• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Letní slunovrat

Sindri

Guest
Mnohá očekávání budou už zítra naplněna! Jelikož, jak bylo nejednou zmíněno, jde o vůbec první událost v Elvenaru, o to více budeme rádi za každý postřeh, o který se s námi podělíte!

Řekněte nám vše, co se vám na této události líbí nebo naopak příliš nezamlouvá!
 

iDavis

Legenda
Konečne prvý event, palec hore odomňa. :)
Posledné 3 dni som sa naňho pripravoval šetrením si zásob, vojakov, surovín a relikvií na výrobu kúziel, aby som nedopadol ako na začiatku predošlej výzvy. Uvidím aké budú tie úlohy, dúfam že ma niečím zase neprekvapia.
 

DeletedUser1198

Guest
Hehe, já si myslím, že budu překvapený hodně, otázkou ovšem je, zda to budou překvapení příjemná, či nikoli. Jsem myslel, že už event pojede od rána a nic, no uvidíme :)
 

DeletedUser418

Guest
Těším se a jsem velmi zvědavá, kolik stihnu splnit úkolů a získat odměn !!! :D;)
Pěkně prosím o sdělení času, kdy akce začíná ??? - v oznámení je uvedeno jen datum 8.8., ale čas mi tu chybí.:p:)
 

DeletedUser494

Guest
První dojem je dobrý, akorát bych místo speciálních budov uvítal jako odměnu třeba rozšíření...
 

DeletedUser2082

Guest
Proč se v úkolu - vyřeš 20 střetů nebo vlastni 200 provincií načítají automaticky ty provincie? Dyť to je pro některý jako jsem já naprosto nesplnitelný.. :-D
 

Alexandrie16

Pokročilý žák
Tak pro mě velké sklamání. Vážně nevím, jak mám splnit hned 3. úkol -> Vyřeš 20 střetů (nebo měj aspoň 200 provincií), když se mi automaticky rovnou začnou počítat provincie (mám jich bohužel jen 166), takže pro mě nesplnitelný úkol, když se mi vyřešené střety nepočítají (a nebo je to chyba)
 

Silversnake

Mistr slova
stejný problém jako ostatní... ač řeším "úkol provincie" obchodem či bojem, stále nic.... nenačítají se (nikde žádný odpočet) na konci provincie mi to akorát hodilo číslo 128/200 čili zase nějaký bug.... řešení????
 

DeletedUser84

Guest
Tiež som mal ten problém, ale keď som plnil strety tak mi od určitého čísla preskočilo počítadlo a už som tam mal strety. :) Každých 10 provincí sa akoby ráta za jeden stret a ukazovateľ ti zobrazuje to čoho máš viac.
 

DeletedUser199

Guest
docela dost chyb v těch úkolech toto je už druhý úkol kde nesouhlasí popis s požadavkem předtím to byly zase prozměnu Nástroje, v popisu 2 ale vyrobit 3

cf8b.jpg
 

Magni

Guest
Skutečně máme v úkolech nějakého šotka, který je trochu pozměnil. Potvorák jeden :) zde @nataly111 založila a vložila 2 chyby. Možná by nebylo špatné tyto chyby sjednotit do onoho tématu. Proto prosím všechny hráče, aby chyby v úkolech (špatná zadání) vkládali tam. Samozřejmě jen ty, které tam ještě nejsou. Děkujeme!
 

DeletedUser1886

Guest
Zdravím, možná mám hloupý dotaz, ale vždy mě učili - když nevíš, tak se zeptej :D Chápu ty truhly s odměnami (bronz, stříbro, zlato) správně tak, že si musím šetřit body (měsíční střepiny) a můžu otevřít vždy pouze jednu z nich? Nebo můžu teoreticky otevřít všechny tři? Díky, Rica
 

DeletedUser1148

Guest
já jsem spokojená.Už jsem otevřela jednu zlatou truhličku.A na druhém účtu jsem zkusila stříbrnou a dostala jsem 6 run a z toho se jen jedna rozbila.Paráda.:)

Rica tak jen tu ,na kterou máš ty stříbrné střepiny ne? Jinak to jde jen za dia.....a když jich máš hodně tak si vyber asi ne? Nebo já nevím jak to je

//Sloučen doublepost - používej funkci "upravit". Iddun
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru