• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Letní mořské panny

DeletedUser5188

Guest
Já s událostí žádný problém nemám, vše běží. Ani žádný zmatek ohledně konce události, u mě je vše v pohodě :)

Já už jsem dnes skončila a jsem spokojená :). Ráj už mám postavený, rozvinutý na úroveň 10 a mám nastřádány urychlovače, kouzlo "rozjímání" i objekty, které jsem chtěla získat. (Jen na ně ještě musím najít místo ve městě, to dá trochu práce - bude se stěhovat... :D) Další odměny a výhry také potěšily. Sice mě nadzvedlo, že jsem musela 4x nakoupit 15 VB :D (já to prostě nemám ráda, když musím nakupovat velké množství VB, už jsem to tu psala proč), ale to bylo asi jediné na celé této události, co mě úplně nenadchlo. Jinak se mi moc líbila, líbí se mi odměny, objekty, motiv mořských panen, mušlí, prostě moře a vše, co k němu patří. Moře se tak nějak k létu hodí :)

Příspěvky sloučeny. Embla
 
Naposledy upraveno moderátorem:

voyager-1

Velmistr písma
taky jsem to včera ukončil. Získány tři hlavní výhry, jednu jsem postavil, jedna prolítla komínem, přibyly urychlovače zhruba na 1700 hodin, balíky Vb a nějaký studně. Těžko se dalo hrát na nějakou budovu když je to už třetí nebo čtvrtý event ve stejný kapitole. Ale popravdě řečeno mě tehnle styl eventu moc nenadchnul, hrát to celou dobu, pořád to samý dokola. Byl jsem zvyklej že jsem event udělal zhruba za týden. Ale pravda, odměn je víc když to člověk zahraje naplno.
 

Prealiena

Velmistr písma
Truhla s tajemným objektem v akademii mi stále nabízí eventovou měnu, je bezpečné ji otevřít?
Tajemný objekt chyba.jpg

Edit: Už to zmizelo, asi nějaký opožděný update.
 
Naposledy upraveno:

Lovec Krys

Legenda
Hurá, tak jsem si konečně vybral své 3 bedny.
Tu eventovou měnu by tam mohli zrušit, ať nemusíme měsíc čekat na výběr truhly.
Možná, kdyby jí tam byl desetinásobek, tak by to spoustě hráčů už stálo za to, ale takhle..
 

DeletedUser4336

Guest
Teď jsem si, nejspíš opožděně všiml, že ráj mořských panen nejde okouzlit. Když jsem se před nějakou dobou ptal, proč nejde okouzlit Felix, bylo mi několikrát odpovězeno, že je to tím, že by nešel nakrmit. Ale panny nejdou ani nakrmit, a přitom kulturu (a ne úplně zanedbatelnou) dávají, tak teď už tomu vůbec nerozumím. Jsou hladové, okouzlující a neokouzlitelné. A navíc mě ošidili, a nedali mi k ráji panny, protože je mám jen na deváté úrovni, je to jen jakési akvárko, to je podfuk. Snad to vyřeší blížící se brůžo, ale to nic nemění na tom, že okouzlit se mi ani ty rybičky nepodařilo.
 

luterina

Veterán
jak to vůbec s těmi vyvíjejícími budovami a možným jejich opacičkováním je? všimla jsem si že některé se při návštěvě města třpytí jako okouzlené ač nejdou nakrmit :)
 
Nahoru