• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Letní mořské panny

iDavis

Legenda
Výhodu pri raji majú hráči s bonusom na mramor. V spojení s efektom zlatého fénixa a bonusu na mramor ho dokáže produkovať nadštandardné množstvo, ako žiadna iná budova.
 

voyager-1

Velmistr písma
Lutherina : Mě to vychází že dá za den 24k T1 surovin což je stejně nebo spíš o něco víc než jedna T1 manufaktura a na méně polích. K tomu nějaký další bonusy, takže já nad ní uvažuju. Pokud jsem se v počtech někde nespletl. Kolik Ti dá v elfech jedna T1 za den?
elvengems: 2958 - 5950 - 8,460 - 7,990 - 7,520 - 3
 
Naposledy upraveno:

Ludi

Veterán
Abych řekla pravdu, sety mi nechybí, jelikož většinou zabírají spoustu místa, ale s těmi co mám jsem spokojená.
Každopádně myšlenka eventových produkčních budov 4x4 je dobrá z hlediska snadnějšího vylepšení Královskou rekonstrukcí.

Dokážu pochopit, že když je budova menší, nebude mít až tak silnou produkci, jako velká sada, ale přeci jen Ráj mořských panen by mohl být o něco silnější. Ale třeba se ještě dočkáme vylepšení, kdo ví ...
 

voyager-1

Velmistr písma
sada svatyň a zimní set nemaj konkurenci, to musíš postavit hodně budov aby si dosáhla produkci manu jak u vánočních stromů. A sada svatyn na 32 polích nahradí ted nevím, asi 4 T2 T3 manufaktury ke kterým potřebuješ popku, kulturu, kterou oni naopak dodávaj. Problém je že nedávají body do žebříčku.
 

DeletedUser3079

Guest
Kdo by chtěl seznam úkolů pro své Společenství, přeložený a udělaný na zkopírování ctrl+C
Navštivte naše oficiální fanouškovské stránky: https://www.elvenarczsk.cz/i-novinky/

( i ) celý seznam úkolů je zde připravený pro všechny společenství na našich serverech,
přeji příjemnou hru a zábavnou soutěž ♥ =)
 

DeletedUser6138

Guest
Úkol:Vyrobit 4x Oltář,chce to ale 7ks.Chybička malinka,byla už několikrát :D
 

Přílohy

  • Screenshot_2019-08-08-02-25-19.png
    Screenshot_2019-08-08-02-25-19.png
    578,5 KB · Zobrazení: 66

Lovec Krys

Legenda
Utajená laguna - budova pop/kult/mana hybrid:
U této budovy dělá Inno svou oblíbenou chybu - nacpe příliš mnoho vlastností do jedné budovy, které jsou pak nahouby, protože jsou všechny příliš slabé.
Kdo bude chtít popku, půjde po daleko lepších pop/kult hybridech.
Kdo bude chtít manu, půjde po daleko lepším rejnokovi.
No a kulturu získají nižší kapitoly buď nějakou čistou nebo z nějakého jiného hybridu (a většině hráčů ve vyšších kapitolách je nějaká kultura ukradená, mají jí velké přebytky z divů, příp. různých hybridů)
 

Ludi

Veterán
@voyager-1
Psala jsem, že jsem spokojená se sety, které mám. Many mám habaděj z Fontány hýřilů Karnovalového setu, divů a trochu ze zimního setu Sněžné sovy. Mana prostě už dávno není problém.
Samozřejmě, že ty sety jsou fajn, ale problém je, že nový set by musel být opravdu mega silný, aby mě přinutil, abych starší měnila. Místa je málo a nové rozšíření z mapy už nemám. Budova 4x4 se dá někam vmáčknout, kdybych měla velký zájem.
 

Ludi

Veterán
@Lovec Krys
V podstatě máš pravdu, ale je i jiné hledisko. Pokročilejší hráči mají už skvělé sety, které postupně vylepšují Královskou rekonstrukcí a nemají moc důvod je měnit. Prostě pokročilejší hráči půjdou už po obnově kutury, nebo popkultury a po studních. To najdeš v každém eventu.
Současný Ráj mořských panen je skutečně výhodný pro hráče v nižších kapitolách. Začala jsem nedávno hrát i na CZ1 a mám město ve 4. kapitole a Ráj mi tam výrazně pomůže.
Město na CZ2 - v konstruktech mám stejně zaplněné, a produkce mi moc nepomůže. Na to mi stačí kliknout na obchodníka a mám to zrovna tak :) (díky divu s čmelákem)
Při nekonečných úkolech je možné získat Ráj třeba i 2x, takže pak by to mohlo být zajímavější. Jenže kvůli tomu se honit nebudu.

a to já bych občas nový set rád. Některé jsem ignoroval a jiné jsou hodně staré, takže vylepšit je do aktuální kapitoly by mě zruinovalo. Těšil jsem se, jak je vyměním a nový set od té doby nebyl :D
Koukla jsem ti na město - nemusíš vylepšovat celé sety, ale v setu jen jednu budovu, která je zajímavá. Každopádně bych vytáhla Fontánu hýřilů.

Příspěvky sloučeny. Embla
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Lovec Krys

Legenda
@Ludi Nezapomeň na hráče, kteří mají omezený přístup ke královské rekonstrukci, ti by uvítali možnost ty sety prostě vyměnit, když je mají třeba 2-3 kapitoly staré a už se blíží ke stadiu, kdy je prostě zbourají bez náhrady.
K tomu si připočti hráče, kteří ty sety nezískali celé, nebo vůbec (třeba byli významnou část eventu pryč nebo málo aktivní, nebo v té době nehráli, nebo jim nestály za to (např. byli u orků nebo níže a tudíž jim zimní set neprodukoval manu), další důvody se jistě najdou.
 

DeletedUser5695

Guest
ony ty provincie jdou urychlit urychlovačema, které se dají craftit v akademii a nestojí to ani centík, ale taky nechci nikomu nic podsouvat :p
V akademii se ke kraftění nejčastěji nabízí 10 min, 15 min a 1 hod urychlovače, z tajemného objektu občas vypadne něco lepšího (8 hod tuším x 4 - 32 hod, 5 hod x15 - 75 hod), ale urychlit tím lze max 1 provincii. Pokud tedy někdo usilovně kraftí 2 roky, a žádný urychlovač po celou dobu nepoužije, tak si za ty 2 roky super urychlí průzkum :D. A to se vyplatí.
 
Koukla jsem ti na město - nemusíš vylepšovat celé sety, ale v setu jen jednu budovu, která je zajímavá. Každopádně bych vytáhla Fontánu hýřilů.
mám ji na max, stejně jako celý festivalový i soví set. Ale jinak vyzobávat budovy ze setů nemá smysl. Pak by mi tam zabíral místo balast... to bych právě radši ten celý nový set. Alespoň občas. Předtím byly pořád sety, teď pořád rozvíjecí budovy. Proč to neprostřídat?
 

DeletedUser4291

Guest
Na Event jsem si už zvykl, pojal jsem to jako loterii, něco před-vyrobím, pak čekám jestli se systém do toho trefí a když se trefí BINGO... :D nasbíral jsem 1500 korálů a jsem spokojený... je to a možnosti mít velký plac, pač kolegyně má naboucháno k dnešku 3500 korálů, má velký plac na 1 budovy.... :))
 

iDavis

Legenda
Ja práve naopak dúfam, že zostanú pri aktualnych, rozvinuteľných budovách. Ak som chcel získať set, musel som sa (s výnimkou karnevalu) obmedzovať na konkrétne denné budovy, čím prakticky nebolo možné zamerať sa na tie, ktoré som naozaj chcel. Preto som sety vlastne ani neskladal. Teraz mám denné budovy a rozvinuteľnú zároveň.
 

DeletedUser4291

Guest
Hlavní cena 4x4 je o ničem pro lidi od osmé etapy cca. To co dá i na 10 fázi jako prvovýrobu, nenahradí ani půl dne jedné manufaktury... Tak že zajímavé jsou 14ti-hodinovky, 20ti-hodinovky, studna a 20% kouzlo do portálu které bude 7dní před koncem eventu... a něco na semínka a manu....:)
 

Vicky1177

Mistr slova
@Heromoss : Tak to už jsem minimálně dva dny v neshodě se systémem...;) Když mám hotový 3 hod, chce 9 hod a opačně. Opary vidění včera i dneska. A jako zvláštní pozornost mám už podruhé obří glóby, což je mimochodem 24 hod. :rolleyes:
 
Nahoru