• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Letní slunovrat

DeletedUser1886

Guest
Luciasek7 už jsem to pochopila, šlo mi spíš o to, zda když otevřu např. bronzovou a pak stihnu nasbírat body ještě na stříbrnou, jestli mi ještě půde otevřít i ta další, nebo jestli mám vyčkávat, střádat, protože pak si zvolím jen jednou a to tu nejdražší na kterou dosáhnu.. už jsem pochopila princip, že půjdou otevírat dál, když na to budu mít střepiny, neomezeně ;) Ale díky všem za reakce ;)
 

DeletedUser1148

Guest
Rica ... no ono tam je ještě ,že navždy zmizí za : Určitý počet hodin.....tak nevím jestli když si to nevyzvedneš nezmizí....ale každopádně ti ty stříbrné měsíční úlomky zůstanou a další den tam bude jiná truhlička podle mě takže o nic nepřijdeš.
 

Tirhaz

Pokročilý žák
no...opravdu ten úkol vyřeš 20 střetů je problém...já teda vybojovávám (vyjednávám opravdu vyjímečně) a vybojovat 11 provincií už je fakt na dlouhou dobu...a vyjednat nemůžu, páč už to chce po mě orky, i když teprve končím trpajzlíky...popisuju situaci z druhého světa...mám 189 provincií z požadovaných 200 a obávám se, že těch 11 nevykosím do konce trvání eventu, páč boje už jsou fakt těžký :D
 

DeletedUser238

Guest
Já jsem nepochopila, jak je to s tou denní budovou. Objevila se mi v truhličce, ale nevím, jak si ji mám postavit, nebo vyzvednout.

Jo, už to vím. Je to v inventáři.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser1798

Guest
Mě spíše štve to , že objevit jednu oblast pro mě znamená asi 8h čekání a momentálně nemám žádnou objevenou, protože si každou hned po objevení získám, takže než objevím 3 zabere to asi den čekání. Což je super.
 

DeletedUser522

Guest
ahoj, došla jsem k úkolu "vyrob 1 sílu zásob", měla jsem jednu rozjetou (12h do konce), tak jsem ji pak sebrala a nic, úkol nesplněn, zadala jsem novou výrobu a nic, úkol nesplněn, vrazila jsem do toho 57 gemů, vyrobila ono zadané kouzlo ... a nic.. úkol nesplněn.. co se po mě vlastně chce? (nemluvě o tom, že jsem utratila gemy pro nic :(..).. taky kvůli tomu nestihnu denní odměnu :(
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Deleted User - 51905

Guest
no tak to je super taky mám ten samej problém vyřeš 20 střetu nebo 200 provincií,jaksi jich mám 174 takže už se asi nepohnu z místa
 

Deleted User - 51905

Guest
jj díky,přehlídnul jsem,ale stejně 2 dny budu stát na místě no

//smazaná zbytečná citace. Iddun
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Deleted User - 42211

Guest
relikvie se dají získat i ze sousedské výpomoci a turnajů, které začínají zítra ;)
 

Deleted User - 51905

Guest
jo to máš pravdu,dneska mám nějak vyplej mozek :D to bude z toho horka,nějak mi to nemyslí :D

//odstraněna zbytečná citace, Iddun
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Sindri

Guest
no...opravdu ten úkol vyřeš 20 střetů je problém...já teda vybojovávám (vyjednávám opravdu vyjímečně) a vybojovat 11 provincií už je fakt na dlouhou dobu...a vyjednat nemůžu, páč už to chce po mě orky, i když teprve končím trpajzlíky...popisuju situaci z druhého světa...mám 189 provincií z požadovaných 200 a obávám se, že těch 11 nevykosím do konce trvání eventu, páč boje už jsou fakt těžký :D
Nějakých 222 provincií by mělo být "neorčích", ty jich máš pouze 189... :)
 

papap

Mistr slova
Pěkný den přeji,
možná blbý dotaz ale zeptám se.Když budu mít několik měsíčních střepin a ten čas se vynuluje,u kterého je napsáno navždy zmizí,to znamená,že ty měsíční střepiny co budu mít,tak po vynulování času o ně přijdu?
 

DeletedUser1148

Guest
papap jestli jsem to dobře pochopila ,tak o ty měsíční střepy nepřijdeš.Jen ty truhly zmizí a objeví se jiné s jiným obsahem....asi tedy

už to tu psala nadka.....taky jsem se zarazila na úkolu vyrob kouzlo zásob.....vyrobila jsem sebrala a nic.....může někdo písnout v čem je problém????

//Sloučen doublepost, Váli
 
Naposledy upraveno moderátorem:

iDavis

Legenda
Pri predošlej výzve boli problémy s nezapisovaním vylepšených budov do úlohy, pomohlo napísanie na podporu kde to dokončili manuálne. Keď tak to skúste spraviť aj teraz.
 

DeletedUser522

Guest
Já jsem na podporu písla, ohledně úkolu "Kouzla zásob", přišla mi odpověď
"
Dobrý den Nadka,

děkujeme, že jste kontaktovali herní podporu!
Bohužel nám nahráli špatné překlady, tedy se jedná o textovou chybu. Je to skoro u všech úkolů - proto se prosím řiďte čísly v pravo, které jsou správně.
Omlouváme se za komplikace.

S pozdravem Heimdall
Herní podpora hry Elvenar"
ví někdo, čímžeto se mám řídit? ... úkol zůstal stejný, pořád nesplněný :(

na podporu jsem napsala a okamžitě mi problém vyřešili.Paráda:)
jakpak ti ho vyřešili? že mě ne a napsali mi, at se dívám doprava... vůbec netuším na co se mám dívat

jakpak ti ho vyřešili? že mě ne a napsali mi, at se dívám doprava... vůbec netuším na co se mám dívat
problém vyřešen.... děkuji podpoře

//sloučen triplepost, používej možnost "Upravit"! Iddun
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Sindri

Guest
Jde o lištu pokroku, kterou máš u každého úkolu. Např. vyřeš tři střety, tak lišta pokroku udává ze začátku 0/3, vyřešíš první střet, tak je to už 1/3 a zároveň se krom čísla před lomítkem i lišta graficky zabarvuje, přičemž % část zabarvení se odvíjí od % části splnění úkolu. Tzn. např. u 1/3 bude lišta modře vybarvená ze 33% atd. Fuu, asi takto bych to vysvětlil.

Podpora jako splněný ručně odklikává ten úkol, který jsi splnila, ale systém to nějak sám bez pomoci herní podpory „není schopen pobrat“.
 
Nahoru