• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Opraveno Chybička malá v úkolu letní slunovrat

nataly111

Velmistr písma
V textu úkolu je vyrobte 2 pokročilé nástroje, vyrobit musíme ale 3.
Je tu další, asi jich bude víc. 5 relikvií ale musím jich mít 9.
Posílám i obrázek jako důkaz.:rolleyes::rolleyes:;)
 

Přílohy

  • chybička malá.png
    chybička malá.png
    552,2 KB · Zobrazení: 105
  • chybička malá 2.png
    chybička malá 2.png
    483,1 KB · Zobrazení: 99
Naposledy upraveno:

Nortonix

Guest
Tak sem měl vyrobit 1x kouzlo Síla a zásob... teď sem to udělal a nic dál se nestalo :)
 

Magni

Guest
Samozřejmě že ano, všichni hráči budou mít to samé. Přeci nemá každý hráč zvláštní překlad úkolů, ne? :) Není třeba tedy souhlasit takto (když už, tak tlačítko "Poděkovat" na onen příspěvek). Toto téma slouží především pro sjednocení všech chyb v překladech z eventu. Není třeba tu psát nic jiného - pro přehlednost. Děkuji.
 

Nortonix

Guest
a co mám tedy dělat (a tam vůbec nejde o překlad), když sem asi ve 3 ráno splnil úkol a doteď nevidím žádnou odezvu??? Čekám od té doby na Měsíční střepiny a na další úkol... o_O

//odstraněna zbytečná citace, Iddun
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Magni

Guest
Samozřejmě napsat na herní podporu, tam Vám velmi rádi pomůžeme :) Od toho tu herní podpora přeci je.
 

Nortonix

Guest
Abych se přiznal, nevím kde to najít... o_O

//odstraněna zbytečná citace, Iddun
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Magni

Guest
Způsobů jak se tam dostat je víc. Nicméně, jediné co stačí, je hledat. Zde na fóru je moc krásný návod :)
 

Nortonix

Guest
Omlouvám se Magni..., tak pokud sem to správně pochopil, tak sem to udělal správně..., tiket sem posílal
Ještě jednou se omlouvám
 

Magni

Guest
Ten jste posílal již ráno, pokud vidím dobře. Proč tedy tohle všechno? o_O Jinak se samozřejmě nic neděje a prosím o ukončení psaní. Ať tu opravdu jsou jenom chyby s překladem.
 

DeletedUser1148

Guest
Tak jsem objevila další chybku.
FbxZDq3.jpg


jednotek se nemá vycvičit 100 ale 400

A další chybka.....
Nc08ZO2.jpg

nemá se vyrobit 40 ale 50 obyč. nástrojů

nevím jestli sem mám kopírovat vše.....skoro v každém úkolu jsou chyby...

//prosím, použij "upravit" (svůj předchozí příspěvěk) a dávej to do jednoho příspěvku. Vidar
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser2083

Guest
Další malý šotek v textu ;)

Vyrob 1 válečnickou masku- ve skutečnosti 3
 

Přílohy

  • Bez názvu.jpg
    Bez názvu.jpg
    69,2 KB · Zobrazení: 75

DeletedUser1148

Guest
já už sem nebudu vkládat ty chyby ,protože co úkol ,to chyba.Takže hleďte vždy napravo a ne na popis.Teď mám úkol : Vyrob 10 košíků jídla ,ale mají se vyrobit jen 3.
 

Cleopetra

Guest
Vylepši 4 budovy na úroveň 5, ale stačí 3. Jenže ať vylepšuju, jak vylepšuju, nic se nazapočítává..:-(
 
Nahoru