• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Letní slunovrat

DeletedUser1930

Guest
@Vicky1177 Ale, ale, pochopil jsem velmi dobře a také jsem se k tomu ve vší slušnosti vyjádřil, doporučuji neurážet účastníky fóra ani moderátory.
 

DeletedUser76

Guest
Zdravím , nic ve zlém , ale já se s pravidly fóra zcela neztotožňuji . Jsem zde od počátku založení a musím napsat , že atmosféra zde byla daleko příjemnější než je teď. Vicky není jediná, která zavítá na fórum a pokládá otázky , které zde byly vyřčeny . Předchozí návštěvníky zde za to nikdo nekamenoval :D.
Nikdo z nás neví kdo se skrývá za nickem a kolik mu je let. A upřímně já mám občas zde poslední dobou také pocit , že je se mnou jednáno jako s malým nerozumným dítětem. Dříve jsem zde s hráči vtipkovala a nikomu to nevadilo, teď když napíši hráčce k tématu a přihodím tam pár slov jsem ihned spamována. A to se mi nelíbí !!! Na druhou stranu nikdo z nás by zde neměl vystupovat arogantně a urážet druhé. Co se týče Vicky tak zas mne to osobně nijak neurazilo a nevidím důvod to zde rozebírat :D. I ve forum má člověk na výběr , buď mu pravidla nevadí a bere je s rezervou ( to se týká hlavně ke svobodě slova a vyjádření) nebo sem chodit nemusí . Volbu naštěstí v tomto případě mám , takže já osobně pobyt na forum už silně omezuji :D. Příspěvků je zde hodně a pokud sem zavítá hráč nový , také trvá nějaký ten čas než se z orientuje a než vše přečte. Dle mne holka byla rozčarovaná a dost nepříjemně tak to napsala jak cítila bez omáček :D. I to se stává snad ne i občas každému z nás :D, já se hrdě přiznám, že mne ano, prostě to vylítne a člověk se chytí za ústa když už je pozdě :).
 

Deleted User - 42211

Guest
Já bych řekla, že tu byly daleko horší hádky a toto mi nepříjde nic extra špatnýho, co by tu mělo vyvolávat problém - souhlasím s Woody, a sama jsem rozčarovaná, ž jsem včera nedostala zahrady, i když jsem truhlu otevřela 5x :D grrrr!
 

iDavis

Legenda
Prehľad posledných denných úloh z akcie:

Denné úlohy:

15. Vyrob 1x lepšie nástroje
16. Získaj 1000x drevo
17. Vyrieš 4 stretnutia ALEBO vlastni aspoň 200 provincií
18. Kúp 7 vedomostných bodov
19. Vyrob 5x jednoduché nástroje
20. Získaj 500x kryštáľ
21. Vyrieš 9 stretov ALEBO vlastni aspoň 200 provincií

Úlohy som pridal aj do zoznamu všetkých úloh ktorý nájdete >>TU<<.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser1148

Guest
jsem tu pár dní nebyla a až jsem se lekla té diskuze tady :D:p....no nic k tomu psát nebudu.Nejlepší je ,vše si vyříkat a hotovo.Woodynko taky jsem měla jen 35 střepin ,takže jsem zahradě stejně jako ty zamávala :D
 

mroukous

Guest
asi dělám něco špatně.. nebo je to tak nastavené? otevírám jen zlaté truhličky, úkoly mám splněné a čekám vždy na nový den až se otevře další.. no a mám 90 bodů z druhé budovy.. tedy šance na otevření druhé budovy je za zenitem.. přitom poměr střepin a truhel je na zlatou nejvýhodnější... máte nějaký tip jak na to nebo jsem něco přehlédl?
 

DeletedUser1198

Guest
@mroukous nepřehlédl jsi podle mne nic, je to dost o štěstí, zda ti napadají jako odměna měsíční úlomky. Někdo zase raději otevírá stříbrné truhličky, že je více pokusů a pod. No a pak je také možnost (kterou do úvahy já neberu), koupit si úlomky. Takže ta druhá hlavní budova je hodně o štěstí a třetí o penězích.
 

luterina

Veterán
tedy šance na otevření druhé budovy je za zenitem.
..ještě máš pět dní a tedy i šanci že při vyzvednutí zlatého pokladu dostaneš sluneční kameny + 200 měsíčních kamenů a to máš další měsíční kameny a další k vyzvednutí zlatý poklad...atd., tedy neříkejme hop, dokud jsme nepřeskočili - v tomto případě trop, dokud jsme neprohráli ;):D ..vydrž Prťka vydrž! :D
 

DeletedUser467

Guest
Sice ještě zbývá 5 dní do konce eventu, ale myslím, že už jej můžu zhodnotit :)
Event se mi moc líbil a užila jsem si ho. Času na něj bylo víc než dost a tak nebylo potřeba jej nijak hrotit, naopak si ho člověk mohl v klidu užívat :)
Odměny byly super a myšlenka zisku unikátních kulturních budov se mi velmi líbila. Sice jsem dosáhla jen na první hlavní cenu, ale nijak mi to nevadí. Z truhliček mám za to spoustu kouzel, run, VB a hlavně zahradu přepychu a to dokonce hned třikrát (ať žijí bronzové truhličky :p).
Doufám, že event to nebyl poslední a dočkáme se i dalších :)
 

DeletedUser533

Guest
Tak proč to tedy ve hře dál je ??? A k ničemu ???

//Odstraněna zbytečná citace, Váli

proč aby sis to zaplatil za diamanty. Vítej v tržním hospodářství.

A co se týká prastarých divů. Dost z nich je docela k ničemu. Knihovna tajemství - 1 relikvie a když neodkliknete nevyrábí další.. to samé zlatá propast ta zase vyrábí 5000/3hodiny. Neodkliknete .. stojí .. není to jako budovy což je škoda.
 

DeletedUser1198

Guest
@Berle Obecně jsou divy nastaveny tak, aby se vyplatily, až když jsou na vyšších úrovních. O některých diskutovat nebudu, ale u Zlaté propasti si dovolím s Tebou nesouhlasit. Ta se vyplatí každému, kdo bojuje s volným prostorem. Moje obytné budovy jsou na L17, což značí, že každá budova mi dává 470 obyvatel. Zlatou propast mám na L6 a dává mi 930 obyvatel. Tudíž bez 5 obyvatel 2x tolik co jedna budova. tedy 2 budovy 16 polí, Zlatá propast 9 polí. A pochopitelně, rozdíl se bude zvětšovat, na což se lze podívat na Wiki. Zlato beru jako doplňkový bonus tohoto divu, ale i tak je příjemné po třech hodinách obdržet 23000 mincí.
 

GoldAngelcz

Velmistr písma
Neodkliknete .. stojí .. není to jako budovy což je škoda.
budovy po naplnění neodkliknete... stojí... :D Stejný případ, jen to odkliknutí je potřeba za delší čas. Knihova dává 1 VB za 24 hodin. Po naplnění také stojí. Jaká budova po naplnění nestojí? Sídlo, to naplnit opravdu nejde, no :D Každý div se vyplatí pro jinak hrající hráče. Knihovna je vhodná pro hráče na začátku, přidá jim to pár kladívek za průzkum, který je ještě rychlý. Bodík se asi taky hodí, i když to není nic extra. Za měsíc pak máte 30 bodíků a to je výzkum. Od doby co divy přidávají body je s nima větší "zábava". Hlubina nekonečna třeba taky, ta dává jednu relikvii za celou provincii. Mít jí od začátku není takový problém, hned máte přes 200 relikvií navíc v době orků (pokud bude na 5+ tak jednou tolik, pokud 10+ tak dvakrát). Mohl bych tu vypisovat dál věci, který stejně nemají smysl, protože si každý šikula bude vést svou nebo papouškovat názory ostatních, který tu už padli tolikrát :D


Otec pralesa je luxusní škoda, že ho nedostanu, je fakt povedený prosím víc takových staveb.
Ano, to je nejkrásnější kulturka :) moc jsem jí chtěl, ale mám smolíka :( Škoda jí, no. Snad někdy příště :D
 

DeletedUser238

Guest
Já ji viděla ráno u nějakého souseda. Chtěla jsem si do konce šetřit, ale nevydržela jsem, dala 90 a ejhle vyšlo to. Mám ji. Ale chtěla by lepší místo a to je to, co už skoro nemám :)
 

Eragon92

Znalec fóra
Ač jsem tomu nevěřil tak jsem měl to štěstí a Otec pralesa mi padl :) a hlavní odměnu už mám taky i když jsem tomu moc nedával, navíc padly i užitečné runy takže za mě jsem se Slunovratem spokojen a jsem rád, že se má skepse :D nenaplnila :)
 
Nahoru