ).
1) Nevidím, kolik mám many (pro mě důležité).
2) Ráda bych, kdyby v nastavení šly vypnout i grafické efekty a nejen zvuk (pro mě důležité).
3) Nevidím speciální úkoly (pro mě důležité, ale ne zas tak hodně).
4) Nejde dát VB do vlastního divu (pro mě důležité).

5) Nevidím turnaje.
6) Nelze jít do města k sousedovi, když bych mu chtěla dát VB.

Jinak jsem velmi spokojená, hlavně s motivací sousedů na mapě. Ještě jsem nemotivovala lidi v klanu, to zkusím později, když si vzpomenu. :) Takže za mě palec nahoru.
Díky moc za to, co pro nás hráče děláte.
 

DeletedUser2219

Guest
Za mě naprostá spokojenost. Až doplní úkoly z událostí, turnaje, prastaré divy a možnost používání kouzel, bude fakt super. Jak už tu pár lidí psalo, bylo by taky fajn při motivaci vidět názvy města. Ale jinak zpracování motivací rozhodně nejlepší. Na mobilu běhá krásně, nic se neseká, na tabletu mi bohužel nefunguje.
 

eros71

Pokročilý žák
Ahoj,tak závidím těm co jim mobilní verze funguje.
Já to zkoušel na mobilu i tabletu a oboje končí hláškou aplikace Elvenar nereaguje. Načítání končí 7/16.
 
Naposledy upraveno:

Richardll

Učedník
Za mne spokojenost.
Sony Z3, apka beha bez problemu, jen bych mel jednu připomínku.
Prijde mi , ze při motivaci prez apku nefunguji truhličky s pokladem.
 

DeletedUser341

Guest
Tak jsem včera dostal "druhý pokus", vyštrachal jsem starý iPad (z roku 2011) a apka na něm běží :))
Pravda, spadne to po cca každé 15. sousedské pomoci, ale pořád lepší než na mym mobilu.

Systém packování super - palec nahoru! Když se vyladí ta náročnost, bude to skvělá úspora času. A hlavně - konec Puffina :)
 
Nahoru