• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Letní mořské panny

aikomi

Mistr slova
Taky se mi to líbí, je to velká změna.... I když nevím jaké úkoly mne čekají....Mohla bych si to zjistit,ale jak se to mění,tak se mi to nechce hledat.....Jinak se na to dá z části připravit, co se týká manufaktur....opar vidění,nebo vyrobit spojovací činidlo je věc jiná,ale i přesto spokojenost...Uvidím jak pojedu dál, teď stojím na vylepšení budov na 14lvl, ale naštěstí jsem si nechala z poslední rasy 3 nevylepšené budovy,tak to aspoň teď využiji. :)

@Prealiena a jo, to mne teď ale vůbec nenapadlo :confused: Díky jdu to zkusit :D
 

papap

Mistr slova
Furt lepší, než "Prozkoumej 1 provincii nebo vylepši 2 budovy na úroveň 16 nebo vyšší" když Konstrukti jsou teprve 14. kapitola, to pak nefunguje trik s vylepšením eventovek.:rolleyes:
Nevím jestli je tam těchto úkolů více,ale já teď ukončil úkol pomocí eventovek,kdy se má vyzkoumat provincie anebo vylepšit dvě budovy na úroveň 14...
 

DeletedUser5695

Guest
Myslím, že je tento systém lepší a spravedlivější, pominu-li velikost T1, není možné se připravit na úkoly, byť je omezeně zadání, kombinace se může velmi lišit, navíc, lze díky neukončenosti uhrát mnohem více perel, tedy odměn. Jen to chce jinou přípravu, tedy zbytečně nevybírat akademii, kasárny, a mít k dispozici ještě jednu výrobnu vojska, a od delších produkcí mít trvale zadáno.
Ti, kdo jsou na konci rozvoje, si mohou vždy ponechat nějakou část budov ne zcela rozvinutou, stejně jako si necháváme nějaké místo, již se o tom zde také psalo.

Vadí mě nepořádný překlad v zadání úkolů, zadání zní vyrob 4x 24h produkci, a měřítko ukazuje 7, tedy předpokládám, a již to zde někdo zmiňoval, že budu muset vyrobit 7.24h.
mermeids error quest.jpg
 

Lovec Krys

Legenda
Další možností pro nás na konci je postavit si obytky nebo zbrojnice (dle stavu populace) na 13 a pak je jen vylepšovat na úkoly (případně během eventu zbourat a opakovat od znovu).
 

joskap

Znalec fóra
Návody k události, které kolují na fóru nebo přímo ve hře, jsou vytvořeny samotnými hráči, neexistuje žádný oficiální seznam úkolů. Jestli se tedy takovým návodem řídíte, je nutné ho brát s rezervou, popisované skutečnosti nemusí odpovídat realitě.

PS: Pokud se ve hře v zadání nějakého úkolu objevila faktická chyba (tj. v překladu), napište nám prosím na herní podporu, problém ověříme.
Ano to vím, ale doposavad to plus, mínus sedělo. Toto je loterie. A např. "dokonči provincii" je 8x a to v posledním segmentu s možností opakování, kdo ví kolik hráčů si připraví 10, 12, 14 provincií dopředu. Protože jelikož tento úkol nemá alternativu, tak pokud už provincii nemám a objeví se "dokonči dvě provincie", tak v mém případě nebudu 4 dny hrát. To je velice demotivující.
P.S.: může to být také úmysl, což je ovšem jen teorie - on se každý úkol , ať sebedelší dá splnit za "diamanty". Takže hurá na nákup, a pak ať se objeví co chce. Sorry, nechci Vám to podsouvat, ale možnost to je.
 
ony ty provincie jdou urychlit urychlovačema, které se dají craftit v akademii a nestojí to ani centík, ale taky nechci nikomu nic podsouvat :p
 

DeletedUser4530

Guest
ony ty provincie jdou urychlit urychlovačema, které se dají craftit v akademii a nestojí to ani centík, ale taky nechci nikomu nic podsouvat :p
Tak nepodsouvej. Protože to není pravda.
Pokud chce někdo vycraftit urychlovače, tak musí vložit nějaké vstupní suroviny. A nic není zadarmo.
 

joskap

Znalec fóra
ony ty provincie jdou urychlit urychlovačema, které se dají craftit v akademii a nestojí to ani centík, ale taky nechci nikomu nic podsouvat :p
jsem rád, že to tady někdo čte. Tak mi prosím prozraď, jaké že to jsou urychlovače - 6 x 10 min., 7 x 1 hod. a to ještě málo kdy. Na 48 hod. průzkumu hodně malá náplast. A to že se jednou, dvakrát za půl roku objeví i více hodinovka je jen legrace. To nikomu nepodsouvám, to je fakt

Souhlasím, takhle je to napínavější.
dovolím si nesouhlasit, takto se pouze maže rozdíl mezi těmi, co jsou tady jednou, dvakrát za den a mezi těmi co mají více času ( a není to samozřejmě žádná zásluha), a jsou tady i vícekrát denně.Ty to samozřejmě hodně přibrzdí. A ano,to je i můj případ

Příspěvky sloučeny. Embla
 
Naposledy upraveno moderátorem:
jsem rád, že to tady někdo čte. Tak mi prosím prozraď, jaké že to jsou urychlovače - 6 x 10 min., 7 x 1 hod. a to ještě málo kdy. Na 48 hod. průzkumu hodně malá náplast. A to že se jednou, dvakrát za půl roku objeví i více hodinovka je jen legrace. To nikomu nepodsouvám, to je fakt
to je možná pravda, sám je nekraftím, protože jich mám hafo z eventů a tajemných objektů a prakticky je nepoužívám, takže se mi hromadí a pak je během eventů sem tam fiknu, abych si urychlil čekání. Ale zdá se mi, že je v akadamii vidím docela často, tak to jsou asi fakt jen ty maličké :)

Tak nepodsouvej. Protože to není pravda.
Pokud chce někdo vycraftit urychlovače, tak musí vložit nějaké vstupní suroviny. A nic není zadarmo.
ale určitě to nestojí diáky <=> podstata. Chce to umět pochopit psaný text :rolleyes:
 

DeletedUser4530

Guest
I Ty kecko, kdyby jsi napsal že je to reakce, a je potřeba přečíst předchozí příspěvek, tak bych to vzal.
Takhle se akorát ztrapnuješ. ;)
 

DeletedUser6253

Guest
Omlouvám se, jsem více méně začátečník a stojím na úkolu získej 5 oparů vidění. Opravdu nevím jak získat. :)
 

Lovec Krys

Legenda
@Hanulka16 V Akademii kouzel - záložka řemeslná výroba: Vyrobením něčeho.
Pokud nemáš Akademii kouzel, máš na výběr mezi jejím postavením a ukončením plnění úkolů (dále můžeš sbírat korály po okrajích vesnice).
Upozornění: Jakmile Akademii kouzel postavíš, již nejde zbourat.
 
s těmi 100 korály zdarma je to dobrá past. Jsem si načítal hru, abych je získal, nějak se mi to kouslo a než jsem se nadál, nějak se mi povedlo otevřít mušli. Za 142 korálů padl ten černý lotos, ale k čemu je to dobré? :D pak mi určitě nepadn to, co budu chtít :D
 

luterina

Veterán
@Baxcze můžeš se k odboji za spravedlnost - možnost stavět mnf na 1 x 2 - přidat zde :D https://cz.forum.elvenar.com/index.php?threads/nespravedlnost-v-elvenaru.5418/

jinak mně se ten systém, kdy nevím dopředu co po mně event za úkoly bude chtít, celkem zamlouvá, nemusím nic podle ničeho dopředu plánovat, takže jedu jak co přijde, jsem teď bez osadníků v obou městech tak jsem zadala od každé výroby něco a co mám to sklidím a zadám znova, co nemám tak přezadám (jen mi to kazí že nemůžu, když jsem na mobilní poznat co mám kde hotovo, super by byli nad budovami obrázky s dokončenou výrobou) a zatím je to s čistou hlavou plynulé - nic nemusím, jen plním slepě rozkazy co do úkolů dodat a času tím mám na jiné více :) u mě má celý Elvenar tým opět velikou 1*!!!
..no uvidím jak to půjde dál, dojít můžou opary, budovy na vylepšování, provincie na otvírání a vyjednávání, v podstatě cokoli..., asi to bude opět o štěstí, které vám tímto, včetně pohodové hry, přeji všem :)

Co se týká hodnot budovy Ráje mořských panen, tak s tím jaké je má teď (ještě neházím flintu do žita) vůbec nejsem spokojená, v kap. Lesní elfové dává tato 20 políčková budova skoro to samé co z Dožínek 3 políčkový Chrámový vstup a když porovnám s budovou, která sice nedává zboží z T1 ale z T2, Kirita, lasičkového boha, tak si říkám, že mi za to jí stavět - jak je na tom s hodnotami teď - vůbec nestojí, pro srovnání:

Ráj mořských panen (16 polí) Fáze 10, kap. Lesní elfové
pop 1088
kult 2176
mramor 3222
ocel 3043
prkna 2864 + 3 prastaré VB
(celkem 9129 zboží)

Kirit, lasičkový bůh nočních plodů, kap. Lesní elfové (15 + 2 polí)
pop 1380
kult 1180
křišťál 2900
svitky 5800
hedvábí 8700 (+ 1VB)
(celkem 17400 zboží)

..a je to škoda, mít ty hodnoty vyšší, určitě je krásná a své místo by si v mém městě jistě nějaké na významném místě našla :)

P.S. neměly by urychlovače 14h a 20h (na otevírání provincií) být v denní odměně??? ..že by tato strategická hra, vyžadovala i u eventu taktiku? :D:p
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser5474

Guest
Jo, je pěkná škoda, že už zrušili ty sety, teď už mi to je u eventů celkem jedno, jak daleko se dostanu, ale když byli sety, tak jsem si občas trochu připlatil, abych je získal.
Tak pokud si chtějí vývojáři vydělat, tak tohle není moc dobrá cesta :)
 
Nahoru