• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Letní slunovrat

nataly111

Velmistr písma
Kdyby ses mrknul do mého města, zjistil bys že těch dia, už jsem koupila dost.
Nemá smysl se hádat, nemám problém koupit si dia. Už jsem to mockrát udělala, ale za takový nesmysl, jako jsou střepiny fakt utrácet nebudu. To jsi raději koupím dalšího šnečka a budu na tom líp.
Raději jsem měla asi mlčet napsat, že jsem spokojená a šťastná. To je totiž česká povaha, říkat něco jiného než si člověk myslí.
Tak tedy děkuji za krásný event a budu se těšit na další.:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
 

iDavis

Legenda
Napriek tomu že som to vôbec nečakal a nepredpokladal, sa mi včerajšie neplánované otvorenie striebornej truhly (chcel som čakať až na zlatú) vyplatilo, dostal som mesačné úlomky na zlatú, z nej som dostal ďalších 140 na ďalšiu zlatú a dnešná úloha mi dala posledných 35, ktoré som využil na poslednú bronzovú truhlu, vďaka ktorej som dostal práve 5 posledných slnečných úlomkov na druhú hlavnú cenu. :)

Takže sa teším a čakám na ďalšie rozšírenie mesta, aby som to mal kam umiestniť. :)

EL_akcia_letn_slnovrat2_2016.png
 

DeletedUser467

Guest
Fakt nerozumím tomu, proč si stěžujete, že platící hráči mohli získat více budov. Tohle je F2P hra. U ní není nic neobvyklého, že byť ji lze hrát zadarmo, můžete v ní za real peníze kupovat určité výhody. Platící hráč má pak logicky navrch, jinak by tu ta možnost byla úplně k ničemu.

Měli byste si k věcem, které oznámí, i něco přečíst. Pak byste nebyli překvapeni, že to bylo i o štěstí, protože se tím rozhodně netajili. Dokonce je na wiki vypsán přehled budov, které šli v eventu získat. Mohli jste si tak klidně střepiny schovávat a pak se snažit až o tu konkrétní budovu, která se vám líbí. Měli byste tak větší šanci ji dostat.

Mně event bavil, byl příjemným zpestřením hry. Žádnou výhru nepovažuji za zbytečnou. Ani těch 78 kouzel na manufaktury, které vůbec nevyrábím a nikdy jsem je nepoužívala. Jednoduše je využiji, když už je mám a získám tak více materiálu, který uplatním jinde. A ani ty runy do divu, který nemám v plánu stavět. Prostě jsem je zasadila a doufala, že jich co nejvíc pokřupe, abych si z rozbitých úlomků mohla ukovat runu do divu, který chci.
 

GorGlin

Veterán
Nedokážu si to užít z úst někoho kdo dostal co mu pomáhá mi nepříjde moc hodnotné.
Když se začteš do, většinou se dají rozdělit na spokojené od těch co dostali co chtějí a nespokojené od těch co nedostali co chtěli.
Já například, jsem hráč, kterému jednou kasárna na plno a boje řeším vojensky, snažím se abych neustále plnil nějaký úkol, který mi dává zásoby.
Takže nepořebuju kouzla na dílny ani manufaktury, všeho mám dostatek, v měšci přehazuju kouzla vidlema.
Jak je to tedy?
Podle mě jsem mimo hlavní proud a hráči jako jsme já se autor nezabívá.
Nehrajete jak autor předpokládá, je asi lepší.
 

DeletedUser308

Guest
neví někdo když už slunovrat končí a mě tam něco málo zbývá 20 měsíčních střepin co s tím asi už nic že ? i když mi tam ukazuje konec 1d 12h
 

Eragon92

Znalec fóra
Fakt nerozumím tomu, proč si stěžujete, že platící hráči mohli získat více budov. Tohle je F2P hra. U ní není nic neobvyklého, že byť ji lze hrát zadarmo, můžete v ní za real peníze kupovat určité výhody. Platící hráč má pak logicky navrch, jinak by tu ta možnost byla úplně k ničemu.

Měli byste si k věcem, které oznámí, i něco přečíst. Pak byste nebyli překvapeni, že to bylo i o štěstí, protože se tím rozhodně netajili. Dokonce je na wiki vypsán přehled budov, které šli v eventu získat. Mohli jste si tak klidně střepiny schovávat a pak se snažit až o tu konkrétní budovu, která se vám líbí. Měli byste tak větší šanci ji dostat.

Mně event bavil, byl příjemným zpestřením hry. Žádnou výhru nepovažuji za zbytečnou. Ani těch 78 kouzel na manufaktury, které vůbec nevyrábím a nikdy jsem je nepoužívala. Jednoduše je využiji, když už je mám a získám tak více materiálu, který uplatním jinde. A ani ty runy do divu, který nemám v plánu stavět. Prostě jsem je zasadila a doufala, že jich co nejvíc pokřupe, abych si z rozbitých úlomků mohla ukovat runu do divu, který chci.

Ty budovy jdou se objevují postupně tak jak jsou vypsány na wiki, že?
 

DeletedUser418

Guest
Mě se akce Slunovrat velmi líbila.:) Znovu jsem začala hrát aktivněji a každý den, protože jsem byla zvědavá, jaká bude další denní odměna.:p:D Co mě velmi mrzelo (a stále mrzí :(), že se mi nepodařilo získat, za mě nejkrásnější a naprosto luxusní odměnu, Otec pralesa, i když jsem otevřela 1x stříbrnou a 2x bronzovou truhličku. No nedá se nic dělat, ale klidně bych si tuto luxusní dekorku pořídila i za diamanty, pokud by to bylo možné. ;) Vše, co jsem otvíráním truhliček za dobu akce získala, uplatním a děkuji. Jsem ráda, že se mi podařilo získat alespoň první Venarova skaliska a některé z prvních dekorek. ;) Doufám, že se budeme moci těšit na další podobnou akci. :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru