• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Letní slunovrat

iDavis

Legenda
Tak moja prvá hlavná cena je doma. :)

EL_akcia_letn_slnovrat_2016_odmena.png


Okrem toho sa mi ešte podarilo dostať 3x Prapor šlechty z denných odmien. Ďalšiu hlavnú odmenu už ale určite nezískam, mám len 30/200 slnečných úlomkov. Vyžaduje si to fakt veľmi veľa šťastia pri otváraní truhlí. Z čoho som ale sklamaný je to, že hráč ktorý si túto akciovú menu nezakúpi vlastne nemá šancu získať hlavné ceny všetky a s týmto som sa ešte nikdy v žiadnej hre a v žiadnej akcii doteraz nestretol. :( Dá sa vyhovoriť na "kto má šťastie, ten má", ale ten nech ide radšej do lota. o_O

Moje dojmy z akcie sú celkom dobré, je to ozaj príjemné spestrenie hry, až na jednu vec - akcia sa vlastne plní klasickým hraním, ktoré vyžadujú akciové úlohy, teda získať relikvie, trénovať vojakov, stavať, produkovať atď. Myslím si, že by nebolo zlé keby pri ďalšej akcii vývojári zapracovali na nejakom odlišnom systéme plnenia akcie, ktorý by do hry priniesol na ten čas niečo nové. :)
 

Vicky1177

Mistr slova
Mě se před třemi dny přestala zobrazovat 1 úkolová událost - úplně zmizela. Mám pouze tu denní. Jak je to možné???
Takhle se k druhým Venarovým skaliskám nedostanu ani náhodou, natož ke třetím...:(
 

Ódin

Bývalý člen Elvenar týmu
Druhá úkolová řada se skládala z neopakovatelných úkolů, kterých bylo v omezeném počtu.
 

Vicky1177

Mistr slova
Tak proč to tedy ve hře dál je ??? A k ničemu ???

//Odstraněna zbytečná citace, Váli
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser1930

Guest
@Vicky1177 Asi máš na mysli denní úkoly a podle těch otazníků se tomu náramně divíš. Tak třeba jen proto, aby hráči, kteří měli štěstí na získávání měsíčních střepin doposud, dosáhli na druhou hlavní budovu. Nebo třeba proto, že i denní odměna v podobě jednopolíčkových (dvoupolíčkových) budov vůbec není k zahození, neboť i tyto budovy každému přinesou více kultury nebo obyvatel, než jejich ekvivalenty, které si může postavit. A v neposlední řadě například také proto, že odměny v podobě VB, kouzel a run jsou velmi příjemné, obzvláště když uvážíme, že je hráč obdrží za úkoly, které ve většině případů stejně dělá.
 

GoldAngelcz

Velmistr písma
A nebo prostě a jednoduše proto, že ne každý je má už hotový, jako ty, a tudíž ještě má co dělat :) Ať už proto, že tu nesedí tak moc jako ty. Takže proto je čas delší. U výzvy se křičelo, jak nestíháte. Teď, když je rezerva, je to zas špatně :D :rolleyes:
 

nataly111

Velmistr písma
Tak teď už vím jistě, že úkoly nedokončím v tom jednom světě.Prostě mi to nejde splnit. Ale nevadí hlavu vzhůru, v tom druhém mém hlavním světě mi to jde tak líp než jsem předpokládala.:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:
Ty úkoly s relikviemi jsou fakt vražedné, podle mě jich tolik dávat neměli, ale to je věc názoru asi.
 

Ladus

Znalec fóra
Dovolím si sa s Vami podeliť o môj postreh a vyvrátenie toho, ako tu koluje informácia, že sa oplatia iba zlaté truhly. Spravil som síce na začiatku chybu, že som otvoril aj zlaté truhly ale potom som si chcel počkať na deň, keď bude za odmenu Záhrada přepychu.

Mal som 790x měsičných střepín a rozhodol som sa radšej otvárať iba bronzové truhly.

Získal som:
  • 3x Záhrada přepychu
  • 4x 50 Měsiční střepiny
  • 7x 3 úlomky rún
  • 6x 15 silá zásob
  • 5x 10 VB
  • 9x 90 Měsiční střepiny
  • 2x Magická výroba
Dokopy som otvoril, za pôvodných 790 střepin, celkovo 35 bronzových truhiel v hodnote 1 750 střepín, čo činí 175 získaných zlatých střepín. Za najväčšiu odmenu aj tak pokladám 3 Záhrady prepychu.
 
Naposledy upraveno:

luterina

Veterán
Tak já jsem tedy moc spokojená, až na výjimky na začátku jsem otevírala - na doporučení které tu proběhlo někde na počátku této diskuze - jen zlaté poklady, mám Venarova skaliska I a když budu mít štěstí ve vyzvedávání dalšího zlatého pokladu nebo popř. těch dalších, tak budu mít i Venarova skaliska II, dále mám spoustu nových v Divech úlomků run a navíc díky tomu i další postavené Prastaré divy Hlubinu nekonečna, tedy já za zpestření a hru jsem moc ráda moc děkuji. :)
Co se týká počtu otevřených provincií, dala jsem na radu otevírat je v souladu s počtem požadovaných, které jsou uvedené v Pokladu ve Výzkumu, tedy jsem se naučila nikam nepospíchat, vše dělat v klidu svým tempem a o hře a strategii přemýšlet, jí promýšlet a o ní uvažovat kde a co udělat lépe, co vylepšit atd. a vyplatilo se..., za další získané a využité odměny Síly zásob jsem měla dostatek zboží na v provinciích vyjednávání, dostatek na vyjednávání provincií jako takových a jejich otevření bylo i časově plynulé a stejné v porovnání s časem splnění úkolů ostatních.
Jinak jsem moc ráda za zdejší fórum a za vaše příspěvky, jsou mi ve hře velkým pomocníkem. :)
Přeji všem krásnou a báječnou neděli.
 

Corai

Guest
Jo, to je asi jediná možnost, Luterino, jak to hrát. Ale na tohle já nemám trpělivost. A mrzí mě to. Protože po stránce vizuální je to asi nejhezčí stavěčka, co jsem kdy hrála. Já prostě udělám armádu a roztřískám se o mnohem silnějšího nepřítele na cucky. Ale ne, že by mě to vedlo k přehodnocení postojů, ale půjdu do toho znovu a znovu a znovu. Dokud se nevyčerpám tak, až to tu zabalím. Mou ideou bylo vytvořit zde krásné zahrady, na nichž by oko spočinulo se zalíbením. Jenže k tomu je zapotřebí hodně prostoru. Lze ho získat trojím způsobem: Nekonečnou trpělivostí při čekání na vědomostní body. Bojem anebo koupí diamantů a jejich investováním. Trpělivost nemám, boj by mi naprosto vyhovoval, ovšem ne po způsobu "homam". Při něm jenom krvácím. Ačkoli verbuju jednotky v nepřetržitém sledu od okamžiku postavení kasáren, je mi to houby platné, protože jejich počet i jejich síla oproti nepříteli jsou nedostatečné. Podmínkou je výzkum. Ale na ten se čeká. Takže zbývají diamanty. Pár tisíc (a ne zase tak málo) jsem do toho vrazila. Ovšem další dvojnásobek nebo trojnásobek, jak se jednotlivá pole neustále zdražují, už prostě nemohu, a ani nechci dávat.

Takže.., takže co? - Asi tahle hra pro mě opravdu není. A žádnou zahradu tu nepostavím... Zůstanou ve fázi vzniku. :(
 

DeletedUser180

Guest
Event je dobrý a líí se mi že jde plnit dost v klidu.

Co mě ale hodně mrzí, je nemožnost ponechat si vyhrané dekorace v inventáři. Někdy před týdnem jsem si přehazoval pár věcí ve městě, a poboural jsem si i pár vyhraných eventových věcí, které se v inventáři (v pytlíku u kouzel) normálně oběvily jako uložené.
Dneska jsem si zase trochu hrál z přestavováním pár budov a věci z eventu už se neukládájí.
Přišel jsem o temný rozcestník (to mě ani nemrzí) ale hlavně jsem přišel o zahradu přepychu.

Takže je to sice moje chyba, to nepopírám, ale teda zklamaný jsem hodně a celý event mi to dost pokazilo.
Když už tady je možnost to zbourat - a není u toho upozornění že o dekorku navždy přijdeš - tak na co je ten inventář ? Když už jsem to jednou vyhrál, tak by mi to mělo zůstat.

__________________________

Vyhrál jsem toho už dost a většinou čekám ž na zlatou truhlu. Zatím mám skaliska a na skaliska II mi chybí 70 slunečních střepů. Zvládnou bych to měl v klidu. Skaliska III asi nezískám, ale to je stejně tak velká dekorka že bych ji do města ani neměl kam dát.
 

DeletedUser273

Guest
Taky se Vám objevila nabídka s nákupem diamantů+střepiny k nim zdarma? Nabídku mám teda pouze na druhém světě a není poznat kolik střepin dostanu,cifra se překrývá s písmem.Dále by mě zajímalo,pokud bych si koupila balíček,jestli se střepiny připíší na oba světy jakožto diamanty,nebo pouze na ten jeden,kde nakoupím?A kolik je k nákupu vlastně těch střepin ???? Tady jsem nikde info v oznámení nenašla
 

Magni

Guest
Diamanty jsou měna, která je jednotná pro celý účet (herní jméno). Proto jsou k dispozici všude, na všech světech a všech vašich městečkách založených pod vaším herním jménem. Nicméně měsíční úlomky jsou surovina, jako každá jiná. To znamená, že se Vážou pouze na svět, ve kterém objednávku potvrdíte. Stejně jako všelijaké další nabídky - například runy, jednotky, suroviny a podobně.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser236

Guest
Zdravím,
mám hloupou otázku... Když jsem to tady rychle proběhla, tak jsem něco zahlédla, ale stejně se poptám... Pokud to dobře chápu, tak jelikož byl počet úkolů v jedné řadě omezen, s největší pravděpodobností nemám šanci dostat se k druhé hlavní odměně, pokud si střepiny nekoupím, že?
 

DeletedUser467

Guest
Co mě ale hodně mrzí, je nemožnost ponechat si vyhrané dekorace v inventáři. Někdy před týdnem jsem si přehazoval pár věcí ve městě, a poboural jsem si i pár vyhraných eventových věcí, které se v inventáři (v pytlíku u kouzel) normálně oběvily jako uložené.
Dneska jsem si zase trochu hrál z přestavováním pár budov a věci z eventu už se neukládájí.
Přišel jsem o temný rozcestník (to mě ani nemrzí) ale hlavně jsem přišel o zahradu přepychu.

Takže je to sice moje chyba, to nepopírám, ale teda zklamaný jsem hodně a celý event mi to dost pokazilo.
Když už tady je možnost to zbourat - a není u toho upozornění že o dekorku navždy přijdeš - tak na co je ten inventář ? Když už jsem to jednou vyhrál, tak by mi to mělo zůstat.

Zrovna dneska jsem nad tím přemýšlela, jestli se mi budovy vrátí do inventáře nebo ne, takže díky za info. Je to pěkně na pendrek, že se ti před zbouráním neobjeví hláška, která by tě upozornila, že o budovu přijdeš. Ta by u toho určitě měla být! Se ti nedivím, že jsi naštvaný :(
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Taky se Vám objevila nabídka s nákupem diamantů+střepiny k nim zdarma? Nabídku mám teda pouze na druhém světě a není poznat kolik střepin dostanu,cifra se překrývá s písmem.Dále by mě zajímalo,pokud bych si koupila balíček,jestli se střepiny připíší na oba světy jakožto diamanty,nebo pouze na ten jeden,kde nakoupím?A kolik je k nákupu vlastně těch střepin ???? Tady jsem nikde info v oznámení nenašla
Omlouváme se za problémy způsobené zobrazením špatného překladu, mrzí nás to!

Nabídka se každému hráči zobrazuje jen na jednom světě. A zakoupené střepiny se objeví pouze na tom světě, kde si je koupíte.

Balíčky obsahují následující počet střepin:
  • 20 měsíčních střepin
  • 45 měsíčních střepin
  • 100 měsíčních střepin
  • 300 měsíčních střepin
  • 550 měsíčních střepin
 

GorGlin

Veterán
musím říct, že ale když jsem se smířil že enbudu mít hlavní výhru
a po ztrátách střepin, za které jsem místo budov dosatl kouzla
která nepoužívám
se mi sejde 140 střepin já je utratím a zase nic
tuhle budovu jsem opravdu chtěl
je to hnus přátelé
 

Eragon92

Znalec fóra
Taky se mi ještě nepovedlo získat denní budovu... Aspoň, že se mi povedlo získat tu hlavní budovu v což jsem taky moc nedoufal.
 

Vicky1177

Mistr slova
@Vicky1177 Asi máš na mysli denní úkoly a podle těch otazníků se tomu náramně divíš. Tak třeba jen proto, aby hráči, kteří měli štěstí na získávání měsíčních střepin doposud, dosáhli na druhou hlavní budovu. Nebo třeba proto, že i denní odměna v podobě jednopolíčkových (dvoupolíčkových) budov vůbec není k zahození, neboť i tyto budovy každému přinesou více kultury nebo obyvatel, než jejich ekvivalenty, které si může postavit. A v neposlední řadě například také proto, že odměny v podobě VB, kouzel a run jsou velmi příjemné, obzvláště když uvážíme, že je hráč obdrží za úkoly, které ve většině případů stejně dělá.
Pro moderátora evidentně naprosto nepochopená otázka a arogantní chytání za psaný text -- což tento přístup hodnotím za zcela ubohé a trapné.
Dotaz totiž zněl zcela jinak - zmizela mi druhá úkolová řada, zůstala mi jen ta jedna- denní, tudíž je absolutně vyloučeno stihnout druhá Venarovy skaliska, k tomu se ani nepřiblížím (k třetím se nedostanu tím pádem vůbec). Takže hurá, ať žije lidská hloupost.

K téhle blamáži už jen dodávám, že pokud není možné na další úkol v pořadí, dosáhnout, je zhola bezpředmětné, aby takový úkol vůbec byl! Postrádá to totiž logiku a zdravý rozum- což zřejmě některým lidem nic neříká.
A pozn. tuto hru nehrají jen "děti", takže pro příště by bylo nanejvýš vhodné volit optimální způsob konverzace.
Tím toto pokládám ze svojí strany uzavřené - pro mě ztráta času...

//Sloučen doublepost, Iddun
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Lukula

Velmistr písma
Nezlobte se teď na mě lidičky, ale na tohle prostě musim reagovat.:mad:
Nepřestane mě fascinovat skutečnost, že jsou tu hráči, kteří mají tu drzost vlézt na fórum, neobtěžovat se s hledáním a čtením dřívějších příspěvků a rovnou napsat něco, co se tu už několik dní řeší. A nejen, že napíše otázku, která již byla zodpovězena, ale ještě si drze vyskakuje na moderátora, který ve vší slušnosti reaguje - a podotýkám že naprosto k věci a na otázku, která byla položena.
Urážet člověka, o kterém nic nevím, je opravdu jednoduchost nějvětšího kalibru. :confused:
Tudíž poslední příspěvek "zkušeného pozorovatele" Vicky1177 postrádá logiku a zdravý rozum. Takže hurá, ať žije lidská hloupost...
Docela bych uvítal rozdávat bany za takovéhle urážlivé příspěvky.
Fórum má přece nějaká pravidla a bylo by záhodno je dodržovat. Předpokládám, že každý, kdo zavítá na fórum o ně zavadí pohledem. (Ikdyž pravdou je, že jsou mezi námi i lidé s horším zrakem - převážně ti starší) Takže by bylo od věci si je před napsáním nějakého (hlavně toho prvního) příspěvku přečíst a podle toho se zachovat.
 
Nahoru