• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Letní slunovrat

papap

Mistr slova
Jj dal jsem jí trochu zabrat.Poslední dobou se nezastavila...:D

Ve druhém světě už mám 1 level hotov,tak se snad podaří i zde...:)

//Sloučen doublepost. Používej tlačítko Upravit! Sindri
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser2094

Guest
Za včerejšek jsem rozbalila zlatou truhlu 3x a vypadlo: 3x dekorka jarní květ.klec :); 9 run na Div co už mám postavený :( ; 30 x inspirující rozjímání ...

Dnes je tam pěkná dekorka : Duhový jednorožec,jak zrekrutuju 200 jednotek ( 1:30h) tak otevřu asi poslední zlatou bednu.Škoda,že není dál šance se účastnit svou pílí ve hře a získat alespoň II. část hlavní odměny nebo i denní .No nic,nadšená zrovna nejsem,ale každá odměna se počítá,třeba bude někdy možnost získat i zbytek :)

Ahoj, obdržela jsem také inspirující rozjímání, ale vůbec netuším, kde to najdu a co to vůbec je. Omlouvám se za otázku zde, ale moc na forum nechodím a nevím, jak to jinak zadat. A za případnou odpověď děkuji.
 

DeletedUser2094

Guest
Jo aha, já to moc nevyužívám, tak mi to nebylo vůbec povědomé. Tak je to tam, děkuji moc.
 

GoldAngelcz

Velmistr písma
Jistě že budou, na každý den připadá 1 úkol :) Jak je psáno. Takže bude ještě cca 15 úkolů, možná jen 14. Záleží jak to nastavili...
 

DeletedUser1776

Guest
Ahoj, lidi, někdo tu psal za poslední budovu 2200 kultury a lidí.. ale mě by zajímalo, jak to je udělané, protože já tam mám 1400 a 1400 přítelkyně 1530 a 1530 a známý 560 a 560 a to se bavíme pořád o té poslední budově.. nehledě na to, že menší level, nemá ani zdaleka takové možnosti jako někdo, kdo to hraje rok... neříkám, že to není pěkné zpestření, stejně musíme vyrábět kladívka, zboží, zkoumat atd.. ale přijde mě nefér, že prcek nemá šanci... a stejně tak ty kulturní budovy.. i když chápu, že je to zřejmě adekvátně k levelu hráče.. ale proč tedy nejsou přizpůsobeny i úkoly pro malé hráče ?
 

DeletedUser2083

Guest
R3plik4tor... no jo- já mám taky u poslední budovy 560 kultury a 560 lidí. Skaliska I mi přidali po 220.
Takže se to asi opravdu odvíjí od úrovně hráče, což na jednu stranu trošku chápu- začínající hráč co by měl najednou 2300 lidí by pak neměl moc velkou motivaci ve stavění domečků, na druhou stranu je to celkem dost nefér pokud jsou úkoly stejné pro všechny hráče bez rozdílu úrovně.
 

DeletedUser1777

Guest
Opravdu to není moc fér, pro ty prcky je to daleko složitější a pak zjistí že dostanou o dvě třetiny menší bonus. Stejné je to třeba i u např. Duhového jednorožce já mám 128 kul. a 128 lidí a známej má 47 kul. a 47 lidí. Stejný úkoly a jiná odměna to mi nepřipadá moc fér.
 

Přílohy

  • erda.jpg
    erda.jpg
    409,8 KB · Zobrazení: 62
  • ja.jpg
    ja.jpg
    492,3 KB · Zobrazení: 55

GoldAngelcz

Velmistr písma
Budovy jsou přizpůsobeny době, ve které se hráč nachází. Myslím že je to fér, úkoly zvládnou i malí hráči (sám jsem si to vyzkoušel). Přeci jen, kdyby bonusy byly stejné, malí hráči by měli obří výhodu už od začátku a i když budova má být výhodná, nemá nahrazovat všechny domečky a kulturky, případně jejich část. A kdyby se udělal nějaký kompromis na bonusy, pro velké hráče by byly budovy nezajímavé a tudíž absolutně zbytečné. Nehledě na to, že úkoly nejsou těžké a vesměs jde o úkoly, které by hráč stejně musel udělat. Takže ve většině to je tak, že za každodenní věci je hráč odměněn. Viz třeba úkoly získat relikvie, vyřešit střety, utratit VB, vycvičit vojáky,... Mě to nepřijde tak nepochopitelné :)
 

Eragon92

Znalec fóra
Naopak menší mají výhodu - v úkolu odemkni provincii jsem musel čekat přes 1 den, menší hráči to mají i víc jak za polovinu času. A odměny mi taky příjdou fér. Je blbost aby malý hráč dostal najednou tolik lidí/kultury, měl by znatelnou výhodu
 

GorGlin

Veterán
jakékoli stesky o tom, jak výhodné či nevýhodné je mít účet starší, nebo nový jsou mimo.
Tak to prostě je a bude.
Hraju od února a jsem na vílách.
Ano, mám lepší odměny na budovách za slunovrat, ale ti co již začali skřety je mají ještě lepší.
Co by měli říkat lidi, kteří si právě založili účet a než se v tom naučí chodit bude po akci?
Koukněte na divy, taky nikdo neřeší, že kdybych je měl tak jak jsou ted, mám hromady run, zatímco já je horko těžko sháním.
 

DeletedUser698

Guest
Tak po velkém nadšení z úkolů dnes přišlo zklamání a jak koukám nejsem jediná... Ano, jde o splnění posledního úkolu v jedné příběhové linii. Teď se budu dalších 12 dní "nudit", samozřejmě jsou ještě denní úkoly, ale je mi líto, že už nebudou žádné další. Opravdu moc mě bavilo plnit úkoly. A každý den jsem se snažila získat nějakou novou budovu jako denní odměnu, teď budu několik dní šetřit úlomky, abych se k nějaké budově vůbec dostala, takže je mi to teď docela líto. Jinak nápad dobrý, úkoly také. Jen jak říkám škoda, že je úkolů tak málo a bude problém získat další odměny.
 

DeletedUser1198

Guest
Event, i když plný chyb je prostě fajn. Plnil jsem úkoly, které bych dělal i tak, možná jen v jiném pořadí a ještě jsem za to dostával docela fajn odměny, ať kouzla, či VB, mám i jednu hlavní budovu, prostě super. To, že nám po eventu přijde tak trochu prázdno je určitou známkou toho, že nebyl až tak OUT. Určitě nebyl eventem posledním a tak se v klidu budu těšit na další. Mezi tím doufám trošku mé město povyroste a zase to bude jiné. Ale smutno nám určitě nebude. Budou zase soutěže o diamanty (teda doufám, že budou) a tak si hodlám hru užívat, ať už je to jak chce s úlomky,( kterých máme skoro všichni na některé divy mraky a na jiné ne a ne padnout), či s nějakou tou chybkou ve hře. Všem do zbytku eventu přeji hodně štěstí, ať nám padá jen to, po čem toužíme. :)
 

Lukula

Velmistr písma
@pes63 lépe bych to nenapsal. Plně s tebou souhlasím. Event se mi taky líbí. Osobně si nedokážu představit, že bych se honil kvuli úkolům celých 21 dní. Teď už po dokončené úkolové řadě vím, že mám relativně klid a nemusím se bát, že nějaký nestihnu. Každý den se těším, co na mě vyhrkne ta slečna vlevo a vím, že mám celý den čas na splnění. Viděno z jiného pohledu je to dobře, protože takhle už všichni víme, že na úkoly je přehršle času a mnohé stížnosti na to, že se nestihnou jsou tudíž neopodstatněné. Všichni jsme spěchali zbytečně. ;)
Co se týče odměn, jsem rád za to, jak je to nastavené. Mě osobně bylo jedno, kterou budovu postavím, protože u mě mají všechny tři na chlup stejnou kulturu na pole. Nijak mi nevadí, že nepostavím tu největší, stejně na ní není místo... :) Místo ní mám mraky kouzel, které můžu ládovat na manufaktury, které díky tomu jedou nonstop a sklady pukaj ve švech :eek: (tak hrozný to neni, ale zboží je víc než obvykle) a přibyly mi i nějaké ty úlomky run, z nichž mám o nějaký ten střípek navíc. S tím jsem se už nějak srovnal. Buďmě rádi, že nemáme kvuli divům všichni stejná města... ;)
Vždyť by to byla nuda.
Proto nijak nebrblám a užívám si novinku, která (jak věřím a doufám) je jakousi sondou a vývojáři se z chyb poučí, dostanou nové náměty, nápady a další event zcela určitě bude na lepší úrovni.
Takže buďte veselí a berte to z té lepší stránky, protože kdyby eventu nebylo, bylo by to jistě horší. A hra je tu přece od toho, abychom si odpočinuli a ne proto, abychom se stresovali ještě doma po práci. ;)
 

Santerr

Veterán
Když ten event shrnu, ačkoliv ještě není u konce, byla to vítaná a velice příjemná změna ve hře. Sice trošku škoda, že jedna úkolová řada skončila velice brzy, ale jinak to bylo super. Odměny byly příjemné, ať už to byly runy, kouzla nebo VB a když měl člověk štěstí, získal i pěknou budovu do města. Že nedosáhnu na druhou hlavní cenu, tedy Venarovy skaliska II mi ani tolik nevadí, stejně jí nemám kam dát, už tak jsem měla problém s umístěním té první :D. Jinak doufám, že se vývojáři poučí z chyb, které tam byly a pro další event (který doufám bude) se jich budou snažit vyvarovat. Členové podpory měli s jejich odstraňováním určitě spoustu práce, za což jim také veliké díky ;).
 
Nahoru