• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Letní slunovrat

GorGlin

Veterán
Já jsme zklamaný dost, patřím mezi ty co neměli štěstí a člověku to bere chut do budoucna.
Mám plný měšes kouzel, která nepoužívám a nechci, budovy o které jsme stál jsem nedostal.
Pro mě to informační emargo kolem slunovratu přineslo hlavně nepříjemná překvapení
 

dRaczek

Pokročilý žák
No mně chybí jeden denní úkol (zmizel) abych vůbec dosáhl na první hlavní budovu. Takže si tu nestěžujte, že nedosáhnete na tu poslední. ;)
 

Ódin

Bývalý člen Elvenar týmu
Celá úkolová řada, skládající se z 2 x 21 úkolů, je již vyčerpána. Zbývající čas je hráčům poskytnut k vybrání odměn.
 

Mikes67

Pokročilý žák
Na téhle soutěži bylo vidět,jak je až okatě nasazena,aby hráči cpali do soutěže letního slunovratu peníze,protože ukoly skončili a to člověk je z 90 body u Venarových skaliskách II.Tímto již do hry už nebudu investovat měsíčně svoje finance.S letním slunovratem jsme mi vzali veškerou chuť,kterou jsem doposud v této hře měl.Už ta soutěž od začátku byla zpackaná v podobě počtů splnění nebo čísla v zadání ukolů
 

DeletedUser1171

Guest
Ráno zmizel denní úkol, takže slunovrat upozornění pořád běží píše 1 den a 17 hodin nicméně je to k ho... protože už není ani denní úkol . Kde udělaly asi páni vývojáři chybičku? Celkový můj dojem je že to odflinkly dva dny ztracené plněním úkolů plnil jsem dva dvakrát a pak musel žádat podporu o opravu chyby to byl další ztracený den /a nebo možná tajný úkol/ a teď toto ztracený čas pro mne velké zklamání. To je jak když v potravinách koupíte rohlík protože vypadá krasně upečený ale když ho rozlomíte zjistíte že je uprostřed syrové těsto
 

nataly111

Velmistr písma
V mém hlavním světě se dali ukoly plnit snadno,ale skončit na 190/200. To člověka fakt zklame. Ten jeden úkol ještě dát mohli.
Jenže to už by asi nevydělali. No já sama za sebe na to dlabu, ať si ty veranova skaliska nechají. Za to rozčilování to nestojí.
Ale v tom druhém světě, tam plnění úkolů bylo doslova peklo, spoustu úkolů splnit prostě nešlo. Musela jsem dělat věci, ze kterých se mi protáčeli panenky. A tak, když jsem tam pak vyhrála zahradu, vůbec mi to radost nepřineslo, proč taky.:oops::oops:
 

DeletedUser238

Guest
Nechápu o co Vám všem jde. Hrajeme hru. Letní slunovrat byl ve hře příjemným zpestřením, ze kterého každý něco získal - denní odměny. Úkoly byly jiné než ty běžné, které se pořád opakují, takže to bylo zajímavé. Taky nemám Zahradu přepychu, kterou jsem moc chtěla, a vyhrála jsem asi milion kouzel na manufaktury, ale taky jsem získala hodně vědomostních bodů. Za mě, i přes ty chyby v úkolech, byl Letní slunovrat příjemná záležitost.
 

nataly111

Velmistr písma
To je na úhlu pohledu, když jsem u trpaslíku, tak mi body byli k ničemu. Smazat jsem musela 5 budov abych ty úkoly mohla začít plnit, o chybách ani nemluvím. Pro spoustu hráčů, byl ten event velké zklamání. Ano je to hra, ale bud to měli líp zorganizovat nebo se na to vyprdnout.;):oops:
 

papap

Mistr slova
Já za sebe musím říct letní slunovrat super.Skvělé zpestření hry.Truhličky plné zajímavých a hodících se věcí,získal jsem docela dost budov,které pomohli s kulturou a lidmi,zasoutěžil jsem si.Sice jsem nedosáhl na druhé skaliska,ale to vem čert.Je to hra a já se skvěle pobavil.Už jen to jak se měšec pěkně naplnil větším počtem všemožných věcí je moc pěkné,takže za mě super a jen tak dál...:)
 

DeletedUser15

Guest
Pro spoustu hráčů, byl ten event velké zklamání.
S kolika hraci mluvilas, ze hovoris za "spoustu hracu"? Pokud vim, tak Elv ma pres 20 tisic hracu. To ti muselo dat ale velkou praci se vsech zeptat.

Jako tohle typicka ceska povaha, pokud nedostanu VSECHNO a to samozrejme ZADARMO, tak je ohen na strese! Uvedomte se... Z ceho maj zit programatori teto hry? To vam maj dat vsechen obsah zadarmo?
 

GorGlin

Veterán
Jde o ocenení úsilí.
Kouzla jsou fakt mizerná výhra, VB jsou lepší, ale válí se jich všude hromady, sami se ti rodí, za provincie a turnaje je dostaneš, div na ně je.
To co tu lidi řeší je často ta nerovnost.
Já za slunovrat všehovšudy získal 4 krásné budovy ze kterých se můžu radovat.
To je moc fajn
Ale jsou tu tací co jich získali mnohem víc, bez nějakého zásadního snažení. Prostě měli štěstí.
Zatímco já dostal kouzla, oni dostávali budovy a měsíční střepiny, které jim umožnili znovu roztáčet kolo štěstěny a navíc se stále víc blížit k hlavním odměnám.
Docela korunu tomu samozřejmě nasazuje diskuse kolem trvání úkolů, která se rozběhla potom co zkončila první úkolová řada.
Event běží a úkoly jsou pryč. Všechno hájení že přeci ještě je tu druhá řada úkolů. Ještě víc ted úkoly po trvání eventu znějí jako kecy.

Je pochopitelné že účel téhle hry je dostat se k penězům, ale pořád přetrvává názor, že když budu u hry dostatečně vysedávat a klikat, autor z toho taky něco má a něco vrátí.
Tady to ale tak nefunguje, plat nebo se smiř.
A lidi mají bláhový pocit, že to můžou změnit a tak doufají a křičí.
 

papap

Mistr slova
Jak pro koho jsou kouzla mizerná výhra.Já si hru bez nich ani nedokážu představit,používám je dnes a denně.Nevím jak bych zvládl bez kouzel na dílny to vše pokrýt,to bych musel mít bůhví kolik budov,takto jich mám pár a s kouzly jsem v pohodě,kor když si ještě kouzly zvednu bonus a s kouzly na továrny to samé,zvětší výrobu a šetří místo,takže bych netvrdil,že je to mizerná výhra,kor když trvají vyrobit hodiny...
Však o tom to je o štěstí a náhodě.To si nedokážu představit,jaké by to bylo,kdyby to bylo stejné pro všechny.Jako nic proti každému,ale myslím si že si to moc berete a nedokážete si to užít,vždyť je to proboha jen hra...:)
 
Nahoru