• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Letní mořské panny

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Již brzy se dočkáme zcela nové události. Jak se na ni těšíte? Zúčastníte se?

Povídejte, těšíme se na vaše postřehy a připomínky! ;)
 

Lovec Krys

Legenda
Já se samozřejmě zúčastním, ostatně jako vždy. Na každém eventu se najde něco, co se dá vyměnit nebo doplnit.

Pro ty, co to ještě nečetli jinde (ve spoilerech z bety, u iDavise v návodech):
Poslední nekonečná smyčka se skládá z 10 úkolů, z nichž úkol 3-10 mají 2 varianty, z nichž se vždy jedna náhodně vybere.
Zde je seznam těchto úloh platný pro město na konci půlčíků/začátku elementálů:
Pořadí..Úkol.................................(číslo v závorce udává kolikrát jsem zatím měl úkol na betě, tzn. cyklus jedu na betě po jedenácté)
1..........19x dílna 15 min (11)
2..........25x dílna 5 min (11)
3a........Získej 6 kouzel (5)
3b........Získej 900 úlomků kouzel (6)
4a........Použij 40 VB v divu (8)
4b........Dokonči 2 provincie (3)
5a........Prozkoumej 1 provincii nebo vylepši 2 budovy na lv 16+ (7)
5b........Utrať 30 VB (3)
6a........Vyřeš 10 střetů nebo 50 turnajových střetů (7)
6b........Získej 15 oparů vidění (3)
7a........Utrať 30 VB (7)
7b........Trénuj jednotky (4482 = asi 3 plné jednotky) (3)
8a........7x Bonus T1 3h (4)
8b........9x Bonus T1 9h (6)
9a........4 Bonus T1 24h (3)
9b........5 Bonus T1 48h (7)
10a......5 Bonus T1 3h (5)
10b......9 Bonus T1 24h (5)
 

flego

Mistr slova
No já se nedávno rozhodl rozjet Betu,jsem ve III. kapitole,mám úkol v segmentu za 57 korálů použij 25 VB do divu buď souseda,nebo mého,ale z asi 20 sousedů má div jenom jeden,já se k mému ještě nedostal ve výzkumu,a nemůžu použít PC/na tabletu podpora divů nefunguje,takže pro mě smolík :( minimálně 5 dnů stopka. :( Takže pro ty,co nemají žádný div a PC,rychle stavět :)
 

iDavis

Legenda
Nový, nekonečný systém úloh sa mi zatiaľ celkom pozdáva. Konečne to už bude naozaj o tom, koľko je hráč schopný v rámci udalosti spraviť. Bude to závisieť najmä od miesta, včera sa našťastie objavila zľava na rozšírenia, takže som hneď kúpil 3 (vďaka studniam). Či postavím alebo nie, prípadne plne vylepšený Ráj mořských panen, som sa zatiaľ nerozhodol..
 

DeletedUser4336

Guest
Jaké panny? Vždyť panna už byla, to mi nějak nesedí. Kdo by chtěl hrát furt dokola mořské panny. ;-)
 

DeletedUser6933

Guest
Je 5. 8 a u mě ve světě nic. Tak se ptám ještě to nezačalo a kdy se to tedy asi tak spusti a nebo mám něco špatně , a nevidím to? Dekuji za opodved
 

Lovec Krys

Legenda
@Angedev Dříve nebo později to bude chtít i dvoudenní.
Mě asi stejně jako na betě budou brzdit nejvíce úkoly na opar vidění (v nejvyšším cyklu je to 15).
 

Angedev

Velmistr písma
Vím o tom... Bohužel jsem se tentokrát nestihla předpřipravit a zaseknout se hned po pár minutách docela naštve...:confused:
 

nataly111

Velmistr písma
Z toho si nic nedělej! Já se hned na začátku zasekla na úkolu "Vylepši 2 budovy na 14 a výš" :mad:
 

DeletedUser6399

Guest
Ahojky takže to chápu správně, že má každý jiné úkoly?
 

Ludi

Veterán
V účtu na CZ1 mi to v 2. segmentu dává i obsahově jiné úkoly, např. 5x košík jídla ... aneb změnu za každou cenu ...
 

Baxcze

Znalec fóra
Koukám že opět tam jsou úkoly na základní bonusové manufaktury.No myslel jsem si že to tu už někdo napíše ale zatím nic.Ti co mají jako základní bonusovou manufakturu mramor nebo dřevo jsou ve výhodě proti těm co mají železo co se do počtu polí týká.Já mám železo a jedna manufaktura mi zabere 2x2 polí u mramoru a dřeva je tomu jinak.Jedna moje manufaktura na železo = 2 manufaktury na dřevo nebo mramor.To je skutečně velmi dobře vyváženo!!!
 
V účtu na CZ1 mi to v 2. segmentu dává i obsahově jiné úkoly, např. 5x košík jídla ... aneb změnu za každou cenu ...
Tak to už předem nepřipravíme :(.

Koukám že opět tam jsou úkoly na základní bonusové manufaktury.No myslel jsem si že to tu už někdo napíše ale zatím nic.Ti co mají jako základní bonusovou manufakturu mramor nebo dřevo jsou ve výhodě proti těm co mají železo co se do počtu polí týká.Já mám železo a jedna manufaktura mi zabere 2x2 polí u mramoru a dřeva je tomu jinak.Jedna moje manufaktura na železo = 2 manufaktury na dřevo nebo mramor.To je skutečně velmi dobře vyváženo!!!
Aspoň budeš zocelený :)

Příspěvky sloučeny. Embla
 
Naposledy upraveno moderátorem:

iDavis

Legenda
U seba zatiaľ pozorujem poradie úloh presne rovnaké, ako v zoznamoch. Som v 2. segmente.

Tí, čo máte po dokončení 1. segmentu úlohu z iného, viete odsledovať, či aj ďalšie úlohy nasledujú z toho istého segmentu?
 

aikomi

Mistr slova
iDavis no mne to přijde na přeskáčku.Teď mám zisk 42 korálu a za úkol mám - získej 5 oparu vidění a to v tom segmentu co máš s úkoly vůbec není :eek:
 
Nahoru