• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Letní slunovrat

DeletedUser522

Guest
... hned po tom, co mi podpora upravila úkol s Kouzlem zásob naběhne úkol s vylepšením 4 budov na lv.5 a výše, po 10 minutách se mi dokončila obytná budova na 21 lv., ale do úkolu se nezapočítala... vím, že tu už někdo psal o tomto úkolu, na noc nastavím další budovy, ale dopadne to stejně, chci se jen zeptat, to zase budu muset psát na podporu?
 

GoldAngelcz

Velmistr písma
Je dost možné, že úkoly započítávají jen budovy, které se zadají vystavět až když je úkol aktivní ("nakliknutý"). Co se stavělo předtím se nezapočítá. Zkus vylepšit budovy až od "teď". Případně si postav 3 maličký budovy a zvyš je na 4. Třeba domečky nebo manufaktury, ty jdou rychleji a zabírají méně místa. A ano, stačí 3 budovy na úroveň 4, viz zde
 

DeletedUser424

Guest
S úkoly týkajícími se budov mám problémy už asi tak dva měsíce, nikdy se mi nezapočtou, a tak je buď přeskakuju, nebo musím psát na podporu. Teď zrovna "jedu" ten, jak psala Nadka, takže jsem zvědavá, jestli se mi něco započítá.
 

DeletedUser1210

Guest
Ahoj všem
Kouzlo SÍLA ZÁSOB mi vzalo i když jsem ho měl už hotové(asi týden).
Jaký úkol je po tom vylepšování budov?
 

CherryFlower

Guest
Mně se tedy započetla i vylepšení, která už byla rozjetá... měla jsem vylepšování obytných budov na vílí a započetlo je to
 

papap

Mistr slova
Tak teda musím říct,když pominu ty chyby,že tímto dostala hra pořádný šmrnc,super nápad. :)

palni po úkolu zlepšování budov je další úkol prozkoumej jednu provincii.Já mám nejbližší přes 10 hodin...

//sloučen doublepost, Iddun
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser1210

Guest
Každá akce je oživením pro hru, to je bezpochyby. Ale s tím prozkoumáváním by se opravdu mělo začít něco dělat (já zkoumám přes 20 hodin a jsou tu tací co už skoro 3 dny). Bylo to psáno i do návrhů na vylepšení hry(předáno tvůrcům hry) ale stále se s tím nic neděje.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

GoldAngelcz

Velmistr písma
Myslíš provincie? Event trvá ještě přes 20 dní, to člověk stihne prozkoumat 1 provincii hravě, byť to trvá pár dní. V tom nevidím žádný problém tedy
 

DeletedUser494

Guest
GoldAngel: Stejne, dost te to zpomalí. Já třeba musel včera čekat 12hodin na kouzlo, ted zas 32 hodin na provincii... Popravde mam pocit že budu rád, pokud vubec nasbírám dost paprsků na tu první budovu... O dalších si můžu nechat jen zdát -_-
 

GoldAngelcz

Velmistr písma
Zpomalí? Oproti čemu? Event běží teprve 1 den, jak můžeš vědět, jestli tě to zpomalí nebo ne? Asi ano, zpomalí tě to oproti hráči, kterému trvá prozkoumat provincie kratší čas. Ale to je tak vše. Navíc na tom absolutně nesejde, jestli Franta ze spolku to bude mít dřív než já přeci. Jsem si jistý, že event je dělán tak, aby to "normálně aktivní" člověk zvládl. Stejně jako byla třeba výzva.
 

Tirhaz

Pokročilý žák
Spousta lidí je i na dovolených, takže výpadek 5 a více dnů...ne každý se dostane v době dovolené na hru...Jsem přesvědčená, že i toto tvůrci vzali v potaz. Zkoumám provincie skoro 3 dny...Tři dny jsem nemohla na net a přesto jsem minulou výzvu splnila 3 dny před koncem...Prostě takhle...Tvůrci vědí i o dovolených, o délkách zkoumaní provincií...počítají s tím, a proto si myslím, že i "nezlatící-nediamantující" hráč má šanci i s krátkodobým výpadkem hraní event dokončit v termínu.
 

iDavis

Legenda
Dostal som sa už na úlohu 200 provincií alebo 20 stretov. Provincií mám len 165 takže som sa dal na riešenie stretov, no vojaci mi zmizli pomerne rýchlo, tak som začal vyjednávať a utratil snáď tretinu zásob. o_O No ale čo, odmeny z truhlí sú slušné, takže sa to oplatí. Už som otvoril 2x zlatú, z toho jedenkrát mi padlo 200 mesačných ;) a 9 rún, z ktorých som asi 6 rozbil.
 

Nortonix

Guest
zdravím, tak já dnes ráno dodělal 1x výrobu zásob a doteť nemám ani Měsíční střepiny a tudíž ani další úkol... tak sem to pro jistotu vyrobil ještě jednou a doteť nic... takže pro mě ta soutěž asi skončila o_O
 

DeletedUser2083

Guest
A kdyby jsi si přečetl celé vlákno diskuze, tak by jsi zjistil, že se máš obrátit na podporu. Tento problém se tu už řešil několikrát ;)

//Odstraněna zbytečná citace, Váli
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser1148

Guest
s těmi kouzly na zásoby se opravdu obraťte na podporu.Ihned to vyřeší.Jsou skvělí.Mě také tento problém vyřešili.
 

Nortonix

Guest
tjn... jenže sem nečekal,že budu čekat od 3 hod. ráno až do teď o_O

A kdyby jsi si přečetl celé vlákno diskuze, tak by jsi zjistil, že se máš obrátit na podporu. Tento problém se tu už řešil několikrát ;)

//Odstraněna zbytečná citace, Váli

To už jsem udělal dávno... až teď to mám konečně v pořádku

//Sloučeny příspěvky. Sindri
 
Naposledy upraveno moderátorem:

papap

Mistr slova
Je to super oživení hry,zatim bez problémů se vše přičetlo.Teď vyrábím 10 košíků jídla,což je na devět hodin v dílně...:)
Akorát to bude hustý pak až bude turnaj na mramor,mé bonusové zboží.To nebudu stíhat...=D ještě do toho trpaslíci a zároveň hraji i ve druhém světě,takže mazec...
 

DeletedUser1198

Guest
Také se mi event líbí a protože podpora pracuje rychle a vzorně, tak mi ani ty chybky nijak zvlášť nepřekáží a také je už dost věcí opravených, takže za mne všechny palce nahoru.
 
Nahoru