• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Letní mořské panny

joskap

Znalec fóra
jsem z toho docela nešťastný, seznam je mi absolutně k ničemu, segment se mi opakuje, ale v jiném pořadí. Když konečně skončí v dalším segmentu mám třeba 3x košík jídla, proložený pokročilými nástroji ap. Výborný nápad, aby hráči, kteří hrají rychleji mohli až do konce plnit úkoly, je k ničemu, když nevím co přijde, kolik toho bude. Až přijdou jednodenní , nebo i dvoudenní úkoly budu stejně nucen čekat, protože dopředu si je nemohu připravit. Nemám tolik volných polí, abych mohl vše dělat doforoty. A stejně ani nevím kolik toho bude potřeba. Je to na nic a dobrý nápad přišel vniveč, alespoň u mne
 

DeletedUser6138

Guest
Podle seznamu IDavise úkoly nemám jak napsal.Střídají se my úkoly:1ukol(1.seg),2ukol(2.segment),3ukol(3.segment),4ukol(4.segment)atd ale odměna jak za první segment :/ Po 30ukolu mám 1-3,2-3,3-3,4-4 atd.Ty úkoly jsou neobmedzeny což je supr,ale připravit nejdou.Jedinou možnosti je postavit co místo da manufaktur bonus a od určitý výroby dat dělat po 5ks lol :D pak úkoly jedou sami.Jinak pěkný event,hlavni budova mne neoslovila,ale vytočit si VB,kladívka,mince,VB,portál bonus atd není na škodu ;)Zdar a sílu všem v eventu └|゜ε゜|┐
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
@Sycorax tak to není moc dobrá vyhlídka. Pokud mi několikrát za sebou skočí úkol: dokonči 2 provincie, když mi jejich průzkum trvá 3 dny, tak jsem v háji, jelikož těch pár, co mám prozkoumaných, budu tak mít v čudu raz dva ...
Ahoj, na tomto novém systému úkolů jsme pracovali velmi dlouhou dobu, jedná se tedy o velmi propracovaný systém, prakticky proto není možné, aby k něčemu takovému došlo. Ač se to možná nezdá, tak úkoly, které obdržíš, mají předem daný řád, nejedná se o úplnou náhodu. :)
 

Vicky1177

Mistr slova
@iDavis : v prvním segmentu to šlo přesně jako v seznamu od tebe, teď jsem byla ve druhém. Po dokončení provincie to po mně ale chtělo pět košíku jídla, tedy ze stejného segmentu, ale skoro až dole . Po pěti košících tři glóby a pak najednou už segment třetí...
 

DeletedUser4530

Guest
Proč můžu dostat úkol který je napsaný v 6.tém segmentu, když dělám teprve 4.?
A taky odměna je tím pádem jako za 4.tý segment.. :(
 

DeletedUser5987

Guest
@Baxcze už jsem na nespravedlnost hráčů T1 1x2 a T1 2x2 upozorňovala, v tomto eventu to obzvláště vynikne.....


přesně. měla by být zavedena volba výroby T1 jakéhokoli druhu, jako je tomu tuším u výzvy... proč má hráč být bit na tom, že produkuje ocel ???
 

joskap

Znalec fóra
ještě jednou zde napíši a pak budu hrát jak to půjde: vím že jsou možné změny, přesto - dle iDavise jsem měl odehrát v 6 segmentu 14 úkolů, nakonec jsem jich odehrál 18. Úkoly byly složeny ze 4 různých segmentů, ale úkoly ze 6 segmentu jsem ani všechny nevyužil. A to nejlepší nakonec - objevila se úloha, která v zadání chtěla 4 jednodenní úkoly, ale musel jsem jich udělat 7.
Chápu, že udělat nějakou změnu v takto velké hře je velice složité. Přesto tato změna se úplně nezdařila. Myšlenka mít možnost hrát až do konce je výborná, ale takto jsem si to opravdu nepředstavoval.
P.S.: doufám že jste pochopili, že toto není nasměrováno proti iDavisovi. Např. já využívám jeho rady, návody zprávy z BETY. Veliký dík.
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
dle iDavise jsem měl odehrát v 6 segmentu 14 úkolů, nakonec jsem jich odehrál 18. Úkoly byly složeny ze 4 různých segmentů, ale úkoly ze 6 segmentu jsem ani všechny nevyužil. A to nejlepší nakonec - objevila se úloha, která v zadání chtěla 4 jednodenní úkoly, ale musel jsem jich udělat 7.
Chápu, že udělat nějakou změnu v takto velké hře je velice složité. Přesto tato změna se úplně nezdařila. Myšlenka mít možnost hrát až do konce je výborná, ale takto jsem si to opravdu nepředstavoval.
Návody k události, které kolují na fóru nebo přímo ve hře, jsou vytvořeny samotnými hráči, neexistuje žádný oficiální seznam úkolů. Jestli se tedy takovým návodem řídíte, je nutné ho brát s rezervou, popisované skutečnosti nemusí odpovídat realitě.

PS: Pokud se ve hře v zadání nějakého úkolu objevila faktická chyba (tj. v překladu), napište nám prosím na herní podporu, problém ověříme.
 

DeletedUser2988

Guest
Jo lidi, to máte za to, že jste se na eventy připravovaly 2 týdny předem a úkoly měli splněné během prvního týdne či dříve... už xkrát se tu psalo, ať tady nepíšete 2 dny po začátku eventu, že máte hotovo a nudíte se, bylo to přesně z tohoto důvodu ;)
 

DeletedUser4336

Guest
No jo, ona je to vážně nová událost, tu to vypadalo, jako když se tu všichni baví o té staré ;-). Každopádně úkoly jsou velmi zajímavé, je dobře, že se na ně nedá vyloženě připravovat, to je to co mě na předchozím systému příliš nebavilo. Na druhou stranu místo vyřeší i to, že se na ně vlastně připravit dá, což není můj případ.
 

Prealiena

Velmistr písma
To je těžké, když jsem uprostřed rasy, tak mám skoro každý čtvereček zastavěný a nestíhám předpřipravit 24 a 48h produkce. Když jsem na začátku nové rasy, tak mám sice ranec místa, ale děsí mě úkoly na střety a dokončování provincií, protože po přechodu do nové kapitoly mám všechny provincie vybité.
 

DeletedUser1174

Guest
Mno já jsem na tom stejně jako "nataly111",v obou světech jsem se zasekla na "výzkum nebo 2 budovy na 14 level".Výzkum mám dokončený a budovy na max,takže s eventem končím! To se vážně moc nepovedlo:mad:
 

aikomi

Mistr slova
Irina ano je to k zamyšlení, že tento úkol může být devastující pro hráče, kteří jsou výzkumem na konci.... Ale je možnost si postavit manufakturu na prkna a vylepšit ji na 14lvl...Trvá to 2 dny, pokud nezapomeneš lepšit a úkol je pak splněn...Ovšem záleží pokud máš i prostory na výstavbu....
 

DeletedUser4336

Guest
Tak to bude vždy, dokud hra nevyřadí všechny situační úkoly a nebo nebude nahlížet do hráčovy fáze hry.
 

aikomi

Mistr slova
iDavis po tom co jsem měla opar vidění a nepatřilo to k tomu segmentu, tak po vyřešení úkolu jsem se dostala do toho segmentu, kde jsem původně měla být podle toho počtu získaných korálů za splněný úkol....
 

Prealiena

Velmistr písma
Furt lepší, než "Prozkoumej 1 provincii nebo vylepši 2 budovy na úroveň 16 nebo vyšší" když Konstrukti jsou teprve 14. kapitola, to pak nefunguje trik s vylepšením eventovek.:rolleyes:
 
Nahoru